Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Pedigree Dentastix Medium Pack 56Packs
    -16%

    Pedigree Dentastix, keskikokoinen pakkaus, 56 kpl

    Normaalihinta €17,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,48
    Säästät: -€3,28
    0,31 € / 1ud
  •  
  • Pedigree Dentastix Strips Medium Display 20Pcs
    -10%

    Pedigree Dentastix -palkit, keskikokoiset, 20 kpl:n esittelypakkaus

    Normaalihinta €45,75 2,29 € / 1ud
    Alennushinta €45,75 Normaalihinta €50,87
    Säästät: -€5,12
    2,29 € / 1ud
  • Dentastix Strips Small Display 20Pcs
    -11%

    Dentastix-puhdistusnauhat, pieni esittelypakkaus, 20 kpl

    Normaalihinta €37,10 1,86 € / 1ud
    Alennushinta €37,10 Normaalihinta €41,78
    Säästät: -€4,68
    1,86 € / 1ud
  • Pedigree Dentastix Large Pack 56pcs
    -45%

    Pedigree Dentastix, iso pakkaus, 56 kpl

    Normaalihinta €13,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€11,00
    0,24 € / 1ud
  •  
  • Letikerate Shampoo Formula Plus 200 ml
    -23%

    Letikerato Champu Formula Plus 200 ml

    Normaalihinta €14,50 7,25 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€4,45
    7,25 € / 100ml
  •  
  • Dfv Derm Sensitive Shampoo A1 250 ml
    -10%

    Dfv Derm Champu Sensitive A1 250 ml

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,38
    Säästät: -€1,38
    5,2 € / 100ml
  •  
  • Menforsan Citronella Repellent Shampoo 1L
    -5%

    Menforsan-hyönteiskarkottava shampo, sisältää sitronellaa, 1 l

    Normaalihinta €12,30 1,23 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€0,65
    1,23 € / 100ml
  • Dfv Derm Otic Lotion O1 125 ml
    -10%

    Dfv Derm O1-korvalotion 125 ml

    Normaalihinta €11,10 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€1,30
    8,88 € / 100ml
  • Diatab 60Cpd
    -13%

    Diatab 60 kpl

    Normaalihinta €117,05 264,82 € / 1kg
    Alennushinta €117,05 Normaalihinta €134,65
    Säästät: -€17,60
    264,82 € / 1kg
  •  
  • Disane Dog Eye Cleanser 125Ml.
    -10%

    Disane - silmäpuhdistusaine koirille, 125 ml.

    Normaalihinta €15,15 116,54 € / 1kg
    Alennushinta €15,15 Normaalihinta €16,85
    Säästät: -€1,70
    116,54 € / 1kg
  •  
  • Disane Aloe Dog Shampoo 250Ml.
    -10%

    Disane Aloe-shampoo koirille 250 ml.

    Normaalihinta €9,98 3,99 € / 100ml
    Alennushinta €9,98 Normaalihinta €11,09
    Säästät: -€1,11
    3,99 € / 100ml
  •  
  • Disugual Fruit Dog -lampaankylki ja päärynä 6 x 400 g
    -34%

    Disugual Fruit Dog -lampaankylki ja päärynä 6 x 400 g

    Normaalihinta €13,20 3,3 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,70
    3,3 € / 100gr
  •  
  • Disugual Fruit Dog -kivi 6 x 400 g
    -34%

    Disugual Fruit Dog -kivi 6 x 400 g

    Normaalihinta €13,20 3,3 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,70
    3,3 € / 100gr
  • Disugual Fruit Dog - naudanliha ja meloni 6 x 400 g
    -34%

    Disugual Fruit Dog - naudanliha ja meloni 6 x 400 g

    Normaalihinta €13,20 3,3 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,70
    3,3 € / 100gr
  • Disugual Fruit Dog -lampaanliha ja päärynä 12 x 150 g
    -34%

    Disugual Fruit Dog -lampaanliha ja päärynä 12 x 150 g

    Normaalihinta €13,40 8,93 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €20,33
    Säästät: -€6,93
    8,93 € / 100gr
  • Disugual Fruit Dog - ankka-kiivi 12 x 150 g
    -35%

    Disugual Fruit Dog - ankka-kiivi 12 x 150 g

    Normaalihinta €13,40 8,93 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €20,57
    Säästät: -€7,17
    8,93 € / 100gr
  • Disugual Fruit Dog Naudanliha ja meloni 12 x 150 g
    -35%

    Disugual Fruit Dog Naudanliha ja meloni 12 x 150 g

    Normaalihinta €13,40 8,93 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €20,57
    Säästät: -€7,17
    8,93 € / 100gr
  • Disugual Fruit Dog Kana-ananas 12 x 150 g
    -34%

    Disugual Fruit Dog Kana-ananas 12 x 150 g

    Normaalihinta €13,40 8,93 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €20,33
    Säästät: -€6,93
    8,93 € / 100gr
  •  
  • Disugual Fruit Dog Sika-omena 12 x 150 g
    -34%

    Disugual Fruit Dog Sika-omena 12 x 150 g

    Normaalihinta €13,40 8,93 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €20,33
    Säästät: -€6,93
    8,93 € / 100gr
  •  
  • Disugual Fruit Dog Sika-omena 6 x 400 g
    -34%

    Disugual Fruit Dog Sika-omena 6 x 400 g

    Normaalihinta €13,20 3,3 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,70
    3,3 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me Cat Kana 12 x 85 g
    -34%

    Disugual Mini-Me Cat Kana 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,50 11,18 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,49
    Säästät: -€4,99
    11,18 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me Cat Kalkkuna 12 x 85 g
    -34%

    Disugual Mini-Me Cat Kalkkuna 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,50 11,18 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,49
    Säästät: -€4,99
    11,18 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me Cat Salmon 12 x 85 g
    -34%

    Disugual Mini-Me Cat Salmon 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,50 11,18 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,49
    Säästät: -€4,99
    11,18 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me Kissa Vasikanliha 12 x 85 g
    -34%

    Disugual Mini-Me Kissa Vasikanliha 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,50 11,18 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,49
    Säästät: -€4,99
    11,18 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me Kissa ja viiriäinen 12 x 85 g
    -34%

    Disugual Mini-Me Kissa ja viiriäinen 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,90 11,65 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,93
    Säästät: -€5,03
    11,65 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me Cat Rabbit 12X85Gr
    -34%

    Disugual Mini-Me Cat -kani 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,70 11,41 € / 100gr
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €14,77
    Säästät: -€5,07
    11,41 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me Cat Pato 12 x 85 g
    -34%

    Disugual Mini-Me Cat Pato 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,50 11,18 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,49
    Säästät: -€4,99
    11,18 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me Cat, kastroitu, kana, 12 x 85 g
    -34%

    Disugual Mini-Me Cat, kastroitu, kana, 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,50 11,18 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,49
    Säästät: -€4,99
    11,18 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me -kissa, kastroitu, vasikanliha, 12 x 85 g
    -36%

    Disugual Mini-Me -kissa, kastroitu, vasikanliha, 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,50 11,18 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,78
    Säästät: -€5,28
    11,18 € / 100gr
  • Disugual Mini-Me Cat, kastroitu, valkoinen kala, 12 x 85 g
    -34%

    Disugual Mini-Me Cat, kastroitu, valkoinen kala, 12 x 85 g

    Normaalihinta €9,50 11,18 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,49
    Säästät: -€4,99
    11,18 € / 100gr