Kokoelma:

Natural medicine for digestion

  • Nutergia My'Cokyl , 90 tablets
    -24%

    Nutergia My'Cokyl, 90 tablettia

    Normaalihinta €29,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €29,50 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€9,24
    0,33 € / 1ud
  • Nutergia Greenflor , 90 tablets
    -23%

    Nutergia Greenflor, 90 tablettia

    Normaalihinta €29,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€8,94
    0,33 € / 1ud
  • Nutergia Ergyphilus Hpy , 60 capsules
    -21%

    Nutergia Ergyphilus Hpy, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €28,40
    Säästät: -€6,00
    0,37 € / 1ud
  • Novadiet Intoleran Enzymes, 30 Tablets
    -33%

    Novadiet Intoleran Enzymes, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,70 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€5,70
    0,39 € / 1ud
  • Novadiet Herbodiet Inf. Relieve Your Gas 20 Filters
    -40%

    Novadiet Herbodiet Inf. Lievittää ilmavaivoja 20 suodatinta

    Normaalihinta €3,00 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,99
    0,15 € / 1ud
  • Neo Reishi Digest, 30 capsules
    -24%

    Neo Reishi Digest, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,60
    0,5 € / 1ud
  • Naturlider Probioticslider , 30 capsules
    -8%

    Naturlider Probioticslider, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€1,34
    0,51 € / 1ud
  • Naturlider Enzyme Complex , 90 capsules
    -8%

    Naturlider-entsyymivalmiste, 90 kapselia

    Normaalihinta €21,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €23,05
    Säästät: -€1,75
    0,24 € / 1ud
  • Naturbite Digestive Enzymes , 60 tablets
    -9%

    Naturbite Ruoansulatusentsyymit, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,21
    Säästät: -€1,81
    0,32 € / 1ud
  • Naturbite Digestive Enzymes , 250 tablets
    -24%

    Naturbite Ruoansulatusentsyymit, 250 tablettia

    Normaalihinta €62,10 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €62,10 Normaalihinta €81,58
    Säästät: -€19,48
    0,25 € / 1ud
  • Natura Premium Ceylon Cinnamon Powder Bio , 400 gr
    -43%

    Natura Premium Ceylon-kaneli, jauhe, luomu, 400 g

    Normaalihinta €10,50 2,63 € / 100gr
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €18,44
    Säästät: -€7,94
    2,63 € / 100gr
  • Natura Premium Ceylon Cinnamon Powder 125 gr BIO
    -31%

    Natura Premium Ceylon-kanelijauhe 125 g, luomu

    Normaalihinta €3,60 2,88 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,20
    Säästät: -€1,60
    2,88 € / 100gr
  • Mundo Natu Gastroenzym , 60 capsules
    -30%

    Mundo Natu Gastroenzym, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €29,67
    Säästät: -€8,77
    0,35 € / 1ud
  • Mimasa Daikon, 100 Gr
    -29%

    Mimasa Daikon, 100 g

    Normaalihinta €5,70 5,7 € / 100gr
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €8,08
    Säästät: -€2,38
    5,7 € / 100gr
  • Mariatrebe Swedish Herbs Sachet , 90,2 gr
    -26%

    Mariatrebe Ruotsalaiset yrtit -pussi, 90,2 g

    Normaalihinta €12,00 13,3 € / 100gr
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,24
    Säästät: -€4,24
    13,3 € / 100gr
  • Margan Gastrialoe , 20 vials
    -21%

    Margan Gastrialoe, 20 ampullia

    Normaalihinta €30,20 1,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €38,19
    Säästät: -€7,99
    1,51 € / 1ud
  • Manasul Natural digestive infusions, 10 sachets
    -27%

    Manasul Luonnolliset ruoansulatusta edistävät yrttiteet, 10 pussia

    Normaalihinta €1,90
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,62
    Säästät: -€0,72
  • Madal Bal Aloe Vera Juice Maximum Potency, 500 Ml
    -12%

    Madal Bal Aloe Vera -mehu, Potencia Maxima, 500 ml

    Normaalihinta €14,10 2,82 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,03
    Säästät: -€1,93
    2,82 € / 100ml
  • Madal Bal Aloe Vera Juice Max Power , 1 l
    -7%

    Madal Bal Aloe Vera -mehu Potencia Max, 1 l

    Normaalihinta €23,40 2,34 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €25,07
    Säästät: -€1,67
    2,34 € / 100ml
  • Lamberts Digestizyme , 100 capsules
    -16%

    Lamberts Digestizyme, 100 kapselia

    Normaalihinta €33,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €39,20
    Säästät: -€6,20
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts Turmeric Fast Release , 60 tablets
    -15%

    Lambertsin pikavaikutteinen kurkuma, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,10 25,1 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €29,70
    Säästät: -€4,60
    25,1 € / 1ud
  • Jellybell Hepabell, 60 Capsules 720 Mg
    -8%

    Jellybell Hepabell, 60 kapselia à 720 mg

    Normaalihinta €22,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,79
    0,37 € / 1ud
  • Internatur Bilidren H Syrup, 250 Ml
    -20%

    Internatur Bilidren H -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €16,50 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €20,52
    Säästät: -€4,02
    6,6 € / 100ml
  • Iberobiotics Calm, 28 kapselia
    -15%

    Iberobiotics Calm, 28 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€2,53
    0,5 € / 1ud
  • Granero S Epsolax , 100 g
    -8%

    Granero S Epsolax, 100 g

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 100gr
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€0,60
    7,1 € / 100gr
  • Forza Vita Rabarlax , 24 grams
    -12%

    Forza Vita Rabarlax, 24 g

    Normaalihinta €13,10 54,58 € / 100gr
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,85
    54,58 € / 100gr
  • Forza Vita Cardepat , 50 ml
    -16%

    Forza Vita Cardepat, 50 ml

    Normaalihinta €31,30 62,6 € / 100ml
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €37,20
    Säästät: -€5,90
    62,6 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 3S, 31 Ml
    -24%

    Equisalud Holopai 3S, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,09
    Säästät: -€4,39
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holofit Chlorophyll, 50 Capsules
    -23%

    Equisalud Holofit Klorofylli, 50 kapselia

    Normaalihinta €19,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €24,94
    Säästät: -€5,74
    0,38 € / 1ud
  • Enzymedica Digest Spectrum , 30 capsules
    -32%

    Enzymedica Digest Spectrum, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,60 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €27,23
    Säästät: -€8,63
    0,62 € / 1ud