Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Saludalkalina Regenflora 30 Capsules
    -26%

    Saludalkalina Regenflora 30 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€5,71
    0,55 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Florase Colon-Help 40Cap.
    -40%

    Santiveri Florase Colon-Help 40 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €30,71
    Säästät: -€12,41
    0,46 € / 1ud
  • Santiveri Florase Kand 40Cap.
    -39%

    Santiveri Florase Kand 40 kapselia.

    Normaalihinta €17,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €29,07
    Säästät: -€11,47
    0,44 € / 1ud
  • Trofodiet Prob-Activ 109 30 Capsules
    -5%

    Trofodiet Prob-Activ 109, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€1,00
    0,63 € / 1ud
  •  
  • Universo Natural Kyo-Dophilus 9 Strips 90 Capsules
    -25%

    Universo Natural Kyo-Dophilus 9 kantaa, 90 kapselia

    Normaalihinta €45,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €60,00
    Säästät: -€15,00
    0,5 € / 1ud
  •  
  • Universo Natural Kyo-Dophilus With Enzymes 60 Capsules
    -25%

    Kyo-Dophilus Natural -valmiste entsyymeillä, 60 kapselia

    Normaalihinta €35,35 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €35,35 Normaalihinta €47,13
    Säästät: -€11,78
    0,59 € / 1ud
  •  
  • V.Byotic Flora Blend 12, 60 Capsules
    -18%

    V.Byotic Flora Blend 12, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,26
    Säästät: -€3,76
    0,29 € / 1ud
  • Galenicum Pack Probiac Acne, 2 x 30 capsules
    -16%

    Galenicum Pack Probiac Akne, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €31,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €37,80
    Säästät: -€5,90
    0,53 € / 1ud
  • Galenicum Pack Probiac Acne, 3 x 30 capsules
    -16%

    Galenicum Pack Probiac Akne, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €47,50 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €56,70
    Säästät: -€9,20
    0,53 € / 1ud
  •  
  • Neo Probiotic Sibo, 15 Capsules
    -22%

    Neo Probiotico Sibo, 15 kapselia

    Normaalihinta €8,50 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€2,40
    0,57 € / 1ud
  •  
  • Zeus Dormiben 750 mg, 30 capsules
    -10%

    Zeus Dormiben 750 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €45,30 1,51 € / 1ud
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €50,21
    Säästät: -€4,91
    1,51 € / 1ud
  •  
  • Ysonut Inovance Probiovance Instan , 5 sachets
    -26%

    Ysonut Inovance Probiovance Instan, 5 pussia

    Normaalihinta €12,40 2,48 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,82
    Säästät: -€4,42
    2,48 € / 1ud
  •  
  • -31%

    Yovis IBS 30 Capsules

    Normaalihinta €24,50 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €35,68
    Säästät: -€11,18
    0,82 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 3 x 10 capsules
    -36%

    Yovis-probioottipakkaus, 3 x 10 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €44,70
    Säästät: -€15,90
    0,96 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 2 x 10 capsules
    -35%

    Yovis-probioottipakkaus, 2 x 10 kapselia

    Normaalihinta €19,40 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €29,80
    Säästät: -€10,40
    0,97 € / 1ud
  • Yovis Pack, 3 x 10 bucodispersible sitkcs
    -28%

    Yovis Pack, 3 x 10 suussa liukenevaa annospussia

    Normaalihinta €35,20 11,73 € / 1ud
    Alennushinta €35,20 Normaalihinta €48,63
    Säästät: -€13,43
    11,73 € / 1ud
  • Yovis Pack, 2 x 10 bucodispersible sitkcs
    -27%

    Yovis Pack, 2 x 10 suussa liukenevaa annospussia

    Normaalihinta €23,70 11,85 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €32,42
    Säästät: -€8,72
    11,85 € / 1ud
  • Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome
    -20%

    Vulbiotic 30 kapselia – Tabletit emättimen mikrobiomin tasapainon ylläpitämiseen

    Normaalihinta €13,10 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,35
    Säästät: -€3,25
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Vitaplus Boulardii, 10 sticks
    -5%

    Vitaplus Boulardii, 10 annospussia

    Normaalihinta €10,40 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€0,55
    1,04 € / 1ud
  •  
  • Vitanatur Simbiotics G Turbo Pack 4 x 14 pussia
    -15%

    Vitanatur Simbiotics G Turbo Pack 4 x 14 pussia

    Normaalihinta €43,80 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €43,80 Normaalihinta €51,80
    Säästät: -€8,00
    0,78 € / 1ud
  • Vitaplus Boulardii -pakkaus, 3 x 10 annospussia
    -7%

    Vitaplus Boulardii -pakkaus, 3 x 10 annospussia

    Normaalihinta €30,50 1,02 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €32,85
    Säästät: -€2,35
    1,02 € / 1ud
  • Vitanatur Simbiotics G Turbo-pakkaus, 3 x 14 annospussia
    -15%

    Vitanatur Simbiotics G Turbo-pakkaus, 3 x 14 annospussia

    Normaalihinta €33,10 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €38,85
    Säästät: -€5,75
    0,79 € / 1ud
  • Tegor Lbs Ter, 45 Tablets
    -16%

    Tegor Lbs Ter, 45 tablettia

    Normaalihinta €17,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,27
    Säästät: -€3,27
    0,38 € / 1ud
  • Symbiopharm Symbiolact Pur -pakkaus, 3 x 10 annospussia
    -18%

    Symbiopharm Symbiolact Pur -pakkaus, 3 x 10 annospussia

    Normaalihinta €41,60 1,39 € / 1ud
    Alennushinta €41,60 Normaalihinta €50,64
    Säästät: -€9,04
    1,39 € / 1ud
  • Sura Vitas Aeroben , 90 capsules
    -21%

    Sura Vitas Aeroben, 90 kapselia

    Normaalihinta €28,90 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €36,53
    Säästät: -€7,63
    0,32 € / 1ud
  • Soria Natural Probicobacter, 21 Tablets
    -10%

    Soria Natural Probicobacter, 21 tablettia

    Normaalihinta €23,36 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €23,36 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€2,59
    1,11 € / 1ud
  • Sakai Diphilus, 150 Gr
    -20%

    Sakai Diphilus, 150 g

    Normaalihinta €10,30 6,87 € / 100gr
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €12,91
    Säästät: -€2,61
    6,87 € / 100gr
  • Santiveri Florase Intest 40Cap.
    -15%

    Santiveri Florase Intest 40 kapselia.

    Normaalihinta €17,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€2,95
    0,43 € / 1ud
  • Salvat Megalevure, 2 x 10 tikkua
    -18%

    Salvat Megalevure, 2 x 10 tikkua

    Normaalihinta €21,50 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,22
    Säästät: -€4,72
    1,08 € / 1ud
  • Probiotax Microbiota Cocoa 150G
    -34%

    Probiotax Microbiota Cacao 150 g

    Normaalihinta €21,60 14,4 € / 100gr
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€11,35
    14,4 € / 100gr