Kokoelma:

Rodents

  • Stangest Oncovet I, 60 Tablets
    -18%

    Stangest Oncovet I, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,16
    Säästät: -€4,66
    0,36 € / 1ud
  • Drasanvi Drgreen Algigreen Oral Solution , 50 ml
    -13%

    Drasanvi Drgreen Algigreen suun kautta otettava liuos, 50 ml

    Normaalihinta €18,70 37,4 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €21,45
    Säästät: -€2,75
    37,4 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen Algigreen , 48 tablets
    -19%

    Drasanvi Drgreen Algigreen, 48 tablettia

    Normaalihinta €19,78 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €19,78 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€4,67
    0,41 € / 1ud
  • Ceva Adaptil Calm 3 Refills 3 Months, Pack 2 pcs
    -16%

    Ceva Adaptil Calm 3 -vaihtopakkaus, 3 kuukautta, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €101,50 35,24 € / 100gr
    Alennushinta €101,50 Normaalihinta €121,26
    Säästät: -€19,76
    35,24 € / 100gr
  • Ceva Collar Adaptil 45 cm Pheromones Anti-Stress, Pack 2 pcs.
    -18%

    Ceva Adaptil -kaulapanta 45 cm, stressiä lievittävät feromonit, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €47,60 58,05 € / 100gr
    Alennushinta €47,60 Normaalihinta €57,72
    Säästät: -€10,12
    58,05 € / 100gr
  • Dentastix Pedigree Pack Large, 4X56pcs
    -47%

    Dentastix Pedigree -suuri pakkaus, 4 x 56 kpl

    Normaalihinta €52,40 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €52,40 Normaalihinta €98,00
    Säästät: -€45,60
    0,23 € / 1ud
  • Pedigree Dentastix -monipakkaus, keskikokoinen, 28 kpl
    -22%

    Pedigree Dentastix -monipakkaus, keskikokoinen, 28 kpl

    Normaalihinta €9,00 3,13 € / 1kg
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€2,50
    3,13 € / 1kg
  • Stangest Enzivet 60 tablettia
    -18%

    Stangest Enzivet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,54
    Säästät: -€3,84
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Enzivet, 300 tablettia
    -17%

    Stangest Enzivet, 300 tablettia

    Normaalihinta €59,50 170,49 € / 1kg
    Alennushinta €59,50 Normaalihinta €72,07
    Säästät: -€12,57
    170,49 € / 1kg
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • Stangest Hepa T Detox 300 tablettia
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 tablettia

    Normaalihinta €50,50 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €50,50 Normaalihinta €63,27
    Säästät: -€12,77
    0,17 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 60 tablettia
    -25%

    Stangest Neurovet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,45
    Säästät: -€5,75
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 300 tablettia
    -7%

    Stangest Neurovet 300 tablettia

    Normaalihinta €73,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €73,70 Normaalihinta €79,60
    Säästät: -€5,90
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Oncovet I, 300 tablettia
    -27%

    Stangest Oncovet I, 300 tablettia

    Normaalihinta €65,30 187,64 € / 1kg
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €89,12
    Säästät: -€23,82
    187,64 € / 1kg
  • Pulfin Fogger Igr, 2X150 Ml
    -11%

    Pulfin Fogger IGR, 2 x 150 ml

    Normaalihinta €23,40 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €26,32
    Säästät: -€2,92
    7,8 € / 100ml
  • Pulfin Fogger IGR, 3 x 50 ml
    -12%

    Pulfin Fogger IGR, 3 x 50 ml

    Normaalihinta €34,90 7,76 € / 100ml
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €39,48
    Säästät: -€4,58
    7,76 € / 100ml
  • Gastroprotect Stangest, 2 x 30 tablettia
    -11%

    Gastroprotect Stangest, 2 x 30 tablettia

    Normaalihinta €31,90 15,64 € / 100gr
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €35,92
    Säästät: -€4,02
    15,64 € / 100gr
  • Gastroprotect Stangest, 3 x 30 tablettia
    -12%

    Gastroprotect Stangest, 3 x 30 tablettia

    Normaalihinta €47,50 15,52 € / 100gr
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €53,88
    Säästät: -€6,38
    15,52 € / 100gr
  • Dentican Stangest Soluble, 2X500 Ml
    -18%

    Dentican Stangest Soluble, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €27,80 2,78 € / 100gr
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €34,10
    Säästät: -€6,30
    2,78 € / 100gr
  • Dentican Stangest Soluble, 3X500 Ml
    -19%

    Dentican Stangest Soluble, 3 x 500 ml

    Normaalihinta €41,30 2,75 € / 100gr
    Alennushinta €41,30 Normaalihinta €51,15
    Säästät: -€9,85
    2,75 € / 100gr
  • Stangest M-Derm -shampoo, 2 x 250 ml
    -23%

    Stangest M-Derm -shampoo, 2 x 250 ml

    Normaalihinta €18,70 3,74 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€5,56
    3,74 € / 100ml
  • Stangest M-Derm -shampoo, 3 x 250 ml
    -23%

    Stangest M-Derm -shampoo, 3 x 250 ml

    Normaalihinta €27,90 3,72 € / 100ml
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €36,39
    Säästät: -€8,49
    3,72 € / 100ml
  • Pharmadiet Daforte Plus 20 ml Suspension
    -11%

    Pharmadiet Daforte Plus 20 ml suspensio

    Normaalihinta €12,10 60,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€1,48
    60,5 € / 100ml
  • Dermoscent Direne Paste, 2X15 Ml
    -6%

    Dermoscent Direne -tahna, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €47,70 1,59 € / 1ud
    Alennushinta €47,70 Normaalihinta €50,94
    Säästät: -€3,24
    1,59 € / 1ud
  • Capstar 11,45Mg Dog and Cat 1-11Kg , 6 Tablets
    -16%

    Capstar 11,45 mg koirille ja kissoille (1–11 kg), 6 tablettia

    Normaalihinta €14,60 2,43 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€2,77
    2,43 € / 1ud
  • Neo Pet Care Dogs Probiotic, 100 g
    -28%

    Neo Pet Care Dogs Probiotic, 100 g

    Normaalihinta €17,70 17,7 € / 100gr
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€7,05
    17,7 € / 100gr
  • Neo Pet Care Cats Probiotic, 100 g
    -28%

    Neo Pet Care Cats Probiotic, 100 g

    Normaalihinta €17,70 17,7 € / 100gr
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€7,05
    17,7 € / 100gr
  • Xmile Plus Toothpaste Gel 50 g
    -17%

    Xmile Plus -hammastahna 50 g

    Normaalihinta €16,50 330,0 € / 1kg
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€3,29
    330,0 € / 1kg
  • Virbac Cet Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets
    -16%

    Virbac Cet entsymaattinen hammastahna 70 g lemmikeille

    Normaalihinta €11,90 170,0 € / 1kg
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,10
    Säästät: -€2,20
    170,0 € / 1kg
  • Virbac Veggiedent Zen L, hammashoitokeksi suurikokoisille koirille
    -17%

    Virbac Veggiedent Zen L, hammashoitokeksi suurikokoisille koirille

    Normaalihinta €14,70 98,0 € / 1kg
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€3,01
    98,0 € / 1kg