Kokoelma:

Passionflower

  • Aquilea Sleep, Pack 3x30 Gummies
    -26%

    Aquilea Sueño, 3 x 30 kpl:n purukumipakkaus

    Normaalihinta €32,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €32,90 Normaalihinta €44,55
    Säästät: -€11,65
    0,37 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, Pack 2x30 Gummies
    -26%

    Aquilea Sueño, 2 x 30 kpl:n purukumipakkaus

    Normaalihinta €22,10 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €29,70
    Säästät: -€7,60
    0,37 € / 1ud
  • Orthonat Ashwaganda Plus , 30 capsules
    -26%

    Orthonat Ashwaganda Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €29,90 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €40,41
    Säästät: -€10,51
    1,0 € / 1ud
  • Obire Valerian Complex , 60 tablets
    -25%

    Obire Valeriana Complex, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,78
    Säästät: -€1,68
    0,09 € / 1ud
  • Nutergia Vecti Seren , 60 capsules
    -15%

    Nutergia Vecti Seren, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €26,40
    Säästät: -€4,00
    0,37 € / 1ud
  • Naturmil Valerian 500 Mg , 90 tablets
    -5%

    Naturmil Valeriana 500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €6,00 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,34
    Säästät: -€0,34
    0,07 € / 1ud
  • Naturlider Passionflower , 50 gr
    -15%

    Naturlider Pasiflora, 50 g

    Normaalihinta €2,40 4,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €2,82
    Säästät: -€0,42
    4,8 € / 100gr
  • Naturlider Hipnox , 90 capsules
    -10%

    Naturlider Hipnox, 90 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Naturbite 5-Htp 100 Mg, 60 Capsules
    -24%

    Naturbite 5-HTP 100 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,49
    Säästät: -€4,69
    0,25 € / 1ud
  • Nale Naledep-Plus , 20 ampoules
    -8%

    Nale Naledep-Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €26,40 1,32 € / 1ud
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €28,75
    Säästät: -€2,35
    1,32 € / 1ud
  • Montstar Neurotono , 45 capsules
    -5%

    Montstar Neurotono, 45 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €26,84
    Säästät: -€1,34
    0,57 € / 1ud
  • Montstar Nerval Plus, 45 Capsules
    -10%

    Montstar Nerval Plus, 45 kapselia

    Normaalihinta €21,90 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €24,40
    Säästät: -€2,50
    0,49 € / 1ud
  • Mahen Temple , 60 capsules
    -11%

    Mahen Temple, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,10 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€2,83
    0,39 € / 1ud
  • Lavigor Triptofamin , 60 capsules
    -26%

    Lavigor Triptofamin, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €32,74
    Säästät: -€8,44
    0,41 € / 1ud
  • Lamberts L-Tyrosine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts L-tyrosiini 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,45
    Säästät: -€5,85
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts St. John's Wort (Hypericum) , 120 tablets
    -11%

    Lambertsin mäkikuisma (Hypericum), 120 tablettia

    Normaalihinta €35,80 35,8 € / 1ud
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €40,40
    Säästät: -€4,60
    35,8 € / 1ud
  • Lamberts Peppermint Oil 100 Mg , 90 capsules
    -21%

    Lamberts Piparminttuöljy 100 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€4,40
    0,18 € / 1ud
  • Kneipp Pack Kneipp Sleep Complet, 60 tablets + Kneipp Stress Balance, 30 tablets
    -10%

    Kneipp-pakkaus: Kneipp Sueño Complet, 60 tablettia + Kneipp Stress Balance, 30 tablettia

    Normaalihinta €31,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €35,61
    Säästät: -€3,71
    0,35 € / 1ud
  • Izalo Izaner , 60 tablets
    -12%

    Izalo Izaner, 60 tablettia

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €17,31
    Säästät: -€2,01
    0,26 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix 1 Relax , 50 ml
    -11%

    Intersa Phytobiopole Mix 1 Relax, 50 ml

    Normaalihinta €14,00 28,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,70
    Säästät: -€1,70
    28,0 € / 100ml
  • Integralia Rhodiola Plus , 60 capsules
    -6%

    Integralia Rhodiola Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,77
    Säästät: -€0,87
    0,23 € / 1ud
  • Integralia Passionflower Plus , 60 capsules
    -5%

    Integralia Pasiflora Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€0,51
    0,16 € / 1ud
  • Herdibel Amapolavital, 120 Tablets
    -14%

    Herdibel Amapolavital, 120 tablettia

    Normaalihinta €13,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,75
    Säästät: -€2,15
    0,11 € / 1ud
  • Herbovita Neradap , 30 capsules
    -5%

    Herbovita Neradap, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €21,58
    Säästät: -€1,08
    0,68 € / 1ud
  • Herbora Valeriana Complex , 30 capsules
    -5%

    Herbora Valeriana Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    0,37 € / 1ud
  • Herbora Jalea Alegria, 20 Vials Of 10 Ml
    -5%

    Herbora Jalea Alegria, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €24,10 241,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€1,27
    241,0 € / 100ml
  • Herbora Ajesol (Garlic Hawthorn & Olive) , 90 capsules
    -10%

    Herbora Ajesol (valkoinen orapihlaja ja oliivi), 90 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,06
    Säästät: -€1,46
    0,14 € / 1ud
  • Herbodiet Inf. Happy Rest 20 Filters
    -31%

    Herbodiet Inf. Descanso Feliz 20 suodatinta

    Normaalihinta €3,10 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,51
    Säästät: -€1,41
    0,16 € / 1ud
  • Herbes Del Lavender Flowers Bio, 45 Gr
    -26%

    Herbes Del Lavanda -luomukukat, 45 g

    Normaalihinta €2,30 5,11 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€0,80
    5,11 € / 100gr
  • Herbalgem Fig Tree Drops, 15 ml
    -32%

    Herbalgem Higuera -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €12,90 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€6,15
    0,86 € / 1ud