Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Cystop Intensif 135 mg 20 capsules
    -17%

    Cystop Intensif 135 mg, 20 kapselia

    Normaalihinta €18,90 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,74
    Säästät: -€3,84
    0,95 € / 1ud
  •  
  • Orsadin Inmun Sticks 5 g, 30 Sticks
    -40%

    Orsadin Inmun -tikkuja 5 g, 30 tikkua

    Normaalihinta €12,70 254,0 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€8,44
    254,0 € / 100gr
  • Orsadin Immum Liquid, 250 ml
    -46%

    Orsadin Inmum -nestemäinen, 250 ml

    Normaalihinta €16,30 6,52 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €30,21
    Säästät: -€13,91
    6,52 € / 100ml
  • Orsadin Inmum Liquid, 150 ml
    -51%

    Orsadin Inmum -nestemäinen, 150 ml

    Normaalihinta €12,20 8,13 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €25,03
    Säästät: -€12,83
    8,13 € / 100ml
  •  
  • Orsadin Biotic Sticks 5 g, 30 Sticks
    -60%

    Orsadin Biotic -tikkuja 5 g, 30 tikkuja

    Normaalihinta €15,30 306,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €38,53
    Säästät: -€23,23
    306,0 € / 100gr
  •  
  • Orsadin Biotic Liquid, 100 ml
    -35%

    Orsadin Biotic -nestemäinen valmiste, 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€7,60
    14,3 € / 100ml
  •  
  • Nua Reishinua Drinkable 15 Vials
    -23%

    Nua Reishinua -juoma, 15 ampullia

    Normaalihinta €24,90 1,66 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €32,50
    Säästät: -€7,60
    1,66 € / 1ud
  • Normocare Memory 30 tablets
    -14%

    Normocare Memoria 30 tablettia

    Normaalihinta €8,70
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,17
    Säästät: -€1,47
  • Neuralex , 60 Capsules
    -13%

    Neuralex, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,59
    Säästät: -€2,19
    0,24 € / 1ud
  •  
  • Donacilus effik, 30 capsules
    -15%

    Donacilus effik, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,20 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,46
    Säästät: -€2,26
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Neo Peques Relax, 150 ml
    -28%

    Neo Peques Relax, 150 ml

    Normaalihinta €8,30
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,30
  •  
  • Neo Peques Gummies Jelly, 30 Gummies
    -37%

    Neo Peques -kumikarkit, 30 kpl

    Normaalihinta €7,90 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€4,55
    0,26 € / 1ud
  •  
  • Neo Neodex Solution 150 ml
    -36%

    Neo Neodex Solucion 150 ml

    Normaalihinta €12,10
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €18,87
    Säästät: -€6,77
  • Neo Jelly Woman, 14 Vials
    -35%

    Neo Jalea Woman, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,60 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€6,30
    0,83 € / 1ud
  • Neo Senior Jelly, 14 Vials
    -35%

    Neo Jalea Senior, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,60 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€6,30
    0,83 € / 1ud
  • Neo Jelly Man, 14 Vials
    -34%

    Neo Jalea Man, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,90 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€6,00
    0,85 € / 1ud
  • Neo Jelly Junior, 14 Vials
    -33%

    Neo Jalea Junior, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,20
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€5,60
  • Neo Jelly 1500, 14 Vials
    -39%

    Neo Jalea 1500, 14 ampullia

    Normaalihinta €9,70 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€6,20
    0,69 € / 1ud
  •  
  • Natursenior Adult Mashed Beef Ragout With Omega 3 Dha+Epa, Prebiotics And Protein. , 340 gr
    -5%

    Natursenior Aikuisten sose: naudanliharagout, omega-3-rasvahappoja (DHA+EPA), prebiootteja ja proteiineja, 340 g

    Normaalihinta €3,79 1,11 € / 100gr
    Alennushinta €3,79 Normaalihinta €3,99
    Säästät: -€0,20
    1,11 € / 100gr
  •  
  • Natures Plus Kelp (Iodine), 300 Tablets
    -19%

    Natures Plus Kelp (jodi), 300 tablettia

    Normaalihinta €15,50 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €19,08
    Säästät: -€3,58
    0,05 € / 1ud
  • Manosar, 2 x 30 Sachets
    -6%

    Manosar, 2 x 30 pussia

    Normaalihinta €89,80 1,5 € / 1ud
    Alennushinta €89,80 Normaalihinta €96,00
    Säästät: -€6,20
    1,5 € / 1ud
  • Leotron Vitality Magnesium, 54 tablets
    -55%

    Leotron Vitalidad Magnesium, 54 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €28,27
    Säästät: -€15,67
    0,23 € / 1ud
  • Lactoflora Intimate Protector 20 Capsules
    -20%

    Lactoflora Intimihygienatuote 20 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,07
    Säästät: -€3,57
    0,73 € / 1ud
  • Manosar, 30 Sachets
    -20%

    Manosar, 30 pussia

    Normaalihinta €42,20 1,41 € / 1ud
    Alennushinta €42,20 Normaalihinta €52,80
    Säästät: -€10,60
    1,41 € / 1ud
  • Juanola Propolis Soft Tabs Lemon and Honey
    -45%

    Juanola pehmeät pastillit: propolis, sitruuna ja hunaja

    Normaalihinta €4,70 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €8,57
    Säästät: -€3,87
    4,7 € / 1ud
  • Probiotic i3.1 30 Capsules
    -23%

    Probiootti i3.1, 30 kapselia

    Normaalihinta €23,70 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €30,68
    Säästät: -€6,98
    0,79 € / 1ud
  • Imunoglukan Syrup, 250 ml
    -9%

    Imunoglukan-siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €29,80 11,92 € / 100ml
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €32,76
    Säästät: -€2,96
    11,92 € / 100ml
  • Manosar, 3 x 30 Sachets
    -7%

    Manosar, 3 x 30 pussia

    Normaalihinta €133,70 1,49 € / 1ud
    Alennushinta €133,70 Normaalihinta €144,00
    Säästät: -€10,30
    1,49 € / 1ud
  • Germinal Deep Action Prebiotics 1 ml 30 Ampoules
    -11%

    Germinal Syvävaikutteiset prebiootit 1 ml, 30 ampullia

    Normaalihinta €39,40 3940,0 € / 100ml
    Alennushinta €39,40 Normaalihinta €44,08
    Säästät: -€4,68
    3940,0 € / 100ml
  • Forté Pharma Royal Jelly Bio 3500 Mg , 10 ampoules
    -18%

    Forté Pharma Luomukuningatarhyytelö 3500 mg, 10 ampullia

    Normaalihinta €12,80 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€2,78
    1,28 € / 1ud