Kokoelma:

Weight loss

  • Pinisan Totalslim 30 kapselia
    -36%

    Pinisan Totalslim 30 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,96
    Säästät: -€10,86
    0,64 € / 1ud
  • Pinisan Luomu-aloe vera -mehu 1 l.
    -23%

    Pinisan Luomu-aloe vera -mehu 1 l.

    Normaalihinta €24,99 2,5 € / 100ml
    Alennushinta €24,99 Normaalihinta €32,35
    Säästät: -€7,36
    2,5 € / 100ml
  • Pinisan Farimpol Fresh 30Sniffles for Sucking
    -23%

    Pinisan Farimpol Fresh 30 imutablettia

    Normaalihinta €9,17 9,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,17 Normaalihinta €11,86
    Säästät: -€2,69
    9,17 € / 1ud
  • Pinisan Multi Vitamin Junior 250 ml.
    -30%

    Pinisan Multi Vitamin Junior 250 ml.

    Normaalihinta €12,59 5,04 € / 100ml
    Alennushinta €12,59 Normaalihinta €17,99
    Säästät: -€5,40
    5,04 € / 100ml
  • Pinisan L-Carnitea 15 pussia à 10 ml.
    -19%

    Pinisan L-Carnitea 15 pussia à 10 ml.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Novadiet Herbodiet Ext.Fluid Fucus 50Ml.
    -5%

    Novadiet Herbodiet Fucus-uute, nestemäinen, 50 ml.

    Normaalihinta €6,60 13,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,35
    13,2 € / 100ml
  • Artesania Minsalor Slimming 20Amp
    -34%

    Minsalor-käsityö, laihtumiseen tarkoitettu, 20 A

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,36
    Säästät: -€5,96
    11,4 € / 1ud
  • Artesania Menofem A.Evening Primrose 450 Pearls
    -18%

    Menofem A.Onagra 450 -kapselia

    Normaalihinta €33,80 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €41,19
    Säästät: -€7,39
    0,08 € / 1ud
  • Trepatdiet-Esi Normolip 5 30Cap.
    -40%

    Trepatdiet-Esi Normolip 5, 30 kapselia.

    Normaalihinta €15,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €25,17
    Säästät: -€10,07
    0,5 € / 1ud
  • Trepatdiet-Esi Esi Fit Bloquea Urto 24Comp.
    -36%

    Trepatdiet-Esi Esi Fit Urto-estäjä 24 tablettia

    Normaalihinta €15,10 15,1 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €23,48
    Säästät: -€8,38
    15,1 € / 1ud
  • Eladiet Fitotablet Artichoke 60 tablets
    -24%

    Eladiet Fitotablet Artisokka 60 tablettia

    Normaalihinta €5,00 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€1,62
    0,08 € / 1ud
  • Eladiet Triestop Green Coffee, 60 tablets
    -27%

    Eladiet Triestop Cafe Verde, 60 tablettia

    Normaalihinta €17,59 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,59 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€6,36
    0,29 € / 1ud
  • Eladiet Triestop Ob-X Abdomen, 60 tablets
    -15%

    Eladiet Triestop Ob-X Abdomen, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€3,87
    0,36 € / 1ud
  • Eladiet Ext. Dandelion 50ml
    -30%

    Eladiet Ext. Leijonankukka 50 ml

    Normaalihinta €8,30 16,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€3,62
    16,6 € / 100ml
  • Dshila Placenta Vegetal Plus Forte 4U. 25Ml
    -6%

    Dshila Placenta Vegetal Plus Forte 4 kpl, 25 ml

    Normaalihinta €27,20 108,8 € / 100ml
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €28,88
    Säästät: -€1,68
    108,8 € / 100ml
  • Sakai Garcinia Cambogia 100 Tablets
    -35%

    Sakai Garcinia Cambogia 100 tablettia

    Normaalihinta €9,30 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€5,00
    0,09 € / 1ud
  • Sakai Sline Control Reduct Plus Garcinia 14Vials
    -38%

    Sakai Sline Control Reduct Plus Garcinia 14 ampullia

    Normaalihinta €19,40 1,39 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €31,36
    Säästät: -€11,96
    1,39 € / 1ud
  • Ynsadiet Ajosol (valkosipulikapselit 300 mg) 100 kapselia
    -21%

    Ynsadiet Ajosol (valkosipulikapselit 300 mg) 100 kapselia

    Normaalihinta €5,50 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,99
    Säästät: -€1,49
    0,06 € / 1ud
  • Ynsadiet ruusunmarjaöljyvoide 50 ml.
    -23%

    Ynsadiet ruusunmarjaöljyvoide 50 ml.

    Normaalihinta €19,05 38,1 € / 100ml
    Alennushinta €19,05 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,85
    38,1 € / 100ml
  • Neo Neo Peques Melatonin 30Ml.
    -40%

    Neo Neo Peques Melatoniini 30 ml.

    Normaalihinta €9,80 32,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €16,41
    Säästät: -€6,61
    32,67 € / 100ml
  • Ifigen Vr 90Cap.
    -19%

    Ifigen Vr 90 kapselia.

    Normaalihinta €60,70 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €60,70 Normaalihinta €75,00
    Säästät: -€14,30
    0,67 € / 1ud
  • Saludalkalina Sinfat 20Vials
    -27%

    Saludalkalina Sinfat 20 ampullia

    Normaalihinta €24,30 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €33,43
    Säästät: -€9,13
    1,22 € / 1ud
  • Saludalkalina Pelovital 60 Capsules
    -23%

    Saludalkalina Pelovital 60 kapselia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €25,61
    Säästät: -€5,91
    0,33 € / 1ud
  • Saludalkalina Obestop 60 Capsules
    -23%

    Saludalkalina Obestop 60 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,01
    Säästät: -€5,31
    0,3 € / 1ud
  • Ghf Chitosan 500Mg. 100 Capsules
    -32%

    Ghf Chitosan 500 mg. 100 kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€4,39
    0,1 € / 1ud
  • Ghf Artichoke 100 Tablets
    -5%

    Ghf Artisoka 100 tablettia

    Normaalihinta €4,40 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,23
    0,04 € / 1ud
  • Equisalud Evening Primrose Oil 120 Capsules
    -40%

    Equisalud-illanvärikukkaöljy, 120 kapselia

    Normaalihinta €29,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €48,93
    Säästät: -€19,33
    0,25 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Rabano 60 Capsules
    -39%

    Equisalud Holofit Rapsi 60 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €25,15
    Säästät: -€9,75
    0,26 € / 1ud
  • Equisalud Liposec Forte 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Liposec Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €25,00 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €34,43
    Säästät: -€9,43
    0,42 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Controlgras 50 Capsules
    -40%

    Equisalud Holofit Controlgras 50 kapselia

    Normaalihinta €25,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €41,54
    Säästät: -€16,44
    0,5 € / 1ud