Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Nature Essential Dig-Max® , 50 capsules
    -17%

    Nature Essential Dig-Max® , 50 kapselia

    Normaalihinta €5,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,18
    Säästät: -€1,08
    0,1 € / 1ud
  • Lamberts Candaway , 60 tablets
    -27%

    Lamberts Candaway, 60 tablettia

    Normaalihinta €28,40 28,4 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€10,40
    28,4 € / 1ud
  • Lamberts Fos , 500 gr
    -25%

    Lamberts Fos, 500 g

    Normaalihinta €26,90 5,38 € / 100gr
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€9,00
    5,38 € / 100gr
  • Aboca Neobianacid, 2 x 45 tablettia
    -15%

    Aboca Neobianacid, 2 x 45 tablettia

    Normaalihinta €29,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€5,10
    0,33 € / 1ud
  • Roha Max, Pack 2x130 gr
    -7%

    Roha Max, 2 x 130 g:n pakkaus

    Normaalihinta €28,60 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,74
    Säästät: -€2,14
    11,0 € / 100gr
  • Lamberts 5Htp 100Mg (Griffonia Seed Extract)60Comp
    -15%

    Lamberts 5-HTP 100 mg (Griffonia-siemenuute) 60 tablettia

    Normaalihinta €29,80 29,8 € / 1ud
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€5,20
    29,8 € / 1ud
  • Lamberts Ginger Ginger 60 Capsules
    -27%

    Lamberts Ginger -inkivääri 60 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €27,70
    Säästät: -€7,50
    0,34 € / 1ud
  • Lamberts Florisene 90 Tablets
    -14%

    Lamberts Florisene 90 tablettia

    Normaalihinta €36,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €36,10 Normaalihinta €42,10
    Säästät: -€6,00
    0,4 € / 1ud
  • Lamberts Neuro-Logical 60 Capsules
    -23%

    Lamberts Neuro-Logical 60 kapselia

    Normaalihinta €30,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,40 Normaalihinta €39,55
    Säästät: -€9,15
    0,51 € / 1ud
  • Lamberts Artichoke Artichoke (Ibisene) 180 Tablets
    -13%

    Lamberts Artichoke (Ibisene) 180 tablettia

    Normaalihinta €32,40 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €32,40 Normaalihinta €37,45
    Säästät: -€5,05
    0,18 € / 1ud
  • Lamberts Magasorb Powder 165Gr.
    -24%

    Lamberts Magasorb -jauhe 165 g

    Normaalihinta €27,30 16,55 € / 100gr
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €35,95
    Säästät: -€8,65
    16,55 € / 100gr
  • Lamberts Fema 45+ 180 Tablets
    -26%

    Lamberts Fema 45+ 180 tablettia

    Normaalihinta €40,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €40,50 Normaalihinta €54,74
    Säästät: -€14,24
    0,18 € / 1ud
  • Lamberts Primrose Oil Extra High Potency. With Borage 90Ca
    -28%

    Lambertsin erittäin tehokas primulaöljy, jossa on borrajaa, 90Ca

    Normaalihinta €25,00 25,0 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €34,95
    Säästät: -€9,95
    25,0 € / 1ud
  • Lamberts Primula Oil 500 Mg. 180 Capsules
    -23%

    Lamberts Primula-öljy 500 mg, 180 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €36,25
    Säästät: -€8,35
    0,16 € / 1ud
  • Lamberts Curcuma Fast Release 120 Tablets
    -11%

    Lamberts Curcuma Rapid Release 120 tablettia

    Normaalihinta €45,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €50,70
    Säästät: -€5,70
    0,38 € / 1ud
  • Lamberts Rose Hips 10.000Mg (Rose Hips) 60Tabs.
    -11%

    Lamberts Ruusunmarja 10 000 mg (Rose Hips) 60 tablettia

    Normaalihinta €22,30 22,3 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,15
    Säästät: -€2,85
    22,3 € / 1ud
  • Fuca Natulivia, 30 tablets
    -8%

    Fuca Natulivia, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,85
    0,34 € / 1ud
  • Fuca Natulivia, 60 tablets
    -5%

    Fuca Natulivia, 60 tablettia

    Normaalihinta €16,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€0,85
    0,27 € / 1ud
  • El Naturalista Digesnatur Gases 48 Capsules
    -17%

    El Naturalista Digesnatur Gases 48 kapselia

    Normaalihinta €10,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€2,24
    0,22 € / 1ud
  • El Naturalista Digesnatur 48 capsules
    -21%

    El Naturalista Digesnatur 48 kapselia

    Normaalihinta €8,10 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,26
    Säästät: -€2,16
    0,17 € / 1ud
  • Neo Lion's Mane, 60 capsules
    -9%

    Neo Melena de León, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €41,68
    Säästät: -€3,58
    0,64 € / 1ud
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 250 mg 10 capsules
    -12%

    Arkopharma Arkolevura Saccharomyces boulardii, 250 mg, 10 kapselia

    Normaalihinta €10,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,37
    Säästät: -€1,37
    1,0 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 Capsules
    -19%

    Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,80 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€1,78
    0,17 € / 1ud
  • Neo Cascara Sagrada 45 capsules
    -38%

    Neo Cáscara Sagrada, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,70
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€4,70
  • Neo Mico Int, 60 capsules
    -14%

    Neo Mico Int, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,80 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €42,84
    Säästät: -€6,04
    0,61 € / 1ud
  • Neo Mico Gst, 60 capsules
    -5%

    Neo Mico Gst, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,90 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €38,90 Normaalihinta €41,16
    Säästät: -€2,26
    0,65 € / 1ud
  • Neo Reishi Balance, 30 capsules
    -39%

    Neo Reishi Balance, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€7,70
    0,39 € / 1ud
  • Casenfibra Junior Liquid Vegetable Fibre 14 Stick 5 ml
    -8%

    Casenfibra Junior - kasvikuitujuoma, 14 annospussia à 5 ml

    Normaalihinta €12,90 258,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€1,10
    258,0 € / 100ml
  • Botanicapharma Plum Fibre + Pectin, 100 Tablets
    -32%

    Botánicapharma Luumukuitu + pektini, 100 tablettia

    Normaalihinta €5,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€2,70
    0,06 € / 1ud