Kokoelma:

Natural medicine for joints and bones

  • Imunoglukan Ph4 Ready with Zinc & Vitamin A, 30 tablets
    -14%

    Imunoglukan Ph4 Ready, sisältää sinkkiä ja A-vitamiinia, 30 tablettia

    Normaalihinta €20,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€3,16
    0,67 € / 1ud
  • Drasanvi Oseogen Balsamic Ointment , 200 ml
    -29%

    Drasanvi Oseogen balsaminen voide, 200 ml

    Normaalihinta €17,50 8,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,55
    Säästät: -€7,05
    8,75 € / 100ml
  • Fisioreumol Arnica Rehabilitation Cream 50 Ml
    -24%

    Fisioreumol Arnika-kuntoutusvoide 50 ml

    Normaalihinta €5,60 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,36
    Säästät: -€1,76
    11,2 € / 100ml
  • Drasanvi Oseogen -jauhe, 375 g
    -30%

    Drasanvi Oseogen -jauhe, 375 g

    Normaalihinta €19,50 5,2 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €27,75
    Säästät: -€8,25
    5,2 € / 100gr
  • Drasanvi Oseogen Mobility , 300 g
    -28%

    Drasanvi Oseogen Mobility, 300 g

    Normaalihinta €21,40 7,13 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €29,75
    Säästät: -€8,35
    7,13 € / 100gr
  • Drasanvi Oseogen 20 Vials , 7 grams
    -28%

    Drasanvi Oseogen 20 ampullia, 7 g

    Normaalihinta €31,10 444,29 € / 100gr
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €43,15
    Säästät: -€12,05
    444,29 € / 100gr
  • Drasanvi Mineral Citrate Magnesium Liquid , 250 ml
    -40%

    Drasanvi-mineraalinen magnesiumsitraatti, nestemäinen, 250 ml

    Normaalihinta €10,70 4,28 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€7,16
    4,28 € / 100ml
  • Drasanvi Mineral Citrate Magnesium , 90 tablets
    -29%

    Drasanvi-mineraalivalmiste: magnesiumsitraatti, 90 tablettia

    Normaalihinta €11,70 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€4,84
    0,13 € / 1ud
  • Drasanvi Mineral Calcium Vitamin D3+K2 , 90 tablets
    -27%

    Drasanvi Mineral Kalsium D3- ja K2-vitamiini, 90 tablettia

    Normaalihinta €13,40 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €18,29
    Säästät: -€4,89
    0,15 € / 1ud
  • Drasanvi Labcatal Phosphorus 15 , ampoules 28x2ml
    -22%

    Drasanvi Labcatal Fosforo 15, ampullit 28 x 2 ml

    Normaalihinta €14,30 715,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,05
    715,0 € / 100ml
  • Drasanvi Collmar Vanilja, 180 tablettia
    -12%

    Drasanvi Collmar Vanilja, 180 tablettia

    Normaalihinta €10,70 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€1,51
    0,06 € / 1ud
  • Drasanvi Collmar Magnesium Vanilja, 300 g
    -37%

    Drasanvi Collmar Magnesium Vanilja, 300 g

    Normaalihinta €19,00 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€11,00
    6,33 € / 100gr
  • Drasanvi Collmar Magnesium-sitruuna, 300 g
    -33%

    Drasanvi Collmar Magnesium-sitruuna, 300 g

    Normaalihinta €20,20 6,73 € / 100gr
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€9,80
    6,73 € / 100gr
  • Drasanvi Collmar Cremi Cold Effect Gel , 75 ml
    -35%

    Drasanvi Collmar viilentävä geelivoide, 75 ml

    Normaalihinta €6,50 8,67 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€3,45
    8,67 € / 100ml
  • Drasanvi Collmar Cao , 300 g
    -11%

    Drasanvi Collmar Cao, 300 g

    Normaalihinta €10,50 3,5 € / 100gr
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€1,35
    3,5 € / 100gr
  • Drasanvi Magnesium Carbonate , 200 g
    -14%

    Drasanvi magnesiumkarbonaatti, 200 g

    Normaalihinta €5,30 2,65 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,17
    Säästät: -€0,87
    2,65 € / 100gr
  • Dr.Dunner Pagosid Harpagophitum , 80 tablets
    -24%

    Dr. Dunner Pagosid Harpagophitum, 80 tablettia

    Normaalihinta €15,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€4,76
    0,19 € / 1ud
  • Direct Nut Cartidine , 20 vials
    -8%

    Direct Nut Cartidina, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,80 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€2,00
    1,19 € / 1ud
  • Dimefar Silicea Balsam + Biotin , 500 ml
    -12%

    Dimefar Silicea Balsam + biotiini, 500 ml

    Normaalihinta €24,10 4,82 € / 100ml
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €27,30
    Säästät: -€3,20
    4,82 € / 100ml
  • Dimefar Artidim Uc-Ii , 30 capsules
    -5%

    Dimefar Artidim Uc-Ii, 30 kapselia

    Normaalihinta €29,37 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €29,37 Normaalihinta €30,95
    Säästät: -€1,58
    0,98 € / 1ud
  • Dietmed Super Collaforce 10.000, 450 Gr
    -26%

    Dietmed Super Collaforce 10 000, 450 g

    Normaalihinta €22,71 5,05 € / 100gr
    Alennushinta €22,71 Normaalihinta €30,78
    Säästät: -€8,07
    5,05 € / 100gr
  • Dietmed Collaforce Skin, 30 Envelopes
    -34%

    Dietmed Collaforce Skin, 30 annospussia

    Normaalihinta €22,90 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €34,96
    Säästät: -€12,06
    0,76 € / 1ud
  • Dietisa Mega Articular, 60 Capsules
    -16%

    Dietisa Mega Articular, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,32 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,32 Normaalihinta €31,34
    Säästät: -€5,02
    0,44 € / 1ud
  • Dietisa Magnesiodiet Plus, 250 Ml
    -24%

    Dietisa Magnesiodiet Plus, 250 ml

    Normaalihinta €14,90 5,96 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€4,63
    5,96 € / 100ml
  • Dietisa Ideceron Cartilago Tiburon, 48 Tablets
    -12%

    Dietisa Ideceron Hainruston, 48 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,59
    Säästät: -€2,39
    0,36 € / 1ud
  • Dietisa Artrogen Plus Collagen + Hyaluronic, 350 grams
    -14%

    Dietisa Artrogen Plus -kollageeni + hyaluronihappo, 350 g

    Normaalihinta €24,10 6,89 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €27,94
    Säästät: -€3,84
    6,89 € / 100gr
  • Dherbos Vitalossea Colagenpro , 30 tablets
    -13%

    Dherbos Vitalossea Colagenpro, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,26
    Säästät: -€2,16
    0,47 € / 1ud
  • Cumediet Artimusc Forte , 20 sachets
    -19%

    Cumediet Artimusc Forte, 20 pussia

    Normaalihinta €22,70 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €28,19
    Säästät: -€5,49
    1,14 € / 1ud
  • Cumediet Arthrox Joint & Flex , 60 tablets
    -17%

    Cumediet Arthrox Joint & Flex, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,31 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,31 Normaalihinta €26,93
    Säästät: -€4,62
    0,37 € / 1ud
  • Colnatur Sport Neutral Flavour, 330 g
    -7%

    Colnatur Sport, mauton, 330 g

    Normaalihinta €18,00 5,45 € / 100gr
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€1,36
    5,45 € / 100gr