• Fepadiet Fepa-Colcimag 400Gr.
-39%

Fepadiet Fepa-Colcimag 400 g.

SKU-koodiFE8425402173312
Jauhemuotoinen ravintolisä, 400 g:n pakkauksessa. Sopii erinomaisesti liuosten helppoon valmistamiseen ja jatkuvaan käyttöön.
Normaalihinta €23,30 5,83 € / 100gr
Alennushinta €23,30 Normaalihinta €38,50
Säästät: -€15,20
5,83 € / 100gr
Fepadiet Fepa-Colcimag 400Gr.
Fepadiet Fepa-Colcimag 400 g.
Normaalihinta €23,30 5,83 € / 100gr
Alennushinta €23,30 Normaalihinta €38,50
Säästät: -€15,20
5,83 € / 100gr

 

 
Fepadiet Fepa-Colcimag on jauhemuotoinen ravintolisä, jonka sisältö on 400 grammaa. Tätä tuotetta käytetään ruokavalion täydentämiseen ja lisäravinteiden saannin varmistamiseen elimistölle. Perustiedoissa ei ole saatavilla tarkempaa kuvausta.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.