Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Salud Viva Psyllium Cascara 200Gr. Bio Sg S/A Vegan
    -39%

    Salud Viva Psyllium Cascara 200 g, luomu, Sg S/A, vegaaninen

    Normaalihinta €8,50 4,25 € / 100gr
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€5,49
    4,25 € / 100gr
  •  
  • San Ferment Daily , 60 capsules
    -26%

    San Ferment Daily, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €30,62
    Säästät: -€7,92
    0,38 € / 1ud
  • Almanatur Peach, 20 sachets
    -24%

    Almanatur-persikka, 20 pussia

    Normaalihinta €13,30 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€4,17
    0,67 € / 1ud
  • Vilardell Digest Acidex Mint Flavour Chewables, 24 units
    -36%

    Vilardell Digest Acidex -purutabletit, mintunmakuiset, 24 kpl

    Normaalihinta €8,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €12,70
    Säästät: -€4,60
    0,34 € / 1ud
  •  
  • Kijimea Colon Irritable Pro, 2 x 28 kapselia
    -27%

    Kijimea Colon Irritable Pro, 2 x 28 kapselia

    Normaalihinta €63,20 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €63,20 Normaalihinta €86,44
    Säästät: -€23,24
    1,13 € / 1ud
  •  
  • Aboca Lenodiar Pediatric, 12 Envelopes
    -22%

    Aboca Lenodiar Pediatric, 12 pussia

    Normaalihinta €12,30 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,80
    Säästät: -€3,50
    1,03 € / 1ud
  •  
  • Aboca Finocarbo Plus, 2x50 Capsules
    -25%

    Aboca Finocarbo Plus, 2 x 50 kapselia

    Normaalihinta €31,30 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €41,60
    Säästät: -€10,30
    0,31 € / 1ud
  • Bromatech Serobioma, Pack 2x24 Capsules
    -13%

    Bromatech Serobioma, 2 x 24 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €41,80 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €41,80 Normaalihinta €48,22
    Säästät: -€6,42
    0,87 € / 1ud
  • Pranarom Digestarom Oleobiotic Intestinal Health, 15 capsules
    -35%

    Pranarom Digestarom Oleobiotic Suoliston terveys, 15 kapselia

    Normaalihinta €8,90 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€4,75
    0,59 € / 1ud
  •  
  • Soria Natural Dandelion Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural - leijonankynsiuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €9,68 19,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,68 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€1,07
    19,36 € / 100ml
  •  
  • Neo Fungineo Plm 30 Bottles
    -19%

    Neo Fungineo Plm 30 pulloa

    Normaalihinta €185,80 185,8 € / 1ud
    Alennushinta €185,80 Normaalihinta €228,23
    Säästät: -€42,43
    185,8 € / 1ud
  •  
  • Activecomplex Sele+Zinc 100Mcg, 2X150 Tablets
    -23%

    Activecomplex Sele+Zinc 100 mcg, 2 x 150 tablettia

    Normaalihinta €54,80 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €54,80 Normaalihinta €71,30
    Säästät: -€16,50
    0,18 € / 1ud
  •  
  • Alpha Herbal Inositol 50V Capsules
    -31%

    Alfa Herbal Inositol 50V kapselia

    Normaalihinta €11,90 11,9 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,18
    Säästät: -€5,28
    11,9 € / 1ud
  • Bonusan Mycoplex , 60 capsules
    -24%

    Bonusan Mycoplex, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,20 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €38,42
    Säästät: -€9,22
    0,49 € / 1ud
  • Bonusan L-Tryptophan 500 Complex , 60 capsules
    -20%

    Bonusan L-tryptofaani 500 Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €31,99
    Säästät: -€6,39
    0,43 € / 1ud
  • Bonusan Gsh Glutathione 100 , 60 capsules
    -22%

    Bonusan Gsh Glutation 100, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,30 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€7,69
    0,46 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 8 , 28 capsules
    -11%

    Bonusan Bacteri 8, 28 kapselia

    Normaalihinta €31,70 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €35,68
    Säästät: -€3,98
    1,13 € / 1ud
  • Herbalgem Soothing Syrup, 150ml
    -15%

    Herbalgem Rauhoittava siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,20 5,47 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€1,48
    5,47 € / 100ml
  •  
  • Drasanvi Inmunol , 20 vials
    -25%

    Drasanvi Inmunol, 20 ampullia

    Normaalihinta €19,40 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €25,75
    Säästät: -€6,35
    0,97 € / 1ud
  •  
  • Mundo Natu Inmunoplus , 60 capsules
    -24%

    Mundo Natu Inmunoplus, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €34,91
    Säästät: -€8,31
    0,44 € / 1ud
  • Nale Gvnk-400 (Graviola) , 60 capsules
    -17%

    Nale Gvnk-400 (Graviola), 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €28,01
    Säästät: -€4,71
    0,39 € / 1ud
  • Neo Cobre, 50 kapselia
    -36%

    Neo Cobre, 50 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€5,55
    0,19 € / 1ud
  • Physalis Chlorella + Spirulina , 200 tablets
    -27%

    Physalis Chlorella + Spirulina, 200 tablettia

    Normaalihinta €15,60 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €21,51
    Säästät: -€5,91
    0,08 € / 1ud
  • Pharma Otc Revital Defences 20Vials
    -27%

    Pharma Otc Revital Defensas 20 ampullia

    Normaalihinta €18,50 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,34
    Säästät: -€6,84
    0,93 € / 1ud
  • Plantapol Mega Ashawagandha 7000 30 Capsules
    -35%

    Plantapol Mega Ashwagandha 7000, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,24
    Säästät: -€10,14
    0,64 € / 1ud
  • Pranarom Aromaboost Immunity Roll On, 5ml
    -33%

    Pranarom Aromaboost Immunity Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,60 132,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,30
    132,0 € / 100ml
  • Prisma Premium Quercetin + Luteolin, 60 Capsules
    -31%

    Prisma Premium Kversetiini + Luteoliini, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,80 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €52,97
    Säästät: -€16,17
    0,61 € / 1ud
  • Quinton Isotonic 10 Ml , 30 vials
    -17%

    Quinton Isotonic 10 ml, 30 ampullia

    Normaalihinta €27,40 274,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €33,00
    Säästät: -€5,60
    274,0 € / 100ml
  • Aquilea Propolis Syrup 150 ml
    -18%

    Aquilea Propolis -siirappi 150 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€1,92
  • Aboca Influvis -siirappi immuunijärjestelmän vahvistamiseen, 120 g
    -9%

    Aboca Influvis -siirappi immuunijärjestelmän vahvistamiseen, 120 g

    Normaalihinta €9,90 8,25 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€1,00
    8,25 € / 100gr