Kokoelma:

Other nutritional supplements

  • Artesania Teanin Plantis 60 Capsules
    -19%

    Teanin Plantis -luonnontuote, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,11 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,11 Normaalihinta €13,69
    Säästät: -€2,58
    0,19 € / 1ud
  • Artesania Sea Salt 1Kg.
    -16%

    Sal Marina -käsityötuote, 1 kg.

    Normaalihinta €2,90 0,29 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,46
    Säästät: -€0,56
    0,29 € / 100gr
  • Artesania Legepol Trimen 375Gr.
    -19%

    Legepol Trimen -käsityötuote, 375 g.

    Normaalihinta €10,30 2,75 € / 100gr
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €12,77
    Säästät: -€2,47
    2,75 € / 100gr
  • Artesania Goji Berries Plantis 150Grs.
    -35%

    Plantis-merkkiset käsintehdyt goji-marjat, 150 g**

    Normaalihinta €6,10 4,07 € / 100gr
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,36
    Säästät: -€3,26
    4,07 € / 100gr
  • Artesania Goji Berry Plantis 300Grs.
    -20%

    Plantis-merkkiset käsintehdyt goji-marjat, 300 g.

    Normaalihinta €10,80 3,6 € / 100gr
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€2,65
    3,6 € / 100gr
  • Artesania Propolina Max (Propolis+Echinacea) 30Ml.
    -17%

    Artesania Propolina Max (propolis + echinacea) 30 ml.

    Normaalihinta €9,70 32,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,74
    Säästät: -€2,04
    32,33 € / 100ml
  • Artesania Ext.Sarsaparilla 50Ml Maese Herbario
    -19%

    Käsityötuote Ext. Zarzaparrilla 50 ml Maese Herbario

    Normaalihinta €10,60 21,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,01
    Säästät: -€2,41
    21,2 € / 100ml
  • Artesania Ext.Artichoke 50Ml Maese Herbario
    -14%

    Maese Herbario -käsityötuote, artisana, artisokki, 50 ml

    Normaalihinta €8,30 16,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,70
    Säästät: -€1,40
    16,6 € / 100ml
  • Artesania Ext.Harpagofito 50Ml Maese Herbario
    -15%

    Maese Herbario -käsityötuote, Harpagofito, 50 ml

    Normaalihinta €10,80 21,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,66
    Säästät: -€1,86
    21,6 € / 100ml
  • Artesania Ext. Harpagofito S/Al Eco 50Ml.
    -34%

    Artesania Ext. Harpagofito S/Al Eco 50 ml.

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,06
    23,6 € / 100ml
  • Artesania Zinc Citrate Plantis 60 Capsules
    -19%

    Artesania Plantis-sinkkisitraatti 60 kapselia

    Normaalihinta €7,90 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,70
    Säästät: -€1,80
    0,13 € / 1ud
  • Artesania Nadh Plantis 60 Capsules
    -19%

    Nadh Plantis -käsityötuote, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €31,26
    Säästät: -€6,06
    0,42 € / 1ud
  • Artesania 5 Htp+B Plantis 60 Capsules
    -15%

    Artesania 5-HTP+B Plantis 60 kapselia

    Normaalihinta €19,61 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,61 Normaalihinta €22,94
    Säästät: -€3,33
    0,33 € / 1ud
  • Artesania Lecithin Soya Sojicin (No Gmo) 500Gr.
    -34%

    Artesania-soijalecitiini Sojicina (GMO-vapaa) 500 g.

    Normaalihinta €16,70 3,34 € / 100gr
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €25,36
    Säästät: -€8,66
    3,34 € / 100gr
  • Artesania Menoflavol Forte 60 Capsules
    -21%

    Artesania Menoflavol Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €20,60 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €26,07
    Säästät: -€5,47
    0,34 € / 1ud
  • Artesania Dermaplantis 60 Capsules
    -21%

    Artesania Dermaplantis 60 kapselia

    Normaalihinta €20,30 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €25,63
    Säästät: -€5,33
    0,34 € / 1ud
  • Artesania Calcin (Dolomite) 100 Tablets
    -19%

    Artesania Calcin (dolomiitti) 100 tablettia

    Normaalihinta €11,01 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €11,01 Normaalihinta €13,59
    Säästät: -€2,58
    0,11 € / 1ud
  • Artesania Apple Cider Vinegar Bio 750Ml.
    -32%

    Artesania Luomuomenaviinietikka 750 ml.

    Normaalihinta €5,30 0,71 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,77
    Säästät: -€2,47
    0,71 € / 100ml
  • Artesania Prostaflavol 90 Capsules
    -22%

    Artesania Prostaflavol 90 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,52
    Säästät: -€5,72
    0,22 € / 1ud
  • Artesania Rodiozen Plantis60 Capsules
    -18%

    Artesania Rodiozen Plantis 60 kapselia

    Normaalihinta €15,59 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,59 Normaalihinta €19,06
    Säästät: -€3,47
    0,26 € / 1ud
  • Artesania Papain Plantis 60 Capsules
    -19%

    Papain Plantis -käsityövalmiste, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,62
    Säästät: -€3,02
    0,21 € / 1ud
  • Artesania Aginol Garlic Oil 110 pearls
    -19%

    Artesania Aginol Valkosipuliöljy 110 helmiä

    Normaalihinta €10,21 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,21 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€2,36
    0,09 € / 1ud
  • Artesania Gadus Oil H.Cod 110 Pearl
    -18%

    Artesania Gadus -öljy H. Bacalao 110 Perla

    Normaalihinta €13,00 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,87
    Säästät: -€2,87
    0,12 € / 1ud
  • Artesania Glutamine 60 Capsules
    -19%

    Artesania Glutamiini 60 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,58
    Säästät: -€2,78
    0,2 € / 1ud
  • Artesania Proteina Senior Plantis Vanilla Flavour 500Gr.
    -11%

    Artesania Proteina Senior Plantis, vaniljainen, 500 g.

    Normaalihinta €20,40 4,08 € / 100gr
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€2,55
    4,08 € / 100gr
  • Artesania Dexvel Brewer's Yeast 180Comp
    -18%

    Artesania Dexvel -oluthiiva 180 kpl

    Normaalihinta €6,40 6,4 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,84
    Säästät: -€1,44
    6,4 € / 1ud
  • Artesania Escilag C.Tiburon 150Cap
    -32%

    Escilag-käsityö C. Tiburon 150Cap

    Normaalihinta €34,80 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €34,80 Normaalihinta €51,00
    Säästät: -€16,20
    0,23 € / 1ud
  • Artesania Carbon Activo Plantis 60 Capsules
    -27%

    Plantis-aktiivihiilikäsityötuote, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€3,90
    0,18 € / 1ud
  • Artesania Germix G.Wheat 180 Pearls
    -19%

    Germix G.Trigo 180 -käsityöhelmet

    Normaalihinta €15,40 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €18,98
    Säästät: -€3,58
    0,09 € / 1ud
  • Artesania Escilag (Cart.Tiburon) 60 Capsules
    -34%

    Artesania Escilag (Cart.Tiburon) 60 kapselia

    Normaalihinta €22,07 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,07 Normaalihinta €33,36
    Säästät: -€11,29
    0,37 € / 1ud