• Trofodiet Trofodetox 250Ml.
-5%

Trofodiet Trofodetox 250 ml.

SKU-koodiTR8430517150004
Nestemäinen detox-lisäravinne myrkkyjen poistamiseen.
Normaalihinta €22,70 9,08 € / 100ml
Alennushinta €22,70 Normaalihinta €23,89
Säästät: -€1,19
9,08 € / 100ml
Trofodiet Trofodetox 250Ml.
Trofodiet Trofodetox 250 ml.
Normaalihinta €22,70 9,08 € / 100ml
Alennushinta €22,70 Normaalihinta €23,89
Säästät: -€1,19
9,08 € / 100ml

 

 
Trofodetox on nestemäinen ravintolisä, jossa yhdistyvät kasviuutteet ja muut luonnolliset ainesosat, jotka auttavat poistamaan myrkkyjä kehosta. Sitä otetaan pieninä määrinä veteen sekoitettuna ennen aamiaista tai ateriaa terveellisen puhdistumisprosessin tukemiseksi.

Koostumus

Kasviuutteita ja muita luonnollisia ainesosia.

Käyttöohje

Sekoita 25 ml veteen ennen aamiaista tai ateriaa.

Apteekkarin neuvo

Juo runsaasti vettä detox-kuurin aikana ja noudata tasapainoista ruokavaliota parhaiden tulosten saavuttamiseksi.