Kokoelma:

Passionflower

  • Calmia Webotanix Night , 60 capsules
    -32%

    Calmia Webotanix Yö, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,60 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€5,35
    0,19 € / 1ud
  • Calmia Webotanix Day , 60 capsules
    -30%

    Calmia Webotanix Día, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€7,85
    0,3 € / 1ud
  • Bonusan Relaxonyl Expert , 60 capsules
    -15%

    Bonusan Relaxonyl Expert, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€5,09
    0,5 € / 1ud
  • Bonusan Crocus Sativus Extract , 60 capsules
    -14%

    Bonusan Crocus Sativus -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €38,99
    Säästät: -€5,59
    0,56 € / 1ud
  • Bonusan Cpni - 1U , 60 capsules
    -5%

    Bonusan Cpni – 1U, 60 kapselia

    Normaalihinta €45,20 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €45,20 Normaalihinta €47,58
    Säästät: -€2,38
    0,75 € / 1ud
  • Bach Rescue Spray 20 ml
    -12%

    Bach Rescue -suihke 20 ml

    Normaalihinta €20,00 100,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €22,83
    Säästät: -€2,83
    100,0 € / 100ml
  • Bach Rescue Night Drops 20 ml
    -27%

    Bach Rescue Night -tipat 20 ml

    Normaalihinta €21,00 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €28,79
    Säästät: -€7,79
    105,0 € / 100ml
  • Arkopharma Arkocápsulas Rhodiola, 45 Capsules
    -23%

    Arkopharma Arkocápsulas Rhodiola, 45 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€4,30
    0,33 € / 1ud
  • Aquilea Instant Sleep 25 sachets
    -7%

    Aquilea Sueño Instant 25 annospussia

    Normaalihinta €8,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€0,68
    0,34 € / 1ud
  • Aquilea Sueño Descanso Pack 4 x 30 tablets (7% discount.)
    -28%

    Aquilea Sueño Descanso -pakkaus, 4 x 30 tablettia (7 % alennus)

    Normaalihinta €40,50 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €40,50 Normaalihinta €56,20
    Säästät: -€15,70
    0,34 € / 1ud
  • Aquilea Sueño Gummies Forte, 60 kappaletta
    -38%

    Aquilea Sueño Gummies Forte, 60 kappaletta

    Normaalihinta €17,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €28,23
    Säästät: -€10,63
    0,29 € / 1ud
  • Aquilea Sleep , 30 gummies
    -24%

    Aquilea Sueño, 30 purukumia

    Normaalihinta €11,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,85
    Säästät: -€3,55
    0,38 € / 1ud
  • Aboca Sedivitax Tisane, 20 Sachets
    -30%

    Aboca Sedivitax -yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €7,60 7,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€3,20
    7,6 € / 1ud
  • Aboca Sedivitax Pediatric Syrup, 220 grams
    -27%

    Aboca Sedivitax Pediatric -siirappi, 220 g

    Normaalihinta €13,70 6,23 € / 100gr
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,70
    Säästät: -€5,00
    6,23 € / 100gr
  • Aboca Sedivitax Advanced Drops, 30 ml
    -20%

    Aboca Sedivitax Advanced -tipat, 30 ml

    Normaalihinta €9,50 31,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€2,40
    31,67 € / 100ml
  • Aboca Sedivitax Advanced, 30 Capsules
    -29%

    Aboca Sedivitax Advanced, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€4,10
    0,33 € / 1ud
  • A. Vogel Anti Stress Spray , 20 ml
    -19%

    A. Vogel Anti-Stress-suihke, 20 ml

    Normaalihinta €14,30 71,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,63
    Säästät: -€3,33
    71,5 € / 100ml
  • A. Vogel Dormeasan Forte , 30 tablets
    -6%

    A. Vogel Dormeasan Forte, 30 tablettia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • 100%Natura Mentalcomfort , 60 capsules
    -16%

    100 % Natura Mentalconfort, 60 kapselia

    Normaalihinta €51,10 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €51,10 Normaalihinta €60,80
    Säästät: -€9,70
    0,85 € / 1ud
  • Trepatdiet Serenesi Forte , 60 tablets
    -18%

    Trepatdiet Serenesi Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €30,80 30,8 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €37,40
    Säästät: -€6,60
    30,8 € / 1ud
  • Trepatdiet Multi Complex Potassium Magnesium, 90 Tablets
    -12%

    Trepatdiet Multi Complex Kalium-Magnesium, 90 tablettia

    Normaalihinta €23,80 23,8 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €27,14
    Säästät: -€3,34
    23,8 € / 1ud
  • Trepatdiet Pure Melatonin 1,9 Mg Without Erbe Note , 50 ml
    -22%

    Trepatdiet Puhdas melatoniini 1,9 mg, ilman Erbe Note -ainetta, 50 ml

    Normaalihinta €11,30 22,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€3,10
    22,6 € / 100ml
  • Trepatdiet Pure Melatonin 1,9 Mg , 60 microtablets
    -20%

    Trepatdiet Puhdas melatoniini 1,9 mg, 60 mikrotablettia

    Normaalihinta €19,30 19,3 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€4,96
    19,3 € / 1ud
  • Trepatdiet Melatonin Pure 1,9 Mg With Erbe Note , 50 ml
    -11%

    Trepatdiet Puhdas melatoniini 1,9 mg, Erbe Note -tuoksu, 50 ml

    Normaalihinta €19,20 38,4 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,53
    Säästät: -€2,33
    38,4 € / 100ml
  • Tongil Ginseng Extract Il-Hwa , 30 g
    -16%

    Tongil Il-Hwa -ginseng-uute, 30 g

    Normaalihinta €45,00 150,0 € / 100gr
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €53,89
    Säästät: -€8,89
    150,0 € / 100gr
  • Tongil Pure State Same Active, 30 Capsules
    -26%

    Tongil Estado Puro Same Activo, 30 kapselia

    Normaalihinta €36,50 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €36,50 Normaalihinta €49,57
    Säästät: -€13,07
    1,22 € / 1ud
  • Pranarom Aromanoctis Sleep and Relaxation Spray, 150ml
    -35%

    Pranarom Aromanoctis Sleep and Relaxation Spray, 150ml

    Normaalihinta €15,40 10,27 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €23,60
    Säästät: -€8,20
    10,27 € / 100ml
  • Pranarom Aromanoctis Sleep Forte, 30 capsules
    -37%

    Pranarom Aromanoctis Sleep Forte, 30 capsules

    Normaalihinta €11,10 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €17,60
    Säästät: -€6,50
    0,37 € / 1ud
  • El Naturalista Tranqui-Tisane 20 sachets
    -40%

    El Naturalista Tranqui-Tisana 20 pussia

    Normaalihinta €4,80 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€3,20
    0,24 € / 1ud
  • Bie3 Relax 1.5 G 25 Filters
    -17%

    Bie3 Relax 1,5 g, 25 suodatinta

    Normaalihinta €5,30 353,33 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,39
    Säästät: -€1,09
    353,33 € / 100gr