Kokoelma:

Supplements for weight control

  • Ynsadiet Kapth20 Lip, 30 kapselia
    -30%

    Ynsadiet Kapth20 Lip, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €17,70
    Säästät: -€5,30
    0,41 € / 1ud
  • Dietmed Drenalight Hot Oral Solution , 600 ml
    -14%

    Dietmed Drenalight Hot -suun kautta otettava liuos, 600 ml

    Normaalihinta €23,40 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €27,12
    Säästät: -€3,72
    3,9 € / 100ml
  • Tegor Drenalin, 10 Vials
    -18%

    Tegor Drenalin, 10 ampullia

    Normaalihinta €15,70 1,57 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€3,35
    1,57 € / 1ud
  • Trofodiet Trofodetox 250Ml.
    -5%

    Trofodiet Trofodetox 250 ml.

    Normaalihinta €22,70 9,08 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€1,19
    9,08 € / 100ml
  • Dietmed Adelgaslim Express , 60 capsules
    -5%

    Dietmed Adelgaslim Express, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €23,70
    Säästät: -€1,30
    0,37 € / 1ud
  • Superdiet Ginseng+Royal Jelly Bio 20Amp.
    -42%

    Superdiet Ginseng + luomukuningatarhyytelö, 20 ampullia.

    Normaalihinta €18,90 18,9 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €32,43
    Säästät: -€13,53
    18,9 € / 1ud
  • Ana Maria Lajusticia Algae lemon flavour, 2x104 tablets
    -17%

    Ana Maria Lajusticia Sitruunanmakuiset levät, 2 x 104 tablettia

    Normaalihinta €20,70
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €25,00
    Säästät: -€4,30
  • Biform Biform L Carnitine 2000 Mg , 14 vials of 10 ml
    -28%

    Biform Biform L Karnitiini 2000 mg, 14 kpl 10 ml:n ampullia

    Normaalihinta €18,80 188,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €26,18
    Säästät: -€7,38
    188,0 € / 100ml
  • Siluet 360 Drasanvi Depur Slim , 14 vials
    -44%

    Siluet 360 Drasanvi Depur Slim, 14 ampullia

    Normaalihinta €17,50 1,25 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €31,45
    Säästät: -€13,95
    1,25 € / 1ud
  • Superdiet Black Rabbit+Artichoke 80 Tablets
    -29%

    Superdiet Musta retiisi + artisokka 80 tablettia

    Normaalihinta €20,20 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €28,57
    Säästät: -€8,37
    0,25 € / 1ud
  • Novadiet Kildetox , 18 sachets
    -18%

    Novadiet Kildetox, 18 pussia

    Normaalihinta €18,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,88
    Säästät: -€3,88
    1,0 € / 1ud
  • Espadiet Slank Metabolic , 30 capsules
    -9%

    Espadiet Slank Metabolic, 30 kapselia

    Normaalihinta €23,10 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €25,47
    Säästät: -€2,37
    0,77 € / 1ud
  • Siluet 360 Drasanvi Garcinia+Green Tea , 30 tablets
    -30%

    Siluet 360 Drasanvi Garcinia+vihreä tee, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€4,35
    0,33 € / 1ud
  • Trepatdiet-Esi Esi Fit Activa With Caffeine 40Comp.
    -35%

    Trepatdiet-Esi Esi Fit Activa, kofeiinipitoinen, 40 tablettia.

    Normaalihinta €19,60 19,6 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €30,22
    Säästät: -€10,62
    19,6 € / 1ud
  • Natura Premium Stevia Tablets , 300 units
    -18%

    Natura Premium Stevia -tabletit, 300 kpl

    Normaalihinta €4,80 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,82
    Säästät: -€1,02
    0,02 € / 1ud
  • Organic Tahin Lime Lime , 225 gr
    -5%

    Lima Lima Tahin Bio, 225 g

    Normaalihinta €4,80 2,13 € / 100gr
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,05
    Säästät: -€0,25
    2,13 € / 100gr
  • Equisalud Yap 10 Liver Stagnation , 31 ml
    -22%

    Equisalud Yap 10 – Maksan vajaatoiminta, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €18,85
    Säästät: -€4,15
    47,42 € / 100ml
  • Derbos Depsan Detox 250Ml.
    -5%

    Derbos Depsan Detox 250 ml.

    Normaalihinta €17,09 6,84 € / 100ml
    Alennushinta €17,09 Normaalihinta €18,08
    Säästät: -€0,99
    6,84 € / 100ml
  • Novadiet Obesline , 45 capsules
    -22%

    Novadiet Obesline, 45 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,06
    Säästät: -€4,06
    0,31 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Melatoniini 30 tablettia
    -14%

    Pileje Chronobiane Melatoniini 30 tablettia

    Normaalihinta €7,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,40
    Säästät: -€1,20
    0,24 € / 1ud
  • Dietmed Chromium + Forskohlli Duo 30+30Comp.
    -11%

    Dietmed Kromi + Forskohlli Duo 30+30 tablettia

    Normaalihinta €16,60 16,6 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €18,56
    Säästät: -€1,96
    16,6 € / 1ud
  • Eladiet Triestop Aquaprim Drenante 250ml
    -26%

    Eladiet Triestop Aquaprim nesteenpoistoaine 250 ml

    Normaalihinta €16,30 6,52 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €22,12
    Säästät: -€5,82
    6,52 € / 100ml
  • Siken Snack White Chocolate Biscuit 22 g
    -5%

    Siken Snack -keksi, valkosuklaa, 22 g

    Normaalihinta €1,30
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €1,37
    Säästät: -€0,07
  • Herdibel Herdinagre Apple Vinegar , 120 capsules
    -7%

    Herdibel Herdinagre Omenaviinietikka, 120 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€1,25
    0,13 € / 1ud
  • Espadiet Garcinia Slank 60Cap.
    -16%

    Espadiet Garcinia Slank 60 kapselia.

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €20,99
    Säästät: -€3,29
    0,3 € / 1ud
  • Equisalud Yap 14 Depurat Sanguineo, 31 Ml
    -27%

    Equisalud Yap 14 Depurat Sanguineo, 31 ml

    Normaalihinta €14,30 46,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,54
    Säästät: -€5,24
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Holomega L-Tryptophan , 50 capsules
    -13%

    Equisalud Holomega L-tryptofaani, 50 kapselia

    Normaalihinta €17,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €20,10
    Säästät: -€2,70
    0,35 € / 1ud
  • Tegor Drenactiv Syrup, 200 Ml
    -27%

    Tegor Drenactiv -siirappi, 200 ml

    Normaalihinta €15,50 7,75 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €21,28
    Säästät: -€5,78
    7,75 € / 100ml
  • Deiters Redrugas Detox Peach Flavour 450 ml
    -9%

    Deiters Redrugas Detox, persikanmakuinen, 450 ml

    Normaalihinta €20,30 4,51 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €22,42
    Säästät: -€2,12
    4,51 € / 100ml
  • Bequisa Rosehip 100Pearls.
    -27%

    Bequisa Rosa Mosqueta 100 kapselia.

    Normaalihinta €13,60 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €18,65
    Säästät: -€5,05
    0,14 € / 1ud