Kokoelma:

Natural medicine for joints and bones

  • Plameca Curarti Complex , 280 g
    -26%

    Plameca Curarti Complex, 280 g

    Normaalihinta €22,10 7,89 € / 100gr
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,80
    7,89 € / 100gr
  • Plameca Curarti Colagtium , 30 capsules
    -24%

    Plameca Curarti Colagtium, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,40
    0,47 € / 1ud
  • Pinisan Poliaron, 60 kapselia
    -19%

    Pinisan Poliaron, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€4,93
    0,35 € / 1ud
  • Pinisan Hydrolysoitu kollageeni Forte, 30 kapselia
    -25%

    Pinisan Hydrolysoitu kollageeni Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €20,76
    Säästät: -€5,26
    0,52 € / 1ud
  • Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g
    -14%

    Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g

    Normaalihinta €33,00 5,5 € / 100gr
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €38,16
    Säästät: -€5,16
    5,5 € / 100gr
  • Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 300 g
    -18%

    Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 300 g

    Normaalihinta €18,40 6,13 € / 100gr
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,53
    Säästät: -€4,13
    6,13 € / 100gr
  • Pinisan Colageno Forte, 60 kapselia
    -21%

    Pinisan Colageno Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€7,26
    0,47 € / 1ud
  • Pinisan hyaluronihappo 150 mg, 30 kapselia
    -17%

    Pinisan hyaluronihappo 150 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,38
    Säästät: -€2,88
    0,48 € / 1ud
  • Paniju Biosil Advanced Collagen Generator, 30 Capsules
    -21%

    Paniju Biosil Advanced Collagen Generator, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,30
    0,65 € / 1ud
  • Artiok, Pack 2x30 Capsules
    -16%

    Artiok, 2 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €60,50 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €60,50 Normaalihinta €72,38
    Säästät: -€11,88
    1,01 € / 1ud
  • Orthonat Magnemar Force , 90 capsules
    -25%

    Orthonat Magnemar Force, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,62
    Säästät: -€8,42
    0,28 € / 1ud
  • Orthomol Tendo Granulated , 30 sachets
    -24%

    Orthomol Tendo -rakeet, 30 pussia

    Normaalihinta €62,10 2,07 € / 1ud
    Alennushinta €62,10 Normaalihinta €81,21
    Säästät: -€19,11
    2,07 € / 1ud
  • Orthomol Orthomol Tendo Granulated , 15 sachets
    -23%

    Orthomol Tendo -rakeet, 15 pussia

    Normaalihinta €36,80 2,45 € / 1ud
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €47,79
    Säästät: -€10,99
    2,45 € / 1ud
  • Orthomol Orthomol Osteo Granulate , 30 sachets
    -18%

    Orthomol-rakeet, 30 pussia

    Normaalihinta €46,30 1,54 € / 1ud
    Alennushinta €46,30 Normaalihinta €56,38
    Säästät: -€10,08
    1,54 € / 1ud
  • Oro Andes Maca Tricolour (700 Mg), 90 Capsules
    -8%

    Oro Andes Maca Tricolor (700 mg), 90 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,23
    Säästät: -€1,63
    0,2 € / 1ud
  • Opko Progen Plactive Double Effect Plasma Proteins 30 sachets
    -17%

    Opko Progen Plactive Kaksitoimiset plasmaproteiinit 30 pussia

    Normaalihinta €29,20 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €35,32
    Säästät: -€6,12
    0,97 € / 1ud
  • Opko Artilane Pro 15 Single-dose Vials
    -10%

    Opko Artilane Pro 15 kertakäyttöampullia

    Normaalihinta €22,90 1,53 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €25,46
    Säästät: -€2,56
    1,53 € / 1ud
  • Opko Artilane Forte Collagen Powder 220 g
    -12%

    Opko Artilane Forte -kollageenijauhe 220 g

    Normaalihinta €29,80 13,55 € / 100gr
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €33,89
    Säästät: -€4,09
    13,55 € / 100gr
  • Opko Artilane Forte 30 sachets
    -20%

    Opko Artilane Forte 30 annospussia

    Normaalihinta €27,60 0,92 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €34,54
    Säästät: -€6,94
    0,92 € / 1ud
  • Opko Artilane Forte 15 Single-dose Vials
    -13%

    Opko Artilane Forte 15 kertakäyttöampullia

    Normaalihinta €28,70 1,91 € / 1ud
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€4,16
    1,91 € / 1ud
  • OPKO Artilane Classic 900 ml
    -23%

    OPKO Artilane Classic 900 ml

    Normaalihinta €27,00 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€8,16
    3,0 € / 100ml
  • Obire Silicon 25 Mg , 90 capsules
    -20%

    Obire Silicio 25 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €5,00 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,22
    Säästät: -€1,22
    0,06 € / 1ud
  • Obire Marine Collagen + Magnesium , 60 capsules
    -19%

    Obire Merikollageeni + Magnesium, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€1,49
    0,11 € / 1ud
  • Obire Hydrolysed Collagen , 30 units
    -8%

    Obire hydrolysoitu kollageeni, 30 kappaletta

    Normaalihinta €20,60 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,72
    0,69 € / 1ud
  • Nutrisport Artrinutril Collagen Orange Powder, 455 grams
    -19%

    Nutrisport Artrinutril Kollageeni, appelsiini, jauhe, 455 g

    Normaalihinta €39,00 8,57 € / 100gr
    Alennushinta €39,00 Normaalihinta €48,00
    Säästät: -€9,00
    8,57 € / 100gr
  • Nutilab Vitamin D3 4000Ui , 60 pearls
    -23%

    Nutilab D3-vitamiini 4000 IU, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,49
    Säästät: -€3,29
    0,19 € / 1ud
  • Nutilab Nuticartil, 90 Capsules
    -28%

    Nutilab Nuticartil, 90 kapselia

    Normaalihinta €36,60 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €50,87
    Säästät: -€14,27
    0,41 € / 1ud
  • Nutilab Curcubos , 90 capsules
    -27%

    Nutilab Curcubos, 90 kapselia

    Normaalihinta €38,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €38,80 Normaalihinta €52,92
    Säästät: -€14,12
    0,43 € / 1ud
  • Nutergia Ergysil Solution , 500 ml
    -23%

    Nutergia Ergysil -liuos, 500 ml

    Normaalihinta €23,90 4,78 € / 100ml
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €30,98
    Säästät: -€7,08
    4,78 € / 100ml
  • Nutergia Ergycox , 90 tablets
    -16%

    Nutergia Ergycox, 90 tablettia

    Normaalihinta €36,80 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €43,74
    Säästät: -€6,94
    0,41 € / 1ud