Kokoelma:

Immune system

  • Plantapol Mtk Grifola + Rosehip 60 Capsules
    -29%

    Plantapol Mtk Grifola + ruusunmarja 60 kapselia

    Normaalihinta €34,03 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,03 Normaalihinta €48,00
    Säästät: -€13,97
    0,57 € / 1ud
  • Plantapol N-Trans 30 Capsules
    -40%

    Plantapol N-Trans 30 kapselia

    Normaalihinta €17,40 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €29,20
    Säästät: -€11,80
    0,58 € / 1ud
  • Plantapol Defenpol 60 Capsules
    -25%

    Plantapol Defenpol 60 kapselia

    Normaalihinta €22,09 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,09 Normaalihinta €29,60
    Säästät: -€7,51
    0,37 € / 1ud
  • Marnys Royal Jelly Fresh 20Gr. (Refrigerated)
    -23%

    Marnys Tuore kuningatarhyytelö 20 g (säilytetään jääkaapissa)

    Normaalihinta €13,60 68,0 € / 100gr
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €17,73
    Säästät: -€4,13
    68,0 € / 100gr
  • Marnys Propoltint (Ext.Propolis 25%) 30Ml.
    -19%

    Marnys Propoltint (25 % propolis-uute) 30 ml.

    Normaalihinta €12,70 42,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,75
    Säästät: -€3,05
    42,33 € / 100ml
  • Marnys Gelivit Royal Jelly Lyophilised 300Mg. 30 Capsules
    -28%

    Marnys Gelivit Kylmäkuivattu kuningatarhyytelö 300 mg. 30 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €21,92
    Säästät: -€6,22
    0,52 € / 1ud
  • Marnys Graviolamar Complex 60 Capsules
    -25%

    Marnys Graviolamar Complex 60 kapselia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €26,22
    Säästät: -€6,52
    0,33 € / 1ud
  • Marnys Apigel Vials 20Vials
    -29%

    Marnys Apigel -ampullit, 20 ampullia

    Normaalihinta €26,91 1,35 € / 1ud
    Alennushinta €26,91 Normaalihinta €37,95
    Säästät: -€11,04
    1,35 € / 1ud
  • Plannatur Inmun C 20Amp.
    -28%

    Plannatur Inmun C 20 ampullia.

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €32,71
    Säästät: -€9,31
    23,4 € / 1ud
  • Plannatur Isonat Plus 90 Capsules
    -29%

    Plannatur Isonat Plus 90 kapselia

    Normaalihinta €40,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €40,40 Normaalihinta €57,01
    Säästät: -€16,61
    0,45 € / 1ud
  • Plannatur Emotions Level 60 Tablets
    -30%

    Plannatur Emotions, taso 60, tabletit

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €37,79
    Säästät: -€11,49
    0,44 € / 1ud
  • Plannatur Isonat Plus 30 Capsules
    -23%

    Plannatur Isonat Plus 30 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €22,41
    Säästät: -€5,11
    0,58 € / 1ud
  • Plannatur Inmun B 30 Tablets
    -30%

    Plannatur Inmun B 30 tablettia

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €21,98
    Säästät: -€6,58
    0,51 € / 1ud
  • Alpha Herbal Neem Ayurveda 60 Capsules
    -29%

    Alfa Herbal Neem Ayurveda 60 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €22,17
    Säästät: -€6,47
    0,26 € / 1ud
  • Alpha Herbal Bacopa 60 Capsules
    -24%

    Alfa Herbal Bacopa 60 kapselia

    Normaalihinta €15,10 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,97
    Säästät: -€4,87
    0,25 € / 1ud
  • Alpha Herbal Magnesium Bisglycinate 120Vcaps.
    -23%

    Alfa Herbal Magnesiumbisglycinaatti 120 kapselia.

    Normaalihinta €25,10 25,1 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €32,54
    Säästät: -€7,44
    25,1 € / 1ud
  • Alpha Herbal Ashwagandha 60 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Ashwagandha 60 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,97
    Säästät: -€5,07
    0,25 € / 1ud
  • Alpha Herbal Lion's Mane 70 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Melena De Leon 70 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €37,75
    Säästät: -€9,55
    0,4 € / 1ud
  • Alpha Herbal Nadh 5Mg. 30 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Nadh 5 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €31,00
    Säästät: -€9,30
    0,72 € / 1ud
  • Alpha Herbal Vitamin D3 2000Ui 100Pearls
    -30%

    Alfa Herbal D3-vitamiini 2000 IU 100 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€6,13
    0,14 € / 1ud
  • Alpha Herbal Sodium Ascorbate Powder 250Gr.
    -30%

    Alfa Herbal Natriumaskorbaatti, jauhe, 250 g.

    Normaalihinta €25,70 10,28 € / 100gr
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€11,10
    10,28 € / 100gr
  • Alpha Herbal Zinc Picolinate 90 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Sinkkipikolinaatti 90 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €23,23
    Säästät: -€7,03
    0,18 € / 1ud
  • Alfa Herbal Schisandra Herbal 60 Capsules
    -26%

    Alfa Herbal Schisandra-yrttivalmiste 60 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €23,19
    Säästät: -€6,09
    0,29 € / 1ud
  • Alpha Herbal Mugwort Plus 60 Capsules
    -21%

    Alfa Herbal Artemisa Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €19,52 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,52 Normaalihinta €24,61
    Säästät: -€5,09
    0,33 € / 1ud
  • Alfa Herbal Nac 300 90 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Nac 300 90 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€6,13
    0,16 € / 1ud
  • Alpha Herbal Defensin Alpha 60 Capsules
    -30%

    Alfa Herbal Defensin Alfa 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €29,24
    Säästät: -€8,84
    0,34 € / 1ud
  • Alpha Herbal Lactoferrin 60 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Laktoferriini 60 kapselia

    Normaalihinta €37,90 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €37,90 Normaalihinta €50,49
    Säästät: -€12,59
    0,63 € / 1ud
  • Alpha Herbal L-Selenomethionine 100 Capsules
    -29%

    Alfa Herbal L-seleniometioniini 100 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€5,09
    0,13 € / 1ud
  • Alpha Herbal Magnesium Malate 90 Capsules
    -27%

    Alfa Herbal Magnesiummalataatti 90 kapselia

    Normaalihinta €36,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €36,20 Normaalihinta €49,59
    Säästät: -€13,39
    0,4 € / 1ud
  • Alpha Herbal Seaweed Klamath 90 Capsules
    -26%

    Alfa Herbal Klamath-levä 90 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€9,60
    0,3 € / 1ud