Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Dietisa (Dielisa) Propolis 20Comp.
    -14%

    Dietisa (Dielisa) Propolis 20 tablettia.

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,95
    6,0 € / 1ud
  • Dimefar Silicea Kollagen Plus 30Sticks.
    -10%

    Dimefar Silicea Kollagen Plus 30 annospussia.

    Normaalihinta €32,70 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €36,40
    Säästät: -€3,70
    1,09 € / 1ud
  • Dimefar Siliciea Direct + Biotin + Selenium 15Sticks
    -16%

    Dimefar Siliciea Direct + biotiini + seleeni 15 annospussia

    Normaalihinta €14,30 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€2,70
    0,95 € / 1ud
  • Dietmed Gastromil , 20 tablets
    -5%

    Dietmed Gastromil, 20 tablettia

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,43
    Säästät: -€0,33
    6,1 € / 1ud
  • Dietmed Beta-carotene 10.000Ui 60Pearls
    -28%

    Dietmed-beetakaroteeni 10 000 IU, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,82
    Säästät: -€3,82
    0,17 € / 1ud
  • Drasanvi Wheat Grass Superfoods 125Gr. Doypack
    -4%

    Drasanvi Vehnänorras Superruoka 125 g, Doypack-pakkaus

    Normaalihinta €13,29 10,63 € / 100gr
    Alennushinta €13,29 Normaalihinta €13,86
    Säästät: -€0,57
    10,63 € / 100gr
  • Drasanvi Pea Protein Superfoods Bio 200Gr.
    -8%

    Drasanvi Luomupapuproteiini – superruoka 200 g.

    Normaalihinta €11,10 5,55 € / 100gr
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,13
    Säästät: -€1,03
    5,55 € / 100gr
  • Healthaid Esterified Vitamin C 1,000 Mg, 30 tablets
    -16%

    Healthaid Esterified Vitamin C 1 000 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €19,80 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €23,67
    Säästät: -€3,87
    0,66 € / 1ud
  • El Valle Inmuref 20Amp.
    -30%

    El Valle Inmuref 20 A.

    Normaalihinta €20,50 20,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €29,29
    Säästät: -€8,79
    20,5 € / 1ud
  • El Valle African Mango 60 Capsules
    -30%

    El Valle Afrikkalainen mango 60 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €23,29
    Säästät: -€6,99
    0,27 € / 1ud
  • Ele2Pharma Carosol2 30Cap.
    -21%

    Ele2Pharma Carosol2 30 kapselia.

    Normaalihinta €52,60 1,75 € / 1ud
    Alennushinta €52,60 Normaalihinta €66,66
    Säästät: -€14,06
    1,75 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Hair Skin And Nails 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Hair Skin And Nails 180 kapselia

    Normaalihinta €96,60 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €96,60 Normaalihinta €159,57
    Säästät: -€62,97
    0,54 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Keratin 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Keratiini 180 kapselia

    Normaalihinta €155,61 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €155,61 Normaalihinta €254,14
    Säästät: -€98,53
    0,86 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Acetyl L-Carnitine 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Asetyyli-L-karnitiini 180 kapselia

    Normaalihinta €61,70 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €61,70 Normaalihinta €101,93
    Säästät: -€40,23
    0,34 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Acetyl L-Carnitine 50 Capsules
    -38%

    Equisalud Holomega Asetyyli-L-karnitiini 50 kapselia

    Normaalihinta €19,90 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €31,86
    Säästät: -€11,96
    0,4 € / 1ud
  • Erbenobili Drenvin Compost Cellulite 250Ml
    -36%

    Erbenobili Drenvin Selluliittikomposti 250 ml

    Normaalihinta €22,40 8,96 € / 100ml
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€12,60
    8,96 € / 100ml
  • Espadiet Pro-Tik Immuno 30Cap.
    -18%

    Espadiet Pro-Tik Inmuno 30 kapselia.

    Normaalihinta €21,20 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €25,83
    Säästät: -€4,63
    0,71 € / 1ud
  • Espadiet Nutri Style Hair+Skin+Nails 30Caps.
    -16%

    Espadiet Nutri Style Hiukset+Iho+Kynnet 30 kapselia

    Normaalihinta €12,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€2,22
    0,4 € / 1ud
  • Espadiet Bronsini 10Vials
    -15%

    Espadiet Bronsini 10 ampullia

    Normaalihinta €13,70 1,37 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €16,15
    Säästät: -€2,45
    1,37 € / 1ud
  • Espadiet Mastoprotect 250Ml.
    -19%

    Espadiet Mastoprotect 250 ml.

    Normaalihinta €22,20 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €27,39
    Säästät: -€5,19
    8,88 € / 100ml
  • Espadiet Propol-E Echinacea 30Cap.
    -15%

    Espadiet Propol-E Echinacea 30 kapselia.

    Normaalihinta €13,60 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €16,02
    Säästät: -€2,42
    0,45 € / 1ud
  • Espadiet Propol-E Spray 30Ml.
    -5%

    Espadiet Propol-E -suihke 30 ml.

    Normaalihinta €9,30 31,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€0,49
    31,0 € / 100ml
  • Forza Vita Refludol-T Dolomite Composta , 25 g
    -17%

    Forza Vita Refludol-T Dolomite Composta, 25 g

    Normaalihinta €24,90 99,6 € / 100gr
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €30,12
    Säästät: -€5,22
    99,6 € / 100gr
  • Nutralie Magnesium Complex Pack 2 x 120 capsules
    -43%

    Nutralie Magnesio Complex -pakkaus, 2 x 120 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €39,80
    Säästät: -€17,20
    0,09 € / 1ud
  • Herdibel Rosemary Alcoholic Tonic 250Ml.
    -8%

    Herdibel, rosmariinipohjainen alkoholipitoinen tonic, 250 ml.

    Normaalihinta €5,60 2,24 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,11
    Säästät: -€0,51
    2,24 € / 100ml
  • Herdibel Almond Oil 250Ml.
    -10%

    Herdibel Manteliöljy 250 ml.

    Normaalihinta €4,90 1,96 € / 100ml
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,45
    Säästät: -€0,55
    1,96 € / 100ml
  • Herdibel Herdi-Vaho Essence
    -5%

    Herdibel Herdi-Vaho -uute

    Normaalihinta €11,05 11,05 € / 1ud
    Alennushinta €11,05 Normaalihinta €11,63
    Säästät: -€0,58
    11,05 € / 1ud
  • Herdibel Rosemary Oil Almond + Rosemary Oil 250Ml.
    -14%

    Herdibel Rosmariiniöljy, manteli- ja rosmariinihappo 250 ml.

    Normaalihinta €7,30 2,92 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€1,20
    2,92 € / 100ml
  • Holistica Omegaline Solar 60Cap
    -25%

    Holistica Omegaline Solar 60 kapselia

    Normaalihinta €31,58 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,58 Normaalihinta €42,27
    Säästät: -€10,69
    0,53 € / 1ud
  • Holistica Androlistica, 90 Capsules
    -10%

    Holistica Androlistica, 90 kapselia

    Normaalihinta €44,10 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €44,10 Normaalihinta €48,84
    Säästät: -€4,74
    0,49 € / 1ud