Kokoelma:

Natural medicine for joints and bones

  • Sportsalil Relax Cream 100 ml
    -10%

    Sportsalil Relax-voide 100 ml

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€1,21
    10,9 € / 100ml
  • Sotya Omega 3,6,9, 100 Pearls
    -23%

    Sotya Omega 3, 6, 9, 100 kapselia

    Normaalihinta €9,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€2,79
    0,09 € / 1ud
  • Sotya Noni, 120 Tablets
    -8%

    Sotya Noni, 120 tablettia

    Normaalihinta €6,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€0,57
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Dolomite 800 Mg, 150 Tablets
    -25%

    Sotya Dolomita 800 mg, 150 tablettia

    Normaalihinta €2,49 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €2,49 Normaalihinta €3,31
    Säästät: -€0,82
    0,02 € / 1ud
  • Sotya Collagensi Mg+D+C 1,3 Gr, 90 Tablets
    -28%

    Sotya Collagensi Mg+D+C 1,3 g, 90 tablettia

    Normaalihinta €7,40 569,23 € / 100gr
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€2,92
    569,23 € / 100gr
  • Sotya Collagen+A.Hyaluronic+Msm, 400 Gr Pot
    -21%

    Sotya Kollageeni + hyaluronihappo + MSM, 400 g:n purkki

    Normaalihinta €18,40 4,6 € / 100gr
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €23,38
    Säästät: -€4,98
    4,6 € / 100gr
  • Sotya Shark Cartilage, 60 Capsules Of 600 Mg
    -20%

    Sotya Hainruston, 60 kapselia à 600 mg

    Normaalihinta €4,10 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,13
    Säästät: -€1,03
    0,07 € / 1ud
  • Sotya Calcium + D 3, 100 Tablets
    -27%

    Sotya Kalsium + D 3, 100 tablettia

    Normaalihinta €3,10 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,24
    Säästät: -€1,14
    0,03 € / 1ud
  • Soria Natural Green Barley, 240 Capsules
    -10%

    Soria Natural Verde Ohra, 240 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €32,00
    Säästät: -€3,20
    0,12 € / 1ud
  • Soria Natural Osteocomplex 120 Comp, 120 Tablets
    -10%

    Soria Natural Osteocomplex 120 Comp, 120 tablettia

    Normaalihinta €23,94 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €23,94 Normaalihinta €26,60
    Säästät: -€2,66
    0,2 € / 1ud
  • Soria Natural Mincartil Reinforced, 180 Tablets
    -10%

    Soria Natural Mincartil vahvistettu, 180 tablettia

    Normaalihinta €28,53 28,53 € / 1ud
    Alennushinta €28,53 Normaalihinta €31,70
    Säästät: -€3,17
    28,53 € / 1ud
  • Soria Natural Mincartil Reinforced Pot, 300 Gr
    -10%

    Soria Natural Mincartil vahvistettu purkki, 300 g

    Normaalihinta €34,34 11,45 € / 100gr
    Alennushinta €34,34 Normaalihinta €38,15
    Säästät: -€3,81
    11,45 € / 100gr
  • Soria Natural Mincartil Clasic, 180 Tablets
    -10%

    Soria Natural Mincartil Clasic, 180 tablettia

    Normaalihinta €19,94 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €19,94 Normaalihinta €22,15
    Säästät: -€2,21
    0,11 € / 1ud
  • Soria Natural Mincartil Clasic Pot, 300 Gr
    -10%

    Soria Natural Mincartil Clasic -purkki, 300 g

    Normaalihinta €28,35 9,45 € / 100gr
    Alennushinta €28,35 Normaalihinta €31,50
    Säästät: -€3,15
    9,45 € / 100gr
  • Soria Natural Mincarsuplex Ovo, 84 Tablets
    -10%

    Soria Natural Mincarsuplex Ovo, 84 tablettia

    Normaalihinta €32,58 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €32,58 Normaalihinta €36,20
    Säästät: -€3,62
    0,39 € / 1ud
  • Soria Natural Glucosor Magnesium, 28 Vials Of 2 Ml
    -10%

    Soria Natural Glucosor Magnesio, 28 2 ml:n ampullia

    Normaalihinta €15,08 754,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,08 Normaalihinta €16,75
    Säästät: -€1,67
    754,0 € / 100ml
  • Soria Natural Arnica Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Arnica S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €12,92 25,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,92 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€1,43
    25,84 € / 100ml
  • Soria Natural 16-C Dologen Prolonged Release, 30 Capsules
    -10%

    Soria Natural 16-C Dologen, pitkävaikutteinen, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,46 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,46 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,49
    0,45 € / 1ud
  • Son Formul , 120 tablets
    -24%

    Son Formul, 120 tablettia

    Normaalihinta €49,10 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €49,10 Normaalihinta €64,65
    Säästät: -€15,55
    0,41 € / 1ud
  • Solgar Vitamin D3 4000 IU, 120 capsules
    -34%

    Solgar D3-vitamiini 4000 IU, 120 kapselia

    Normaalihinta €29,90 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €45,20
    Säästät: -€15,30
    0,25 € / 1ud
  • Solgar Ultimate Bone Support, 120 tablets
    -27%

    Solgar Ultimate Bone Support, 120 tablettia

    Normaalihinta €39,40 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €39,40 Normaalihinta €53,68
    Säästät: -€14,28
    0,33 € / 1ud
  • Solgar Super Cod Liver Oil, 60 softgels
    -25%

    Solgar Super Cod Liver Oil, 60 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €21,99
    Säästät: -€5,59
    0,27 € / 1ud
  • Solgar Omega-3 Double Concentration, 60 capsules
    -33%

    Solgar Omega-3, kaksinkertainen pitoisuus, 60 kapselia

    Normaalihinta €35,70 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €35,70 Normaalihinta €53,67
    Säästät: -€17,97
    0,6 € / 1ud
  • Solgar Omega-3 High Concentration, 120 capsules
    -36%

    Solgar Omega-3, korkea pitoisuus, 120 kapselia

    Normaalihinta €59,40 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €59,40 Normaalihinta €92,44
    Säästät: -€33,04
    0,5 € / 1ud
  • Solgar MSM 1000 mg, 60 tablets
    -29%

    Solgar MSM 1000 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €26,87
    Säästät: -€7,87
    0,32 € / 1ud
  • Solgar L-Glutamine 500mg, 50 Capsules
    -36%

    Solgar L-glutamiini 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €23,15
    Säästät: -€8,35
    0,3 € / 1ud
  • Solgar L-Glutamine 1000mg, 60 Tablets
    -31%

    Solgar L-glutamiini 1000 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €31,74
    Säästät: -€9,84
    0,37 € / 1ud
  • Solgar Full Spectrum Omega 120 Pearls
    -25%

    Solgar Full Spectrum Omega 120 kapselia

    Normaalihinta €43,05 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €43,05 Normaalihinta €57,29
    Säästät: -€14,24
    0,36 € / 1ud
  • Solgar Full Spectrum Turmeric, 30 Capsules
    -29%

    Solgar Full Spectrum Kurkuma, 30 kapselia

    Normaalihinta €37,00 1,23 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €51,82
    Säästät: -€14,82
    1,23 € / 1ud
  • Solgar Calcium/Magnesium with Boron, 250 Tablets
    -28%

    Solgar Kalsium/Magnesium ja boori, 250 tablettia

    Normaalihinta €21,40 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €29,88
    Säästät: -€8,48
    0,09 € / 1ud