Kokoelma:

Rodents

  • Labyrinth Tasty Large 2X410Gr
    -33%

    Suuri maukas labyrintti 2 x 410 g

    Normaalihinta €16,90 4,12 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €25,14
    Säästät: -€8,24
    4,12 € / 100gr
  • Littleone Guinea Pigs 2,3Kg
    -33%

    Littleone Marsut 2,3 kg

    Normaalihinta €9,50 4,13 € / 1kg
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,14
    Säästät: -€4,64
    4,13 € / 1kg
  • Littleone Rabbits 2,3Kg
    -33%

    Littleone-kanit 2,3 kg

    Normaalihinta €9,90 4,3 € / 1kg
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,85
    Säästät: -€4,95
    4,3 € / 1kg
  • Littleone Junior Rabbits 2,3Kg
    -26%

    Littleone Kanit Junior 2,3 kg

    Normaalihinta €9,30 4,04 € / 1kg
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€3,23
    4,04 € / 1kg
  • Littleone Dwarf Hamsters 400Gr
    -41%

    Littleone-kääpiöhamsterit 400 g

    Normaalihinta €2,10 5,25 € / 1kg
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,54
    Säästät: -€1,44
    5,25 € / 1kg
  • Littleone Chinchillas 2,3Kg
    -34%

    Littleone-chinchillat 2,3 kg

    Normaalihinta €10,50 4,57 € / 1kg
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €16,03
    Säästät: -€5,53
    4,57 € / 1kg
  • Littleone Rats 400Gr
    -43%

    Littleone Ratas 400 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,48
    Säästät: -€1,48
    5,0 € / 1kg
  • Littleone Mice 400Gr
    -41%

    Littleone-hiiret 400 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€1,38
    5,0 € / 1kg
  • Littleone Rabbits 400Gr
    -32%

    Littleone Kanit 400 g

    Normaalihinta €2,30 5,75 € / 1kg
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€1,08
    5,75 € / 1kg
  • Littleone Snack Carob 200Gr
    -34%

    Littleone Snack - johanneksenleipäpavut 200 g

    Normaalihinta €2,60 13,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€1,35
    13,0 € / 1kg
  • Littleone Snack Dried Carrot 200Gr
    -42%

    Littleone Snack Kuivattu porkkana 200 g

    Normaalihinta €3,10 15,5 € / 1kg
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €5,36
    Säästät: -€2,26
    15,5 € / 1kg
  • Littleone Herb Crunchy Snack 100Gr
    -34%

    Littleone Rapea yrttisnack 100 g

    Normaalihinta €2,90 29,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,40
    Säästät: -€1,50
    29,0 € / 1kg
  • Littleone Treat-Toy Flowerbowl 140Gr
    -38%

    Littleone Treat-Toy Flowerbowl 140 g

    Normaalihinta €4,70 33,57 € / 1kg
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €7,52
    Säästät: -€2,82
    33,57 € / 1kg
  • Littleone Treat-Toy Tasty Bluebell 150Gr
    -34%

    Littleone Treat-Toy Tasty Bluebell 150 g

    Normaalihinta €4,80 32,0 € / 1kg
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €7,31
    Säästät: -€2,51
    32,0 € / 1kg
  • Littleone Snack Pea Flakes 230Gr
    -32%

    Littleone Snack -hernehiutaleet 230 g

    Normaalihinta €2,60 11,3 € / 1kg
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,84
    Säästät: -€1,24
    11,3 € / 1kg
  • Littleone Gerbils 400Gr
    -41%

    Littleone Jerbos 400 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€1,38
    5,0 € / 1kg
  • Littleone Snack Mini Corn Cobs 130Gr
    -33%

    Littleone Snack Mini-maissintähkät 130 g

    Normaalihinta €4,50 34,62 € / 1kg
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €6,69
    Säästät: -€2,19
    34,62 € / 1kg
  • Littleone Hazelnut Branches 8X35Gr
    -33%

    Littleone Pähkinäoksat 8 x 35 g

    Normaalihinta €36,60 104,57 € / 100gr
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €54,61
    Säästät: -€18,01
    104,57 € / 100gr
  • Littleone Treat Toy Dandelion Roots 8X35Gr
    -32%

    Littleone-herkku-lelu, voikukan juuret, 8 x 35 g

    Normaalihinta €20,90 59,71 € / 100gr
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €30,88
    Säästät: -€9,98
    59,71 € / 100gr
  • Littleone Blackcurrant Sprigs 8X50Gr
    -33%

    Littleone-vadelmaoksat 8 x 50 g

    Normaalihinta €29,10 58,2 € / 100gr
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €43,74
    Säästät: -€14,64
    58,2 € / 100gr
  • Littleone Wood Chips 800Gr
    -31%

    Littleone Puusirpaleet 800 g

    Normaalihinta €3,20 4,0 € / 1kg
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€1,43
    4,0 € / 1kg
  • Littleone Mountain Hay With Dandelion 400Gr
    -14%

    Littleone Vuoristoheno ja voikukka 400 g

    Normaalihinta €4,70 11,75 € / 1kg
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,47
    Säästät: -€0,77
    11,75 € / 1kg
  • Littleone Hamsters 900Gr
    -45%

    Littleone-hamsterit 900 g

    Normaalihinta €3,40 3,78 € / 1kg
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€2,80
    3,78 € / 1kg
  • Littleone Guinea Pigs 900Gr
    -33%

    Littleone Marsut 900 g

    Normaalihinta €4,00 4,44 € / 1kg
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,01
    Säästät: -€2,01
    4,44 € / 1kg
  • Littleone Rabbits 900Gr
    -42%

    Littleone Kanit 900 g

    Normaalihinta €3,50 3,89 € / 1kg
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€2,50
    3,89 € / 1kg
  • Littleone Junior Rabbits 900Gr
    -42%

    Littleone Junior-kanit 900 g

    Normaalihinta €3,90 4,33 € / 1kg
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €6,73
    Säästät: -€2,83
    4,33 € / 1kg
  • Littleone Rats 900Gr
    -42%

    Littleone Ratas 900 g

    Normaalihinta €3,50 3,89 € / 1kg
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €6,01
    Säästät: -€2,51
    3,89 € / 1kg
  • Littleone Chinchillas 900Gr
    -42%

    Littleone-chinchillat 900 g

    Normaalihinta €3,90 4,33 € / 1kg
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €6,73
    Säästät: -€2,83
    4,33 € / 1kg
  • Littleone Sticks Vegetable Sticks C.India Rabbit Chinchilla 8X120Gr
    -33%

    Littleone-vihannespalat, Intian kanin ja chinchillan ruokavalio, 8 x 120 g

    Normaalihinta €21,40 17,83 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €31,75
    Säästät: -€10,35
    17,83 € / 100gr
  • Littleone Sticks Dried Fruit Hamster Mouse Gerbils 8X120Gr
    -32%

    Littleone Sticks – hedelmät ja kuivatut hedelmät hamstereille, hiirille ja jerbille, 8 x 120 g

    Normaalihinta €21,40 17,83 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €31,57
    Säästät: -€10,17
    17,83 € / 100gr