Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Pileje Proteochoc 12 Capsules
    -50%

    Pileje Proteochoc 12 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€10,00
    0,83 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Hawthorn-Pasiflora 30 Tablets
    -22%

    Pileje Phytostandard Valkoinen orapihlaja – Passiflora 30 tablettia

    Normaalihinta €25,80 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €33,16
    Säästät: -€7,36
    0,86 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Artichoke-Black Radish 30 Tablets
    -22%

    Pileje Phytostandard Artisokka-musta retiisi 30 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,10
    Säästät: -€4,00
    0,47 € / 1ud
  • Pileje Androbiane 60 kapselia
    -5%

    Pileje Androbiane 60 kapselia

    Normaalihinta €25,69 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,69 Normaalihinta €27,04
    Säästät: -€1,35
    0,43 € / 1ud
  • Pileje Unibiane Resveratrol 30 Capsules
    -5%

    Pileje Unibiane Resveratrol 30 kapselia

    Normaalihinta €43,30 1,44 € / 1ud
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €45,58
    Säästät: -€2,28
    1,44 € / 1ud
  • Pileje D3 Biane 1000 IU 30 kapselia
    -5%

    Pileje D3 Biane 1000 IU 30 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
    Säästät: -€0,92
    0,58 € / 1ud
  • Pileje Azeol Syrup Ts 75 ml
    -5%

    Pileje Azeol -siirappi Ts 75 ml

    Normaalihinta €18,80 25,07 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€0,99
    25,07 € / 100ml
  • Pinisan Pinisan 1 Evening Primrose A.Primula+Vit.E 400 Pearls.
    -25%

    Pinisan Pinisan 1 Primula A. + E-vitamiini, 400 kapselia.

    Normaalihinta €43,20 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €43,20 Normaalihinta €57,50
    Säästät: -€14,30
    0,11 € / 1ud
  • Pinisan Articao Bote, 300 g
    -8%

    Pinisan Articao Bote, 300 g

    Normaalihinta €18,90 6,3 € / 100gr
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,47
    Säästät: -€1,57
    6,3 € / 100gr
  • Pinisan Cartilsamin , 80 capsules of 880 mg
    -5%

    Pinisan Cartilsamina, 80 kapselia à 880 mg

    Normaalihinta €39,70 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €39,70 Normaalihinta €41,79
    Säästät: -€2,09
    0,5 € / 1ud
  • Pinisan Intimflora, 20 kapselia
    -12%

    Pinisan Intimflora, 20 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€2,13
    0,82 € / 1ud
  • Pinisan L-karnitiini 450, 100 kapselia
    -30%

    Pinisan L-karnitiini 450, 100 kapselia

    Normaalihinta €21,08 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €21,08 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€9,03
    0,21 € / 1ud
  • Pinisan Vita C Retard 750 mg, 30 kapselia
    -26%

    Pinisan Vita C Retard 750 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,04
    Säästät: -€2,84
    0,27 € / 1ud
  • Pinisan Premium-luomualoeveramehu 750 ml.
    -26%

    Pinisan Premium-luomualoeveramehu 750 ml.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Pinisan Block Pro 20 000, 30 kapselia
    -21%

    Pinisan Block Pro 20 000, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,40
    0,55 € / 1ud
  • Pinisan Bronze Activ 30 kapselia
    -36%

    Pinisan Bronze Activ 30 kapselia

    Normaalihinta €11,40 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€6,49
    0,38 € / 1ud
  • Pinisan Golden Flax Seeds 250Gr
    -15%

    Pinisan kultaiset pellavansiemenet 250 g

    Normaalihinta €2,50 1,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,45
    1,0 € / 100gr
  • Pinisan Omega 3 EPA+DHA 30 kapselia
    -13%

    Pinisan Omega 3 EPA+DHA 30 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,54
    Säästät: -€1,94
    0,42 € / 1ud
  • Pinisan Fito Premium Harpagofito 30 kapselia
    -24%

    Pinisan Fito Premium Harpagofito 30 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,56
    Säästät: -€3,96
    0,42 € / 1ud
  • Pinisan Dulces Sueños 250 ml.
    -5%

    Pinisan Dulces Sueños 250 ml.

    Normaalihinta €13,10 5,24 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€0,69
    5,24 € / 100ml
  • Pinisan Neurodrops Plus 50 ml.
    -10%

    Pinisan Neurodrops Plus 50 ml.

    Normaalihinta €14,50 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,16
    Säästät: -€1,66
    29,0 € / 100ml
  • Pinisan Hiukset, iho ja kynnet Forte 12 ampullia
    -25%

    Pinisan Hiukset, iho ja kynnet Forte 12 ampullia

    Normaalihinta €17,20 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €22,90
    Säästät: -€5,70
    1,43 € / 1ud
  • Planta Pol Cartipol Shark Cartilage , 20 capsules
    -11%

    Pol Cartipol -hainrustovalmiste, 20 kapselia

    Normaalihinta €31,40 1,57 € / 1ud
    Alennushinta €31,40 Normaalihinta €35,13
    Säästät: -€3,73
    1,57 € / 1ud
  • Plantapol Maple Syrup Bottle 1L.
    -25%

    Plantapol-vaahterasiirappi, 1 litran pullo.

    Normaalihinta €44,55 4,46 € / 100ml
    Alennushinta €44,55 Normaalihinta €59,69
    Säästät: -€15,14
    4,46 € / 100ml
  • Planta Pol Cartipol Plus , 120 capsules
    -11%

    Pol Cartipol Plus -valmiste, 120 kapselia

    Normaalihinta €42,76 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €42,76 Normaalihinta €48,11
    Säästät: -€5,35
    0,36 € / 1ud
  • Plantapol Junior Pol 20Amp.
    -33%

    Plantapol Junior Pol 20 A

    Normaalihinta €20,00 20,0 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €29,85
    Säästät: -€9,85
    20,0 € / 1ud
  • Plantapol Acerola Chewable 90 Tablets
    -28%

    Plantapol Acerola -purutabletit, 90 tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,88
    Säästät: -€5,38
    0,15 € / 1ud
  • Plantapol Green Coffee Plus (Green Coffee) Liquid 500Ml.
    -30%

    Plantapol Green Coffee Plus (Cafe Verde) -neste, 500 ml.

    Normaalihinta €25,75 5,15 € / 100ml
    Alennushinta €25,75 Normaalihinta €36,79
    Säästät: -€11,04
    5,15 € / 100ml
  • Plantapol Spirulina 150 Tablets
    -33%

    Plantapol Spirulina 150 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €17,16
    Säästät: -€5,66
    0,08 € / 1ud
  • Plantapol Chlorella 435Mg 60 Tablets
    -28%

    Plantapol Chlorella 435 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,88
    Säästät: -€5,38
    0,23 € / 1ud