Kokoelma:

Passionflower

  • Epaplus Sleepcare Melatonin Direct With Tryptophan Plus , 60 tablets
    -5%

    Epaplus Sleepcare Melatonina Direct tryptofaanilla Plus, 60 tablettia

    Normaalihinta €12,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €12,63
    Säästät: -€0,63
    0,2 € / 1ud
  • El Naturalista Valerian, 60 gr
    -9%

    El Naturalista - Valeriana, 60 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • El Naturalista Tranquinatur, 48 capsules
    -57%

    El Naturalista Tranquinatur, 48 kapselia

    Normaalihinta €8,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€11,21
    0,17 € / 1ud
  • El Naturalista Tranquinatur Sleep 48 capsules
    -6%

    El Naturalista Tranquinatur Sueño 48 kapselia

    Normaalihinta €12,49 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €12,49 Normaalihinta €13,32
    Säästät: -€0,83
    0,26 € / 1ud
  • El Naturalista Lemon Balm/Stevia Candies, 20 Boxes
    -16%

    El Naturalista Melissa/Stevia-karkit, 20 laatikkoa

    Normaalihinta €27,60 27,6 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €32,88
    Säästät: -€5,28
    27,6 € / 1ud
  • Drasanvi Vitamolas Melatonin , 60 gummies
    -22%

    Drasanvi Vitamolas Melatonina, 60 karkkia

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€2,75
    0,16 € / 1ud
  • Drasanvi Tryptophan Bilayer , 60 tablets
    -36%

    Drasanvi Tryptofaani Bicapa, 60 tablettia

    Normaalihinta €15,40 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €24,25
    Säästät: -€8,85
    0,26 € / 1ud
  • Kneipp Sueño -kumikarkit, 60 kpl
    -16%

    Kneipp Sueño -kumikarkit, 60 kpl

    Normaalihinta €15,10 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€2,85
    0,25 € / 1ud
  • Drasanvi Sport Live Melatonin 1,9Mg , 90 capsules
    -5%

    Drasanvi Sport Live Melatoniini 1,9 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €12,85 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €12,85 Normaalihinta €13,53
    Säästät: -€0,68
    0,14 € / 1ud
  • Drasanvi Melatonin Bicapa Retard , 60 tablets
    -32%

    Drasanvi Melatonina Bicapa Retard, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €21,04
    Säästät: -€6,64
    0,24 € / 1ud
  • Drasanvi Melatonin Bilayer Retard , 30 tablets
    -27%

    Drasanvi Melatonina Bicapa Retard, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,85 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,85 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€3,60
    0,33 € / 1ud
  • Drasanvi Melatonin 1,9 Mg , 60 capsules
    -36%

    Drasanvi Melatoniini 1,9 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €8,75 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,75 Normaalihinta €13,66
    Säästät: -€4,91
    0,15 € / 1ud
  • Drasanvi Melatonin 1,9 Mg , 50 ml
    -39%

    Drasanvi Melatoniini 1,9 mg, 50 ml

    Normaalihinta €8,25 16,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,25 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€5,25
    16,5 € / 100ml
  • Drasanvi Kalmansia , 45 capsules
    -37%

    Drasanvi Kalmansia, 45 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€8,05
    0,31 € / 1ud
  • Dorminatur, 50 Gummies
    -5%

    Dorminatur, 50 purukumia

    Normaalihinta €15,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    0,3 € / 1ud
  • Dorminatur, 30 tablets
    -15%

    Dorminatur, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,70 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,39
    Säästät: -€1,69
    0,32 € / 1ud
  • Dormidream, 60 capsules
    -23%

    Dormidream, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,60 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,99
    Säästät: -€3,39
    0,19 € / 1ud
  • Dormax Forte 60 capsules
    -5%

    Dormax Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€1,00
    0,32 € / 1ud
  • Dis Dormidin, 30 Capsules
    -5%

    Dis Dormidin, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,44 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,44 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€0,72
    0,41 € / 1ud
  • Dimefar Balbion 495 Mg , 30 capsules
    -9%

    Dimefar Balbion 495 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €17,75
    Säästät: -€1,65
    0,54 € / 1ud
  • Dherbos Plantaggio Is , 20 vials
    -17%

    Dherbos Plantaggio Is, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,08 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €23,08 Normaalihinta €27,90
    Säästät: -€4,82
    1,15 € / 1ud
  • Dherbos Balantium Oberdorm Plus, 30 Capsules
    -14%

    Dherbos Balantium Oberdorm Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,09 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,09 Normaalihinta €19,84
    Säästät: -€2,75
    0,57 € / 1ud
  • Cinfa Ns Melatonin Chewable Orange 1.95 mg 30 tablets
    -5%

    Cinfa Ns Melatoniini, purutabletit, appelsiini, 1,95 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€0,59
    0,38 € / 1ud
  • Calmyzen Instant, 10 ml
    -39%

    Calmyzen Instant, 10 ml

    Normaalihinta €9,10 91,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €14,97
    Säästät: -€5,87
    91,0 € / 100ml
  • Buona Energia Oro, 10 ml
    -5%

    Buona Energía Oro, 10 ml

    Normaalihinta €19,30 193,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€1,12
    193,0 € / 100ml
  • Buona Circadiem Drops, 20 ml
    -15%

    Buona Circadiem -tipat, 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€2,20
    64,5 € / 100ml
  • Botanicapharma Valerian 500 Mg, 60 Capsules
    -32%

    Botánicapharma Valeriana 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,79
    Säästät: -€2,79
    0,1 € / 1ud
  • Botanicapharma Passionflower, 500 Mg 60 Tablets
    -33%

    Botánicapharma Pasiflora, 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,60 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €8,40
    Säästät: -€2,80
    0,09 € / 1ud
  • Botanicapharma Hypericum, 400 Mg 60 Tablets
    -36%

    Botánicapharma Mäkikuisma, 400 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€3,40
    0,1 € / 1ud
  • Bonusan Salvia Officinalis Extract , 60 capsules
    -24%

    Bonusan Salvia Officinalis -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €35,99
    Säästät: -€8,79
    0,45 € / 1ud