Kokoelma:

Skin, hair and nails

  • Khadi Pink Lotus Ayurveda Elixir Oil , 10 ml
    -5%

    Khadi Ayurveda-eliiksiiriöljy, vaaleanpunainen lootus, 10 ml

    Normaalihinta €6,40 64,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€0,34
    64,0 € / 100ml
  • Ioox Fortrix sachets 20 single-dose units
    -20%

    Ioox Fortrix -pussit, 20 kpl, yksiannospakkaus

    Normaalihinta €17,00 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €21,12
    Säästät: -€4,12
    0,85 € / 1ud
  • Ioox Fortrix Cystine capsules 60 capsules
    -17%

    Ioox Fortrix Cistina -kapselit, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€4,37
  • Intersa Phytonorm, 80 Capsules
    -13%

    Intersa Phytonorm, 80 kapselia

    Normaalihinta €9,00 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,34
    Säästät: -€1,34
    0,11 € / 1ud
  • Integralia Mijovit Plus , 30 capsules
    -9%

    Integralia Mijovit Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€1,57
    0,53 € / 1ud
  • Innovage Skin Collagen Plus Powders 345 g
    -29%

    Innovage Piel Kollageeni Plus -jauhe 345 g

    Normaalihinta €21,40 6,2 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €30,03
    Säästät: -€8,63
    6,2 € / 100gr
  • Herbora Aloe Vera Juice Bio, 100 Ml
    -17%

    Herbora Luomu-aloe vera -mehu, 100 ml

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €25,39
    Säästät: -€4,29
    21,1 € / 100ml
  • Herbora Fortederma Phase 3 822,5 Mg , 30 pearls
    -12%

    Herbora Fortederma Phase 3 822,5 mg , 30 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€2,07
    0,51 € / 1ud
  • Herbora Artioptim Organic Silicon , 1 l
    -8%

    Herbora Artioptim orgaaninen pii, 1 l

    Normaalihinta €25,60 2,56 € / 100ml
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €27,68
    Säästät: -€2,08
    2,56 € / 100ml
  • Herbes Del Calendula Flower/Petals Eco , 15 gr
    -14%

    Herbes Del Calendula -kukka/terälehdet (luonnonmukaiset), 15 g

    Normaalihinta €1,90 12,67 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,20
    Säästät: -€0,30
    12,67 € / 100gr
  • Granero S Rosehip 700 Mg, 100 Pearls
    -7%

    Granero S Rosa Mosqueta 700 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€1,51
    0,19 € / 1ud
  • Granero Green Clay Bag , 1 kg
    -16%

    Granero Arcilla Verde -pussi, 1 kg

    Normaalihinta €4,60 0,46 € / 100gr
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,49
    Säästät: -€0,89
    0,46 € / 100gr
  • Glaan Dragees 60 Units
    -22%

    Glaan-karamellit, 60 kappaletta

    Normaalihinta €23,20 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€6,70
    0,39 € / 1ud
  • Forza Vita Verbasco Composto, 10 Ml
    -17%

    Forza Vita Verbasco Composto, 10 ml

    Normaalihinta €24,00 240,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €28,91
    Säästät: -€4,91
    240,0 € / 100ml
  • Forticoll Bioactive Collagen Skin and Hair 120 tablets
    -33%

    Forticoll Bioaktiivinen kollageeni iholle ja hiuksille, 120 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €18,94
    Säästät: -€6,34
    0,11 € / 1ud
  • Arkopharma Forcapil Anti-Hair Loss, 60 tablets Pack 2+1
    -20%

    Arkopharma Forcapil hiustenlähtöä estävä valmiste, 60 tablettia, 2+1-pakkaus

    Normaalihinta €43,60 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €54,50
    Säästät: -€10,90
    0,73 € / 1ud
  • Arkopharma Forcapil Anti-hair loss, 30 tablets
    -33%

    Arkopharma Forcapil hiustenlähtöä ehkäisevä valmiste, 30 tablettia

    Normaalihinta €18,10 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €27,20
    Säästät: -€9,10
    0,6 € / 1ud
  • Eladiet Calaguala Phytotablet, 60 tablets
    -21%

    Eladiet Calaguala Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,20 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€1,42
    0,09 € / 1ud
  • El Naturalista Resveratrol 60 Capsules
    -9%

    El Naturalista Resveratrol 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €21,64
    Säästät: -€2,04
    0,33 € / 1ud
  • El Naturalista Depurnatur 48 capsules
    -17%

    El Naturalista Depurnatur 48 kapselia

    Normaalihinta €8,20 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,91
    Säästät: -€1,71
    0,17 € / 1ud
  • El Naturalista Hair and Nails 48 capsules
    -20%

    El Naturalista Hiukset ja kynnet 48 kapselia

    Normaalihinta €12,45
    Alennushinta €12,45 Normaalihinta €15,56
    Säästät: -€3,11
  • Drasanvi Xplendor Capilar , 24 capsules
    -29%

    Drasanvi Xplendor Capilar, 24 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,70
    Säästät: -€5,70
    0,58 € / 1ud
  • Drasanvi Biotin 400 Mcg , 45 tablets
    -30%

    Drasanvi Biotiini 400 mcg, 45 tablettia

    Normaalihinta €6,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,90
    0,15 € / 1ud
  • Dis Vitadermin 500 Mg, 30 Capsules
    -10%

    Dis Vitadermin 500 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,12
    Säästät: -€1,62
    0,48 € / 1ud
  • Dietmed Nectar Vitae, 500 Ml
    -24%

    Dietmed Nectar Vitae, 500 ml

    Normaalihinta €20,71 4,14 € / 100ml
    Alennushinta €20,71 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€6,55
    4,14 € / 100ml
  • Dietisa Mega Hair & Nails , 60 capsules
    -11%

    Dietisa Mega Hiukset ja kynnet, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €24,82
    Säästät: -€2,82
    0,37 € / 1ud
  • Dermax Naturpel, 30 capsules
    -16%

    Dermax Naturpel, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €31,84
    Säästät: -€5,04
    0,89 € / 1ud
  • Colnatur Beauty Forest Fruits,100 g
    -31%

    Colnatur Beauty Metsämarjat, 100 g

    Normaalihinta €22,40 22,4 € / 100gr
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €32,56
    Säästät: -€10,16
    22,4 € / 100gr
  • Capilex, 30 capsules
    -16%

    Capilex, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €31,17
    Säästät: -€4,87
    0,88 € / 1ud
  • Capicaps Hair and Nails 60 capsules
    -7%

    Capicaps Hiukset ja kynnet 60 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,74
    Säästät: -€1,44
    0,32 € / 1ud