Kokoelma:

Weight loss

  • Ergonat Artichoke Ergosphere 45 capsules
    -29%

    Ergonat Artisoka Ergosphere 45 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,60
    Säästät: -€3,90
    0,22 € / 1ud
  • Ergonat Fucus Ergosphere 45 Capsules
    -29%

    Ergonat Fucus Ergosphere 45 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,60
    Säästät: -€3,90
    0,22 € / 1ud
  • Ysonut Lipo F 90 tablettia, 90 tablettia
    -21%

    Ysonut Lipo F 90 tablettia, 90 tablettia

    Normaalihinta €34,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €43,16
    Säästät: -€8,96
    0,38 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Detox with Lemon 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea -luomudetox sitruunalla, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Detox 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu Detox 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Soria Natural Boldo Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Boldo S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €11,30 22,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,55
    Säästät: -€1,25
    22,6 € / 100ml
  • Soria Natural Horsetail 50 g bag
    -26%

    Soria Natural Hevosenhäntä Pussi 50 g

    Normaalihinta €1,78 3,56 € / 100gr
    Alennushinta €1,78 Normaalihinta €2,39
    Säästät: -€0,61
    3,56 € / 100gr
  • Sakai Sline Control Block Phaseolamine , 30 tablets
    -17%

    Sakai Sline Control Block Faseolamina, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,12
    Säästät: -€2,72
    0,45 € / 1ud
  • Paracelsia 46 Diurance, 1 Liter
    -11%

    Paracelsia 46 Diurance, 1 litra

    Normaalihinta €93,20 9,32 € / 100ml
    Alennushinta €93,20 Normaalihinta €105,23
    Säästät: -€12,03
    9,32 € / 100ml
  • Ortis Depur Liver, 60 Tablets
    -12%

    Ortis Depur Higado, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,52
    Säästät: -€2,02
    0,24 € / 1ud
  • NS Lipoless Infusion 20 Sachets
    -10%

    NS Lipoless -infuusio, 20 pussia

    Normaalihinta €5,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€0,59
    0,27 € / 1ud
  • Neo Reishi Detox, 30 capsules
    -26%

    Neo Reishi Detox, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€5,00
    0,48 € / 1ud
  • Natura Premium Camu Camu Capsules , 100 units
    -24%

    Natura Premium Camu Camu -kapselit, 100 kpl

    Normaalihinta €13,52 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €13,52 Normaalihinta €17,88
    Säästät: -€4,36
    0,14 € / 1ud
  • Mahen Fitopat, 90 Capsules
    -10%

    Mahen Fitopat, 90 kapselia

    Normaalihinta €26,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €29,57
    Säästät: -€2,97
    0,3 € / 1ud
  • Kneipp Delgaté, 20 Sachets
    -12%

    Kneipp Delgaté, 20 pussia

    Normaalihinta €4,90 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,56
    Säästät: -€0,66
    4,9 € / 1ud
  • Herbodiet Flat Belly Inf. 20 Filters
    -33%

    Herbodiet Inf. Litteä vatsa, 20 suodatinta

    Normaalihinta €3,00 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,51
    Säästät: -€1,51
    0,15 € / 1ud
  • Forté Pharma Xtraslim Max 500 ml
    -28%

    Forté Pharma Xtraslim Max 500 ml

    Normaalihinta €17,20 3,44 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €24,04
    Säästät: -€6,84
    3,44 € / 100ml
  • Forté Pharma Forté Detox Liver, 500ml
    -24%

    Forté Pharma Forté Detox Maksa, 500 ml

    Normaalihinta €15,10 3,02 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,82
    Säästät: -€4,72
    3,02 € / 100ml
  • Forté Pharma Detox 5 Organs Global Action 500 ml
    -14%

    Forté Pharma Detox 5 elintä – kokonaisvaltainen vaikutus 500 ml

    Normaalihinta €15,40 3,08 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,84
    Säästät: -€2,44
    3,08 € / 100ml
  • El Naturalista Horsetail 50 g
    -10%

    El Naturalista Hevosenhäntä 50 g

    Normaalihinta €5,70
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,62
  • Dietmed Cynasine Depur Plus, 30 Ampoules
    -23%

    Dietmed Cynasine Depur Plus, 30 ampullia

    Normaalihinta €37,20 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €48,46
    Säästät: -€11,26
    1,24 € / 1ud
  • Dietisa Hepatic Digest , 250 ml
    -26%

    Dietisa Hepatic Digest, 250 ml

    Normaalihinta €11,70 4,68 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €15,71
    Säästät: -€4,01
    4,68 € / 100ml
  • Bie3 Control Linea-Slim Body Infusion 1.5 G 100 Pouches
    -18%

    Bie3 Control Linea-Slim Body Infusion 1,5 g, 100 pussia

    Normaalihinta €18,90 1260,0 € / 100gr
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,00
    Säästät: -€4,10
    1260,0 € / 100gr
  • Bie3 Horsetail 1.5 G 25 Filters
    -27%

    Bie3 Hevosenhäntä 1,5 g 25 suodatinta

    Normaalihinta €3,70 246,67 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,10
    Säästät: -€1,40
    246,67 € / 100gr
  • Arkopharma Arkocápsulas Konjac Bio, 80 capsules
    -19%

    Arkopharma Arkocápsulas Konjac Bio, 80 kapselia

    Normaalihinta €12,90 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€3,10
    0,16 € / 1ud
  • Aquilea Infusions Drainage, 20 Sachets
    -7%

    Aquilea-yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €4,20
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,33
  • Aldous Chlorella and Spirulina Organic Premium, 600 units
    -13%

    Aldousin luomulaatuinen premium-klorella ja spirulina, 600 kappaletta

    Normaalihinta €26,00 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €29,87
    Säästät: -€3,87
    0,04 € / 1ud
  • Pranarom Spirulina, 150 tablets
    -31%

    Pranarom Spirulina, 150 tablets

    Normaalihinta €14,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€6,20
    0,09 € / 1ud
  • Bie3 Fibre with Fruit 3 G, 24 Sticks
    -11%

    Bie3 Hedelmäkuitu 3 g, 24 annospussia

    Normaalihinta €7,50 250,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €8,40
    Säästät: -€0,90
    250,0 € / 100gr
  • Mariatrebe Swedish Herbs Sachet , 90,2 gr
    -26%

    Mariatrebe Ruotsalaiset yrtit -pussi, 90,2 g

    Normaalihinta €12,00 13,3 € / 100gr
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,24
    Säästät: -€4,24
    13,3 € / 100gr