Kokoelma:

Immune system

  • Espadiet Rege Renol 60Cap.
    -10%

    Espadiet Rege Renol 60 kapselia.

    Normaalihinta €23,20 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €25,83
    Säästät: -€2,63
    0,39 € / 1ud
  • Espadiet Jalea Inmune-Star Forte 20Vials
    -30%

    Espadiet Inmune-Star Forte -hyytelö, 20 ampullia

    Normaalihinta €28,40 1,42 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €40,79
    Säästät: -€12,39
    1,42 € / 1ud
  • Heliosar Prinadap , 60 Capsules
    -29%

    Heliosar Prinadap, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€9,79
    0,4 € / 1ud
  • Heliosar Kamuspag Kalium Muriaticum , 60 Capsules
    -11%

    Heliosar Kamuspag Kalium Muriaticum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€2,36
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Tuspag Immunity 150Ml
    -24%

    Heliosar Tuspag Immunity 150 ml

    Normaalihinta €15,80 10,53 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €20,84
    Säästät: -€5,04
    10,53 € / 100ml
  • Heliosar Ferfospag Ferrum Phosphoricum , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Ferfospag Ferrum Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,52
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Complemel , 60 Capsules
    -24%

    Heliosar Complemel, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €34,04
    Säästät: -€8,24
    0,43 € / 1ud
  • Heliosar Compleflem , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Compleflem, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €33,98
    Säästät: -€8,48
    0,43 € / 1ud
  • Heliosar Defensas Prodiosar , 30 Capsules
    -25%

    Heliosar Defensas Prodiosar, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €29,86
    Säästät: -€7,46
    0,75 € / 1ud
  • Heliosar Complesan , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Complesan, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,83
    Säästät: -€8,63
    0,42 € / 1ud
  • Plantapol Colloidal Silver 120Ppm 125Ml.
    -26%

    Plantapol-kolloidinen hopea 120 ppm, 125 ml.

    Normaalihinta €23,30 18,64 € / 100ml
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €31,56
    Säästät: -€8,26
    18,64 € / 100ml
  • Plantapol L-Tyr (L-Tyrosine) 60 Capsules
    -31%

    Plantapol L-Tyr (L-tyrosiini) 60 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €28,82
    Säästät: -€9,02
    0,33 € / 1ud
  • Plantapol Equiplus (Echina-Propolis-Cat's Claw-Vit. C) 45 Capsules
    -33%

    Plantapol Equiplus (Echinacea-propolis-kissankynsi-C-vitamiini) 45 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €22,99
    Säästät: -€7,59
    0,34 € / 1ud
  • Plantapol Korean Ginseng 500Mg. 60 Capsules
    -33%

    Plantapol Korealainen ginseng 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €24,62
    Säästät: -€8,12
    0,28 € / 1ud
  • Plantapol Graviola 60 Capsules
    -33%

    Plantapol Graviola 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €30,37
    Säästät: -€9,97
    0,34 € / 1ud
  • Plantapol Bacopol With Vit B6 60 Capsules
    -29%

    Plantapol Bacopol, B6-vitamiinilla, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €27,43
    Säästät: -€7,93
    0,33 € / 1ud
  • Plantapol Royal Jelly Fresh 20Gr. (Refrigerated)
    -33%

    Plantapol Tuore kuningatarhyytelö 20 g (säilytetään jääkaapissa)

    Normaalihinta €11,70 58,5 € / 100gr
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€5,70
    58,5 € / 100gr
  • Plantapol Propoleo With Thyme And Vitamin C 90 Tablets Mast.
    -33%

    Plantapol-propolis, timjami ja C-vitamiini, 90 purutablettia

    Normaalihinta €13,50 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€6,59
    0,15 € / 1ud
  • Plantapol Kids B6 125Ml.
    -27%

    Plantapol Kids B6 125 ml.

    Normaalihinta €24,50 19,6 € / 100ml
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €33,62
    Säästät: -€9,12
    19,6 € / 100ml
  • Plantapol Reishi + Acerola 110 Capsules
    -33%

    Plantapol Reishi + Acerola 110 kapselia

    Normaalihinta €32,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €32,10 Normaalihinta €47,92
    Säästät: -€15,82
    0,29 € / 1ud
  • Plantapol Memopol Plus 30Amp.
    -35%

    Plantapol Memopol Plus 30 A.

    Normaalihinta €26,00 26,0 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €39,81
    Säästät: -€13,81
    26,0 € / 1ud
  • Plantapol N-Linf 60 Capsules
    -27%

    Plantapol N-Linf 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €35,14
    Säästät: -€9,54
    0,43 € / 1ud
  • Plantapol Vitamin D3 2000Ui 90 Tablets Mast.
    -29%

    Plantapol D3-vitamiini 2000 IU, 90 mastikoitua tablettia

    Normaalihinta €16,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €22,85
    Säästät: -€6,65
    0,18 € / 1ud
  • Plantapol Valerian 100 Tablets
    -22%

    Plantapol Valeriana 100 tablettia

    Normaalihinta €12,52 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €12,52 Normaalihinta €16,13
    Säästät: -€3,61
    0,13 € / 1ud
  • Plantapol Echinacea+Propoleo+Vit. C 60 Chewable Tablets
    -28%

    Plantapol Echinacea+propolis+C-vitamiini 60 purutablettia

    Normaalihinta €13,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,88
    Säästät: -€5,38
    0,23 € / 1ud
  • Plantapol Royal Jelly 565Mg. 60Chewable Tablets
    -29%

    Plantapol-kuningatarhyytelö 565 mg, 60 purutablettia

    Normaalihinta €14,24 14,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,24 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€5,85
    14,24 € / 1ud
  • Plantapol Black Garlic Plus 45 Capsules
    -33%

    Plantapol Black Garlic Plus 45 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €23,70
    Säästät: -€7,80
    0,35 € / 1ud
  • Plantapol Bhe Polyporus + Rosehip 60 Capsules
    -33%

    Plantapol Bhe Polyporus + ruusunmarja 60 kapselia

    Normaalihinta €32,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €32,20 Normaalihinta €48,00
    Säästät: -€15,80
    0,54 € / 1ud
  • Plantapol Jelly Plus 1500 Royal Jelly 20Amp.
    -33%

    Plantapol Jelly Plus 1500 Kuningatarhyytelö 20 ampullia.

    Normaalihinta €18,90 18,9 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €28,25
    Säästät: -€9,35
    18,9 € / 1ud
  • Plantapol Oxi Pilor 30 Capsules
    -52%

    Plantapol Oxi Pilor 30 kapselia

    Normaalihinta €29,10 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €60,16
    Säästät: -€31,06
    0,97 € / 1ud