Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Omniflora Paste, 30Ml
    -10%

    Omniflora-tahna, 30 ml

    Normaalihinta €12,30 41,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€1,35
    41,0 € / 100ml
  •  
  • Stangest Oncovet II, 120 Gr
    -23%

    Stangest Oncovet II, 120 g

    Normaalihinta €19,00 158,33 € / 1kg
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €24,65
    Säästät: -€5,65
    158,33 € / 1kg
  • Optim Laboratoire Optim Curcuma Cats & Dogs Powder 96Gr.
    -11%

    Optim Laboratoire Optim Curcuma Cats & Dogs -jauhe 96 g.

    Normaalihinta €31,00 322,92 € / 1kg
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €34,95
    Säästät: -€3,95
    322,92 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Opaque 7,5, 10pcs
    -7%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön, 7,5, 10 kpl

    Normaalihinta €27,90 104,89 € / 1kg
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €29,93
    Säästät: -€2,03
    104,89 € / 1kg
  •  
  • Elizabethan Opaque Necklace, 10 cm
    -6%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön, 10 cm

    Normaalihinta €4,40 11,92 € / 1kg
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,66
    Säästät: -€0,26
    11,92 € / 1kg
  •  
  • Elizabethan Necklace Opaque 12,5, 10pcs
    -6%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 12,5, 10 kpl

    Normaalihinta €37,00 78,06 € / 1kg
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €39,50
    Säästät: -€2,50
    78,06 € / 1kg
  •  
  • Elizabethan Necklace Opaque 15, 10pcs
    -9%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 15, 10 kpl

    Normaalihinta €6,10 7,04 € / 1kg
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€0,64
    7,04 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Opaque 20, 10pcs
    -7%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 20, 10 kpl

    Normaalihinta €49,20 34,41 € / 1kg
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €52,82
    Säästät: -€3,62
    34,41 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Opaque 25, 10pcs
    -7%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 25, 10 kpl

    Normaalihinta €64,60 28,28 € / 1kg
    Alennushinta €64,60 Normaalihinta €69,60
    Säästät: -€5,00
    28,28 € / 1kg
  •  
  • Elizabethan Necklace Opaque 30, 10pcs
    -9%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 30, 10 kpl

    Normaalihinta €78,70 25,05 € / 1kg
    Alennushinta €78,70 Normaalihinta €86,67
    Säästät: -€7,97
    25,05 € / 1kg
  •  
  • Orozyme Toothpaste Gel 70Gr
    -12%

    Orozyme-hammasgeeli 70 g

    Normaalihinta €15,40 162,11 € / 1kg
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€2,07
    162,11 € / 1kg
  •  
  • Orozyme Toothpaste Strips M 12 Strips
    -16%

    Orozyme-hammastahna-liuskat, M, 12 liuskaa

    Normaalihinta €16,50 95,38 € / 1kg
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,64
    Säästät: -€3,14
    95,38 € / 1kg
  •  
  • Orozyme Toothpaste Strips L 7 Strips
    -12%

    Orozyme-hammastahna-liuskat, 7 liuskaa

    Normaalihinta €15,90 101,92 € / 1kg
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,07
    Säästät: -€2,17
    101,92 € / 1kg
  • JTPharma Glandulex Croquettes, 120 pcs.
    -10%

    JTPharma Glandulex -kuivaruoka, 120 kappaletta

    Normaalihinta €77,70 141,02 € / 1kg
    Alennushinta €77,70 Normaalihinta €86,74
    Säästät: -€9,04
    141,02 € / 1kg
  • Freedog Bowl Soft Slow Food, sininen-turkoosi, 22 × 22 × 3,5 cm
    -10%

    Freedog Bowl Soft Slow Food, sininen-turkoosi, 22 × 22 × 3,5 cm

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,09
    Säästät: -€0,99
    9,1 € / 1ud
  • Otoclean 18X5 ml
    -12%

    Otoclean 18 x 5 ml

    Normaalihinta €21,00 420,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€2,79
    420,0 € / 100ml
  • Otoact 100 ml
    -18%

    Otoact 100 ml

    Normaalihinta €19,80 19,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,23
    Säästät: -€4,43
    19,8 € / 100ml
  • Pharmadiet Otinet Solution, 125 ml
    -6%

    Pharmadiet Otinet -liuos, 125 ml

    Normaalihinta €11,60 9,28 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,36
    Säästät: -€0,76
    9,28 € / 100ml
  •  
  • Parvulyte 50 gr
    -6%

    Parvulyte 50 g

    Normaalihinta €21,90 438,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €23,42
    Säästät: -€1,52
    438,0 € / 1kg
  •  
  • Zotal Parasital Antiparasitic Collar for Large Dogs
    -8%

    Zotal Parasital -loislääkepanta suurille koirille

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €7,58
    Säästät: -€0,58
    7,0 € / 1ud
  • Zotal Parasital Antiparasitic Collar for Small/Medium dogs
    -7%

    Zotal Parasital -loisvastainen kaulapanta pienille ja keskikokoisille koirille

    Normaalihinta €5,60 5,6 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€0,40
    5,6 € / 1ud
  • Zotal Parasital Antiparasitic Collar for Cats
    -5%

    Zotal Parasital -lois torjuntakaulapanta kissoille

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,60
    Säästät: -€0,30
    5,3 € / 1ud
  • Zotal Parasital 4 Repellent Pipettes Large Dogs Over 25 Kg
    -10%

    Zotal Parasital 4 pipettia – hyönteiskarkotteet suurille koirille (yli 25 kg)

    Normaalihinta €15,10 3,78 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,74
    3,78 € / 1ud
  • Zotal Parasital Pet Antiparasitic Lotion 250Ml.
    -25%

    Zotal Parasital -loislääkelotion lemmikeille, 250 ml.

    Normaalihinta €14,50 58,0 € / 1kg
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,43
    Säästät: -€4,93
    58,0 € / 1kg
  • Zotal Parasital Repellent Lotion 400Ml
    -10%

    Zotal Parasital -hyönteiskarkotevaliuos 400 ml

    Normaalihinta €20,69 51,73 € / 1kg
    Alennushinta €20,69 Normaalihinta €22,99
    Säästät: -€2,30
    51,73 € / 1kg
  • Zotal Parasital Dog-Cat Antiparasitic Shampoo 400Ml.
    -6%

    Zotal Parasital -loisten torjunta-shampoo koirille ja kissoille, 400 ml.

    Normaalihinta €21,90 54,75 € / 1kg
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €23,42
    Säästät: -€1,52
    54,75 € / 1kg
  • Zotal Parasital 3 Antiparasitic Pipettes Medium Dogs 10-25 Kg
    -19%

    Zotal Parasital 3 pipettia, loislääke keskikokoisille koirille (10–25 kg)

    Normaalihinta €10,10 3,37 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€2,43
    3,37 € / 1ud
  • Peptivet Oto Gel 25 ml
    -10%

    Peptivet Oto Gel 25 ml

    Normaalihinta €36,70 146,8 € / 100ml
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €40,74
    Säästät: -€4,04
    146,8 € / 100ml
  • Pedigree Markies 1,5 kg
    -28%

    Pedigree Markies 1,5 kg

    Normaalihinta €9,30 6,2 € / 1kg
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,60
    6,2 € / 1kg
  • Pedigree Markies -keksit, 500 g:n pakkaus
    -26%

    Pedigree Markies -keksit, 500 g:n pakkaus

    Normaalihinta €4,20 8,4 € / 1kg
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,71
    Säästät: -€1,51
    8,4 € / 1kg