• Pinisan Neurodrops Plus 50 ml.
-10%

Pinisan Neurodrops Plus 50 ml.

SKU-koodiPI8435001008403
PINISAN NEURODROPS PLUS 50 ml on urheiluravintotuote, joka on saatavana tippojen muodossa. Se sisältää ainesosia, jotka voivat olla hyödyllisiä hermostolle, kuten B-ryhmän vitamiineja ja mineraaleja, kuten magnesiumia. Nämä tipat voivat auttaa parantamaan fyysistä ja henkistä suorituskykyä urheilun aikana.
Normaalihinta €14,50 29,0 € / 100ml
Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,16
Säästät: -€1,66
29,0 € / 100ml
Pinisan Neurodrops Plus 50 ml.
Pinisan Neurodrops Plus 50 ml.
Normaalihinta €14,50 29,0 € / 100ml
Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,16
Säästät: -€1,66
29,0 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
1 tuote(et)
€0,00

 

 
PINISAN NEURODROPS PLUS 50 ml on urheiluravitsemuksessa käytettävä tuote. Sitä käytetään kognitiivisen suorituskyvyn ja keskittymiskyvyn parantamiseen fyysisen harjoittelun aikana. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat stimuloimaan hermostoa ja parantamaan aivotoimintaa. Tämä tuote voi olla hyödyllinen urheilijoille ja henkilöille, jotka haluavat parantaa keskittymiskykyään ja henkistä suorituskykyään harjoittelun tai kilpailun aikana.

Koostumus

378,75 mg Passiflora incarta L.:ta, mikä vastaa 189 mg Valeriana officinalis L.:ta. Puhdistettu vesi, säilöntäaine (kaliumsorbaatti) ja stabilointiaine (glyseriini).

Käyttöohje

PINISAN NEURODROPS PLUS 50 ml:n käyttöohje on ottaa 10–20 tippaa päivässä, laimennettuna veteen tai mehuun, mieluiten ennen ateriaa. Pulloa suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.