Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Marnys Propoltint (Ext.Propolis 25%) 30Ml.
    -19%

    Marnys Propoltint (25 % propolis-uute) 30 ml.

    Normaalihinta €12,70 42,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,75
    Säästät: -€3,05
    42,33 € / 100ml
  •  
  • El Naturalista Gatuña, Single Plant, 80 G
    -26%

    El Naturalista Gatuña, yksittäinen kasvi, 80 g

    Normaalihinta €6,80 8,5 € / 100gr
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €9,15
    Säästät: -€2,35
    8,5 € / 100gr
  • Obire Reishi , 90 capsules
    -32%

    Obire Reishi, 90 kapselia

    Normaalihinta €7,40 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €10,92
    Säästät: -€3,52
    0,08 € / 1ud
  • Nutergia Ergyreg , 60 capsules
    -13%

    Nutergia Ergyreg, 60 kapselia

    Normaalihinta €39,20 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €39,20 Normaalihinta €44,99
    Säästät: -€5,79
    0,65 € / 1ud
  •  
  • Nutergia Desmodium Supramineral , 250 ml
    -13%

    Nutergia Desmodium Supramineral, 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €22,30
    Säästät: -€3,00
    7,72 € / 100ml
  •  
  • Physalis Q10 Forte 30 Capsules
    -10%

    Physalis Q10 Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€1,80
    0,54 € / 1ud
  •  
  • Pileje Noctesia 90 Tablets
    -5%

    Pileje Noctesia 90 tablettia

    Normaalihinta €21,10 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€1,11
    0,23 € / 1ud
  • Prisma Natural Plantabiotic Inmunodefense 20 Ampoules x 10 ml
    -15%

    Prisma Natural Plantabiotic Inmunodefense 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €23,50 23,5 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,63
    Säästät: -€4,13
    23,5 € / 1ud
  • Solnatural Moringa Powder Bio , 125 g
    -20%

    Solnatural Moringa-jauhe, luomu, 125 g

    Normaalihinta €7,00 5,6 € / 100gr
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€1,80
    5,6 € / 100gr
  •  
  • Terranova Multinutrient Prenatal, 100 Capsules
    -30%

    Terranova Multinutriente Prenatal, 100 kapselia

    Normaalihinta €28,10 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €40,01
    Säästät: -€11,91
    0,28 € / 1ud
  •  
  • Terranova Astragalus, Elderberry & Garlic (Defence) Complex 50V Capsules
    -18%

    Terranova Astragalus, seljanmarja ja valkosipuli (immuunijärjestelmä) Complex 50V kapselia

    Normaalihinta €14,60 14,6 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€3,20
    14,6 € / 1ud
  •  
  • Terranova Rhodiola 300Mg. 50V Capsules
    -5%

    Terranova Rhodiola 300 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €24,63
    Säästät: -€1,23
    23,4 € / 1ud
  •  
  • Terezia Sea Buckthorn Oil Drops, 30 Ml
    -20%

    Terezia-merilohiöljy tippoina, 30 ml

    Normaalihinta €17,10 57,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €21,32
    Säästät: -€4,22
    57,0 € / 100ml
  • Tongil Apicol Propolis and Echinacea Extract , 60 ml
    -8%

    Tongil Apicol – propolis- ja echinacea-uute, 60 ml

    Normaalihinta €13,50 22,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €14,63
    Säästät: -€1,13
    22,5 € / 100ml
  • Tongil Pure Reishi 6500 Mg , 60 capsules
    -15%

    Tongil Puhdas Reishi 6500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,70 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €29,16
    Säästät: -€4,46
    0,41 € / 1ud
  • Tongil Pure State Natural Beta-carotene, 90 Pearls
    -21%

    Tongil Puro Natural -beetakaroteeni, 90 kapselia

    Normaalihinta €13,10 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€3,43
    0,15 € / 1ud
  • Trepatdiet Propolaid Extract S/Alcohol C/Echinacea , 50 ml
    -23%

    Trepatdiet Propolaid -uute, ilman alkoholia, sisältää echinacea-uutea, 50 ml

    Normaalihinta €14,30 28,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,66
    Säästät: -€4,36
    28,6 € / 100ml
  • Trepatdiet Batteril 900 , 30 tabs
    -6%

    Trepatdiet Batteril 900, 30 tablettia

    Normaalihinta €25,00 25,0 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€1,63
    25,0 € / 1ud
  •  
  • Vitalfarma Inmunodex Forte 30Cap.
    -15%

    Vitalfarma Inmunodex Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€3,12
    0,58 € / 1ud
  •  
  • Ysonut Glutavance , 400 g
    -34%

    Ysonut Glutavance, 400 g

    Normaalihinta €54,60 13,65 € / 100gr
    Alennushinta €54,60 Normaalihinta €82,12
    Säästät: -€27,52
    13,65 € / 100gr
  • Ysonut Vita D3 + , 15 ml
    -19%

    Ysonut Vita D3 +, 15 ml

    Normaalihinta €16,40 109,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €20,26
    Säästät: -€3,86
    109,33 € / 100ml
  • Zeus Lion's Mane Mushroom, 180 capsules
    -17%

    Zeus Hongo Melena De Leon, 180 kapselia

    Normaalihinta €62,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €62,80 Normaalihinta €76,10
    Säästät: -€13,30
    0,35 € / 1ud
  • Zeus Defensa-720, 90 kapselia
    -12%

    Zeus Defensa-720, 90 kapselia

    Normaalihinta €63,50 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €63,50 Normaalihinta €72,27
    Säästät: -€8,77
    0,71 € / 1ud
  • Propolina Nasal Spray 30 ml
    -5%

    Propolina nenäsumute 30 ml

    Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,55
    35,0 € / 100ml
  • Juanola Propolis Syrup 150 ml
    -20%

    Juanola Propolis-siirappi 150 ml

    Normaalihinta €10,10
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,59
    Säästät: -€2,49
  • El Naturalista Echinacea + Propolis 20 Drinkable Vials
    -19%

    El Naturalista Echinacea + propolis, 20 juotavaa ampullia

    Normaalihinta €16,20 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€3,80
    0,81 € / 1ud
  • El Naturalista Resfinatur 200 ml
    -5%

    El Naturalista Resfinatur 200 ml

    Normaalihinta €10,60 5,3 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,16
    Säästät: -€0,56
    5,3 € / 100ml
  • Buona Respiro Syrup 140 ml
    -15%

    Buona Respiro -siirappi 140 ml

    Normaalihinta €15,10 10,79 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,77
    Säästät: -€2,67
    10,79 € / 100ml
  • Heel Angineel Propolis, 20ml
    -10%

    Heel Angineel Propolis, 20 ml

    Normaalihinta €5,10 25,5 € / 100ml
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €5,69
    Säästät: -€0,59
    25,5 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Oligo Propol 20Amp.
    -39%

    Aprolis Aprolis Oligo Propol 20 amp.

    Normaalihinta €21,50 21,5 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €35,31
    Säästät: -€13,81
    21,5 € / 1ud