Kokoelma:

Physiorelax massage cream

  • Physiorelax Forte Plus -voide, 500 ml
    -17%

    Physiorelax Forte Plus -voide, 500 ml

    Normaalihinta €32,70 6,54 € / 100ml
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €39,26
    Säästät: -€6,56
    6,54 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus -voide, 2 x 500 ml:n pakkaus
    -20%

    Physiorelax Forte Plus -voide, 2 x 500 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €62,90 6,29 € / 100ml
    Alennushinta €62,90 Normaalihinta €78,52
    Säästät: -€15,62
    6,29 € / 100ml
  • Physiorelax CBD-hierontavoide, 75 ml
    -15%

    Physiorelax CBD-hierontavoide, 75 ml

    Normaalihinta €12,70 16,93 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€2,30
    16,93 € / 100ml
  • Physiorelax Polar Spray, 150 ml.
    -46%

    Physiorelax Polar Spray, 150 ml.

    Normaalihinta €10,50 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€9,10
    7,0 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus -suihke, 150 ml.
    -41%

    Physiorelax Forte Plus -suihke, 150 ml.

    Normaalihinta €12,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €20,49
    Säästät: -€8,49
    8,0 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Spray, 2X150Ml
    -42%

    Physiorelax Forte -suihke, 2 x 150 ml

    Normaalihinta €23,60 7,87 € / 100ml
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €40,98
    Säästät: -€17,38
    7,87 € / 100ml