Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Artero Sprinter Machine
    -34%

    Artero Sprinter -kone

    Normaalihinta €17,30 1730,0 € / 1kg
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €26,39
    Säästät: -€9,09
    1730,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Baby Shampoo 250 Ml
    -13%

    Artero Baby-shampoo 250 ml

    Normaalihinta €12,50 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€1,82
    5,0 € / 100ml
  • Artero Relax Shampoo 250 Ml
    -10%

    Artero Relax -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €14,80 5,92 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€1,62
    5,92 € / 100ml
  • Artero Relax Shampoo 5L
    -13%

    Artero Relax -shampoo 5 l

    Normaalihinta €118,20 2,36 € / 100ml
    Alennushinta €118,20 Normaalihinta €135,85
    Säästät: -€17,65
    2,36 € / 100ml
  •  
  • Douxo S3 Pyo Protective Shampoo, 200 ml
    -5%

    Douxo S3 Pyo suojaava shampo, 200 ml

    Normaalihinta €19,90 9,95 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €21,05
    Säästät: -€1,15
    9,95 € / 100ml
  •  
  • Artero Tooth Cleaning Thimble
    -44%

    Artero Dedal -hampaidenpuhdistaja

    Normaalihinta €5,40 540,0 € / 1kg
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€4,28
    540,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Eye Cleaner Thimble
    -45%

    Artero Dedal - silmänpuhdistusväline

    Normaalihinta €5,60 560,0 € / 1kg
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €10,15
    Säästät: -€4,55
    560,0 € / 1kg
  • Artero Ear Cleaner Thimble
    -21%

    Artero Dedal -korvanpuhdistin

    Normaalihinta €5,60 560,0 € / 1kg
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€1,45
    560,0 € / 1kg
  • Artero Super Absorbent Towel Carbon Super Absorbent
    -5%

    Artero Superimukykyinen hiilipyyhe

    Normaalihinta €10,90 1090,0 € / 1kg
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    1090,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Balsam Spray 250 Ml
    -12%

    Artero Spray Balsam 250 ml

    Normaalihinta €13,80 5,52 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €15,73
    Säästät: -€1,93
    5,52 € / 100ml
  •  
  • Artero Zoom Conditioning Foam
    -7%

    Artero Zoom -hoitoaine

    Normaalihinta €21,20 2120,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€1,50
    2120,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Cleaning Towel Mitt
    -21%

    Artero-pyyhe- ja puhdistusliina

    Normaalihinta €8,40 840,0 € / 1kg
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€2,23
    840,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Hygiene Perfume Fresh 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Perfume Fresh 90 ml

    Normaalihinta €21,20 23,56 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Mix -hoitoaine-suihke
    -7%

    Artero Mix -hoitoaine-suihke

    Normaalihinta €15,10 15,1 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €16,19
    Säästät: -€1,09
    15,1 € / 1ud
  • Artero Auriclean Ear Powder 30Gr
    -23%

    Artero Auriclean korvanjauhe 30 g

    Normaalihinta €14,40 480,0 € / 1kg
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,82
    Säästät: -€4,42
    480,0 € / 1kg
  • Douxo Seb Spot On 25 x 2 ml
    -20%

    Douxo Seb Spot On 25 x 2 ml

    Normaalihinta €76,40
    Alennushinta €76,40 Normaalihinta €95,16
    Säästät: -€18,76
  • Douxo Seborrhoea Shampoo 200 ml
    -6%

    Douxo Seborrhea-shampoo 200 ml

    Normaalihinta €19,90
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€1,26
  • Ceva Adaptil Junior Collar
    -22%

    Ceva Adaptil Junior -kaulapanta

    Normaalihinta €23,00 1210,53 € / 1kg
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €29,42
    Säästät: -€6,42
    1210,53 € / 1kg
  •  
  • Advance Canine Adult Snack Articular Snack, 14 x 155 g, dog snacks
    -14%

    Advance Canine Adult Snack Articular, 14 x 155 g, koirien välipala

    Normaalihinta €43,30 19,95 € / 1kg
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €50,08
    Säästät: -€6,78
    19,95 € / 1kg
  •  
  • Advantix 24 Pipettes, 0,4 ml 0-4Kg
    -18%

    Advantix 24 pipettia, 0,4 ml, 0–4 kg

    Normaalihinta €131,00 5,46 € / 1ud
    Alennushinta €131,00 Normaalihinta €159,99
    Säästät: -€28,99
    5,46 € / 1ud
  • Advantix 24 Pipettes 1,0 ml 4-10Kg
    -18%

    Advantix 24 pipettia, 1,0 ml, 4–10 kg

    Normaalihinta €140,80 14080,0 € / 100ml
    Alennushinta €140,80 Normaalihinta €171,57
    Säästät: -€30,77
    14080,0 € / 100ml
  • Advantix 24 Pipettes 2,5 ml 10-25Kg
    -17%

    Advantix 24 pipettia, 2,5 ml, 10–25 kg

    Normaalihinta €165,00 6600,0 € / 100ml
    Alennushinta €165,00 Normaalihinta €198,94
    Säästät: -€33,94
    6600,0 € / 100ml
  • Advantix 24 Pipettes 4,0 ml +25Kg
    -18%

    Advantix 24 pipettia 4,0 ml + 25 kg

    Normaalihinta €182,30 7,6 € / 1ud
    Alennushinta €182,30 Normaalihinta €222,09
    Säästät: -€39,79
    7,6 € / 1ud
  • Ceva Adaptil Calm 3 Refill Pack 3 Months
    -15%

    Ceva Adaptil Calm 3-pakkaus, täyttöpakkauksia 3 kuukaudeksi

    Normaalihinta €51,80 359,72 € / 1kg
    Alennushinta €51,80 Normaalihinta €60,63
    Säästät: -€8,83
    359,72 € / 1kg
  • Adaptil Spray 60 ml
    -20%

    Adaptil-suihke 60 ml

    Normaalihinta €19,80 33,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,88
    Säästät: -€5,08
    33,0 € / 100ml
  • AdTab 12Mg Chewable Tablets Cats 0,5-2Kg, 1Cpd
    -13%

    AdTab 12 mg purutabletit kissoille (0,5–2 kg), 1 pakkaus

    Normaalihinta €14,10 14,1 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,12
    Säästät: -€2,02
    14,1 € / 1ud
  • AdTab 48Mg Chewable Tablets Cats 2-8Kg, 1Cpd
    -11%

    AdTab 48 mg purutabletit kissoille (2–8 kg), 1 pakkaus

    Normaalihinta €14,99 14,99 € / 1ud
    Alennushinta €14,99 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,85
    14,99 € / 1ud
  • AdTab 56Mg Chewable Tablets Dogs 1,3-2,5Kg, 1Cpd
    -17%

    AdTab 56 mg purutabletit koirille (1,3–2,5 kg), 1 pakkaus

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,19
    Säästät: -€2,09
    10,1 € / 1ud
  • AdTab 112Mg Chewable Tablets Dogs 2,5-5,5Kg, 1Cpd
    -21%

    AdTab 112 mg purutabletit koirille (2,5–5,5 kg), 1 pakkaus

    Normaalihinta €9,80 9,8 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,47
    Säästät: -€2,67
    9,8 € / 1ud
  • AdTab 225Mg Chewable Tablets Dogs 5,5-11Kg, 1Cpd
    -19%

    AdTab 225 mg purutabletit koirille (5,5–11 kg), 1 pakkaus

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €13,54
    Säästät: -€2,54
    11,0 € / 1ud