Kokoelma:

Other nutritional supplements

  • Pharmahebe Evaqua 30Cap.
    -21%

    Pharmahebe Evaqua 30 kapselia.

    Normaalihinta €13,60 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €17,27
    Säästät: -€3,67
    0,45 € / 1ud
  • Pharmahebe Saliplus Complex 30Cap
    -6%

    Pharmahebe Saliplus Complex 30 kapselia

    Normaalihinta €17,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €18,30
    Säästät: -€1,10
    0,57 € / 1ud
  • Pharmahebe Circula 30Cap
    -5%

    Pharmahebe Circula 30 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €25,58
    Säästät: -€1,28
    0,81 € / 1ud
  • Phytovit Tirophyt3, 30 Sticks
    -27%

    Phytovit Tirophyt3, 30 annospussia

    Normaalihinta €23,57 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €23,57 Normaalihinta €32,37
    Säästät: -€8,80
    0,79 € / 1ud
  • Pharma Otc Devision 30Cap.
    -31%

    Pharma OTC -divisioona, 30 kapselia.

    Normaalihinta €14,60 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €21,10
    Säästät: -€6,50
    0,49 € / 1ud
  • Pharysol Pharysol Mocos 10Sbrs Eferv.
    -48%

    Pharysol Pharysol Mocos 10 Sbrs, poreilevat tabletit.

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €21,03
    Säästät: -€10,13
    10,9 € / 1ud
  • Plantapol Maple Syrup Bottle 1L.
    -25%

    Plantapol-vaahterasiirappi, 1 litran pullo.

    Normaalihinta €44,55 4,46 € / 100ml
    Alennushinta €44,55 Normaalihinta €59,69
    Säästät: -€15,14
    4,46 € / 100ml
  • Plantapol Junior Pol 20Amp.
    -33%

    Plantapol Junior Pol 20 A

    Normaalihinta €20,00 20,0 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €29,85
    Säästät: -€9,85
    20,0 € / 1ud
  • Plantapol Chlorella 435Mg 60 Tablets
    -28%

    Plantapol Chlorella 435 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,88
    Säästät: -€5,38
    0,23 € / 1ud
  • Plantis Biligo 10 Iodine Trace Element , 20 ampoules of 2 ml
    -8%

    Plantis Biligo 10 – jodi ja hivenaineet, 20 kpl 2 ml:n ampullia

    Normaalihinta €11,20 560,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€0,91
    560,0 € / 100ml
  • Plantis Infoligo M , 20 x 5 ml ampoules
    -5%

    Plantis Infoligo M, 20 ampullia à 5 ml

    Normaalihinta €17,40 348,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€0,92
    348,0 € / 100ml
  • Plannatur Raspburn Raspberry 60 Capsules
    -29%

    Plannatur Raspburn Raspberry 60 kapselia

    Normaalihinta €21,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €29,87
    Säästät: -€8,57
    0,36 € / 1ud
  • Plannatur Garcinia Cambogia 60 Tablets
    -25%

    Plannatur Garcinia Cambogia 60 tablettia

    Normaalihinta €16,48 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,48 Normaalihinta €22,08
    Säästät: -€5,60
    0,27 € / 1ud
  • Plannatur Children Defens 250Ml.
    -27%

    Plannatur Children Defens 250 ml.

    Normaalihinta €14,70 5,88 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€5,51
    5,88 € / 100ml
  • Plantanet Adapt-Iml Immunologix 100 Capsules
    -23%

    Plantanet Adapt-Iml Immunologix 100 kapselia

    Normaalihinta €47,40 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €61,33
    Säästät: -€13,93
    0,47 € / 1ud
  • Plantanet Adapt-Clt 100 Capsules
    -9%

    Plantanet Adapt-Clt 100 kapselia

    Normaalihinta €46,20 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €46,20 Normaalihinta €50,97
    Säästät: -€4,77
    0,46 € / 1ud
  • Plantanet Adapt-Clt 300 Capsules
    -6%

    Plantanet Adapt-Clt 300 kapselia

    Normaalihinta €122,88 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €122,88 Normaalihinta €130,57
    Säästät: -€7,69
    0,41 € / 1ud
  • Plantanet L-Glutamine 500Gr.
    -20%

    Plantanet L-glutamiini 500 g.

    Normaalihinta €60,00 12,0 € / 100gr
    Alennushinta €60,00 Normaalihinta €75,00
    Säästät: -€15,00
    12,0 € / 100gr
  • Plantanet Sodium L-Ascorbate 250Gr.
    -7%

    Plantanet Natrium-L-askorbaatti 250 g.

    Normaalihinta €29,80 11,92 € / 100gr
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €32,21
    Säästät: -€2,41
    11,92 € / 100gr
  • Plantanet Adapt-Art 100 Capsules
    -5%

    Plantanet Adapt-Art 100 kapselia

    Normaalihinta €47,40 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €49,89
    Säästät: -€2,49
    0,47 € / 1ud
  • Plantanet Omeganet Dha 1200Mg 60 Capsules
    -25%

    Plantanet Omeganet DHA 1200 mg 60 kapselia

    Normaalihinta €47,50 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €63,33
    Säästät: -€15,83
    0,79 € / 1ud
  • Probiotics San Ferment Daily 30 Capsules
    -32%

    San Ferment Daily -probiootit, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€6,60
    0,47 € / 1ud
  • Probiotics San Ferment Senior 60Gr.
    -44%

    San Ferment Senior -probiootit, 60 g

    Normaalihinta €21,20 35,33 € / 100gr
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €37,71
    Säästät: -€16,51
    35,33 € / 100gr
  • Prisma Natural Post Party 50Sticks
    -15%

    Prisma Natural Post Party 50 tikkuja

    Normaalihinta €98,68 1,97 € / 1ud
    Alennushinta €98,68 Normaalihinta €116,49
    Säästät: -€17,81
    1,97 € / 1ud
  • Relafit Stop Hangover Food Supplement , 15 capsules
    -35%

    Relafit Stop Resaca -ravintolisä, 15 kapselia

    Normaalihinta €6,40 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,50
    0,43 € / 1ud
  • Robis Royal Queen Super 20Amp
    -48%

    Robis Reina Real Super 20 A

    Normaalihinta €20,90 20,9 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €39,94
    Säästät: -€19,04
    20,9 € / 1ud
  • Robis L-3 Laxative 60Comp
    -49%

    Robis L-3 Laksatiivi 60 tablettia

    Normaalihinta €7,80 7,8 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €15,21
    Säästät: -€7,41
    7,8 € / 1ud
  • Robis R-3 Diuretic 60Comp
    -49%

    Robis R-3 Diureetti 60 tablettia

    Normaalihinta €7,80 7,8 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €15,21
    Säästät: -€7,41
    7,8 € / 1ud
  • Robis Cascara Sagrada 45Comp
    -37%

    Robis Cascara Sagrada 45 tablettia

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,61
    Säästät: -€3,51
    6,1 € / 1ud
  • Robis Cascara Sagrada 60 Tablets
    -43%

    Robis Cascara Sagrada 60 tablettia

    Normaalihinta €7,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €13,07
    Säästät: -€5,67
    0,12 € / 1ud