Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Herbora Diet Prime Prime Belly 20Vials.
    -27%

    Herbora Diet Prime Vientre Prime 20 ampullia.

    Normaalihinta €26,60 1,33 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €36,30
    Säästät: -€9,70
    1,33 € / 1ud
  • Soria Natural Children's Syrup A Protegerse, 150 Ml
    -10%

    Soria Natural -lasten siirappi ”A Protegerse”, 150 ml

    Normaalihinta €11,47 7,65 € / 100ml
    Alennushinta €11,47 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€1,28
    7,65 € / 100ml
  • Herbora Diurelin Newme Depur , 250 ml
    -7%

    Herbora Diurelin Newme Depur, 250 ml

    Normaalihinta €13,20 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,01
    5,28 € / 100ml
  • Herbovita Drenic 250Ml.
    -15%

    Herbovita Drenic 250 ml.

    Normaalihinta €20,50 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €24,14
    Säästät: -€3,64
    8,2 € / 100ml
  • Soria Natural Glucosor Magnesium, 28 Vials Of 2 Ml
    -10%

    Soria Natural Glucosor Magnesio, 28 2 ml:n ampullia

    Normaalihinta €15,08 754,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,08 Normaalihinta €16,75
    Säästät: -€1,67
    754,0 € / 100ml
  • Soria Natural Fost Print Sport, 20 Vials
    -25%

    Soria Natural Fost Print Sport, 20 ampullia

    Normaalihinta €22,24 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €22,24 Normaalihinta €29,65
    Säästät: -€7,41
    1,11 € / 1ud
  • Soria Natural Fucus Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Fucus S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,76 19,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,76 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€1,09
    19,52 € / 100ml
  • Inovance Drenovance Food Supplement 300 ml
    -33%

    Inovance Drenovance ravintolisä 300 ml

    Normaalihinta €17,40 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€8,59
    5,8 € / 100ml
  • Soria Natural Eleutherococcus Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Eleutherococcus S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €10,89 21,78 € / 100ml
    Alennushinta €10,89 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€1,21
    21,78 € / 100ml
  • Integralia Horsetail Plus , 60 capsules
    -13%

    Integralia Cola Caballo Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,97
    Säästät: -€1,47
    0,16 € / 1ud
  • Integralia Exidiet Slim 60 Capsules
    -32%

    Integralia Exidiet Slim 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €27,47
    Säästät: -€8,77
    0,31 € / 1ud
  • Integralia Slim Originalia Syrup 500ml.
    -12%

    Integralia Slim Originalia -siirappi 500 ml.

    Normaalihinta €17,30 3,46 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €19,74
    Säästät: -€2,44
    3,46 € / 100ml
  • Soria Natural Oat Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Oat Extract S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €8,55 17,1 € / 100ml
    Alennushinta €8,55 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€0,95
    17,1 € / 100ml
  • Soria Natural Arnica Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Arnica S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €12,92 25,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,92 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€1,43
    25,84 € / 100ml
  • Soria Natural Essence Orange Blossom, 15 Ml
    -10%

    Soria Natural Oranssikukka-uute, 15 ml

    Normaalihinta €9,27 61,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,27 Normaalihinta €10,30
    Säästät: -€1,03
    61,8 € / 100ml
  • Intersa Chlorelpure , 500 ml
    -12%

    Intersa Chlorelpure, 500 ml

    Normaalihinta €19,20 3,84 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,87
    Säästät: -€2,67
    3,84 € / 100ml
  • Intersa Drenactif Sin , 500 ml
    -9%

    Intersa Drenactif Sin, 500 ml

    Normaalihinta €19,00 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,77
    Säästät: -€1,77
    3,8 € / 100ml
  • Intersa Drenaren , 20 ampoules
    -8%

    Intersa Drenaren, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,40 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,83
    Säästät: -€1,43
    0,82 € / 1ud
  • Isola Bio Organic Oat Drink , 1 litre
    -7%

    Isola Bio Luomukaurajuoma, 1 litra

    Normaalihinta €11,60 1,16 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€0,82
    1,16 € / 100ml
  • Soria Natural Diatonate 2 Mangan/Copper, 28 Ampoules Of 2 Ml
    -22%

    Soria Natural Diatonato 2 mangaani/kupari, 28 kpl 2 ml:n ampullia

    Normaalihinta €11,89 594,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,89 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€3,36
    594,5 € / 100ml
  • Jellybell Atrion Bell 30Sticks
    -30%

    Jellybell Atrion Bell 30 kappaletta

    Normaalihinta €29,00 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €41,54
    Säästät: -€12,54
    0,97 € / 1ud
  • Jellybell Sal Salys-90 03 Fep 90 Tablets
    -31%

    Jellybell Sal Salys-90 03. helmikuuta 90 tablettia

    Normaalihinta €19,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €27,61
    Säästät: -€8,51
    0,21 € / 1ud
  • Soria Natural Composor 27 Periodol Complex Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 27 Periodol Complex XXI, 50 ml

    Normaalihinta €12,55 25,1 € / 100ml
    Alennushinta €12,55 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€1,40
    25,1 € / 100ml
  • Soria Natural Composor 26 Phalaris S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 26 Phalaris S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €12,10 24,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€1,35
    24,2 € / 100ml
  • Lavigor Lavidrena, 20 Vials Of 10 Ml
    -21%

    Lavigor Lavidrena, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €23,70 237,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €29,93
    Säästät: -€6,23
    237,0 € / 100ml
  • Soria Natural Composor 2 Equiner Complex Siglo Xxi, 100 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 2 Equiner Complex Siglo Xxi, 100 ml

    Normaalihinta €15,30 15,3 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€1,70
    15,3 € / 100ml
  • Organic Tahin Lime Lime , 225 gr
    -5%

    Lima Lima Tahin Bio, 225 g

    Normaalihinta €4,80 2,13 € / 100gr
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,05
    Säästät: -€0,25
    2,13 € / 100gr
  • Lindaren Diet Whey Chocolate Flavour Lindaren Diet , 500 g
    -9%

    Lindaren maitoseerumi, suklaamaku, Lindaren Diet, 500 g

    Normaalihinta €13,00 2,6 € / 100gr
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,28
    Säästät: -€1,28
    2,6 € / 100gr
  • Lindaren Buttermilk Neutral Flavour Lindaren Diet, 500g
    -18%

    Lindaren maitoheraproteiini, neutraali maku, Lindaren Diet, 500 g

    Normaalihinta €12,70 2,54 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€2,80
    2,54 € / 100gr
  • Lipodrevit Complex 4 450 Ml
    -7%

    Lipodrevit Complex 4 450 ml

    Normaalihinta €20,90 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €22,54
    Säästät: -€1,64
    4,64 € / 100ml