Kokoelma:

Nappies and wipes

  • Eryplast Lutsine E45 Vesipohjainen voide vauvan vaippoihin, 2 x 75 g:n pakkaus
    -10%

    Eryplast Lutsine E45 Vesipohjainen voide vauvan vaippoihin, 2 x 75 g:n pakkaus

    Normaalihinta €15,90
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,67
    Säästät: -€1,77
  • Reig Jofre Amnioplus H2O Water-based Paste 75 G
    -9%

    Reig Jofre Amnioplus H2O Vesipohjainen tahna 75 g

    Normaalihinta €7,50
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,71
  • Johnson's Baby Protective Nappy Cream, Baby's Delicate Skin, 100 ml
    -5%

    Johnson's Baby vaippasuojavoide, vauvojen herkkä iho, 100 ml

    Normaalihinta €4,20 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,22
    4,2 € / 100ml
  • Moomin Baby -harjoitusvaipat, koko 4, 2 x 40 kpl
    -17%

    Moomin Baby -harjoitusvaipat, koko 4, 2 x 40 kpl

    Normaalihinta €51,20 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €51,20 Normaalihinta €61,62
    Säästät: -€10,42
    0,64 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 6, 3 x 34 kpl
    -18%

    Moomin Baby -vaipat, koko 6, 3 x 34 kpl

    Normaalihinta €63,80 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €63,80 Normaalihinta €78,24
    Säästät: -€14,44
    0,63 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 6, 2 x 34 kpl
    -17%

    Moomin Baby -vaipat, koko 6, 2 x 34 kpl

    Normaalihinta €43,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €52,16
    Säästät: -€8,86
    0,64 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 5, 3 x 40 kpl
    -18%

    Moomin Baby -vaipat, koko 5, 3 x 40 kpl

    Normaalihinta €63,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €63,80 Normaalihinta €78,24
    Säästät: -€14,44
    0,53 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 5, 2 x 40 kpl
    -17%

    Moomin Baby -vaipat, koko 5, 2 x 40 kpl

    Normaalihinta €43,30 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €52,16
    Säästät: -€8,86
    0,54 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 4, 3 x 42 kpl
    -18%

    Moomin Baby -vaipat, koko 4, 3 x 42 kpl

    Normaalihinta €63,80 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €63,80 Normaalihinta €78,24
    Säästät: -€14,44
    0,51 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 4, 2 x 42 kpl
    -17%

    Moomin Baby -vaipat, koko 4, 2 x 42 kpl

    Normaalihinta €43,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €52,16
    Säästät: -€8,86
    0,52 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 3, 3 x 48 kpl
    -17%

    Moomin Baby -vaipat, koko 3, 3 x 48 kpl

    Normaalihinta €64,70 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €64,70 Normaalihinta €78,24
    Säästät: -€13,54
    0,45 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 3, 2 x 48 kpl
    -15%

    Moomin Baby -vaipat, koko 3, 2 x 48 kpl

    Normaalihinta €44,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €44,50 Normaalihinta €52,16
    Säästät: -€7,66
    0,46 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 2, 3 x 56 kpl
    -18%

    Moomin Baby -vaipat, koko 2, 3 x 56 kpl

    Normaalihinta €63,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €63,80 Normaalihinta €78,24
    Säästät: -€14,44
    0,38 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 2, 2 x 56 kpl
    -17%

    Moomin Baby -vaipat, koko 2, 2 x 56 kpl

    Normaalihinta €43,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €52,16
    Säästät: -€8,86
    0,39 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 1, 3 x 25 kpl
    -18%

    Moomin Baby -vaipat, koko 1, 3 x 25 kpl

    Normaalihinta €24,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €30,21
    Säästät: -€5,31
    0,33 € / 1ud
  • Moomin Baby -vaipat, koko 1, 2 x 25 kpl
    -17%

    Moomin Baby -vaipat, koko 1, 2 x 25 kpl

    Normaalihinta €16,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,14
    Säästät: -€3,44
    0,33 € / 1ud
  • Tidoo-vaipat, koko 3, 4–9 kg, Eco0, 50 kpl
    -6%

    Tidoo-vaipat, koko 3, 4–9 kg, Eco0, 50 kpl

    Normaalihinta €20,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €21,62
    Säästät: -€1,32
    0,41 € / 1ud
  • Tidoo-vaipat, koko 4, 7/18 kg, Eco, 44 kpl
    -23%

    Tidoo-vaipat, koko 4, 7/18 kg, Eco, 44 kpl

    Normaalihinta €19,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€5,65
    0,44 € / 1ud
  • Tidoo-vaipat, koko 5, 12/25 kg, Eco, 40 kpl
    -6%

    Tidoo-vaipat, koko 5, 12/25 kg, Eco, 40 kpl

    Normaalihinta €20,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €21,62
    Säästät: -€1,32
    0,51 € / 1ud
  • Tidoo-vaipat, koko 1, 2/5 kg, Eco, 24 kpl
    -10%

    Tidoo-vaipat, koko 1, 2/5 kg, Eco, 24 kpl

    Normaalihinta €6,70 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,77
    0,28 € / 1ud
  • Chelino Baby Wipes , 12 x 60 units
    -45%

    Chelino vauvanpyyhkeet, 12 x 60 kpl

    Normaalihinta €13,10 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€10,90
    0,02 € / 1ud
  • Chelino Baby Wipes , 8 x 60 units
    -44%

    Chelino vauvanpyyhkeet, 8 x 60 kpl

    Normaalihinta €9,00 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€7,00
    0,02 € / 1ud
  • Dodot Sensitive Extra-Box Size 6+, 80 Nappies
    -10%

    Dodot Sensitive Extra-Box, koko 6+, 80 vaippaa

    Normaalihinta €52,20 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €52,20 Normaalihinta €58,00
    Säästät: -€5,80
    0,65 € / 1ud
  • Dodot Sensitive Extra-Box Size 5+, 88 Nappies
    -11%

    Dodot Sensitive Extra-Box, koko 5+, 88 vaippaa

    Normaalihinta €49,99 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €49,99 Normaalihinta €56,43
    Säästät: -€6,44
    0,57 € / 1ud
  • Dodot Sensitive Extra-Box Size 4+, 96 Nappies
    -5%

    Dodot Sensitive Extra-Box, koko 4+, 96 vaippaa

    Normaalihinta €52,90 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €52,90 Normaalihinta €55,68
    Säästät: -€2,78
    0,55 € / 1ud
  • Dodot Sensitive Extra-Box Size 3+, 112 Nappies
    -5%

    Dodot Sensitive Extra-Box, koko 3+, 112 vaippaa

    Normaalihinta €55,89 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €55,89 Normaalihinta €58,83
    Säästät: -€2,94
    0,5 € / 1ud
  • Moomin Baby Training Nappies Size 6 , 36 pcs.
    -16%

    Moomin Baby -harjoitusvaipat, koko 6, 36 kpl

    Normaalihinta €26,00 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €30,81
    Säästät: -€4,81
    0,72 € / 1ud
  • Moomin Baby Training Nappies Size 5 , 38 pieces
    -13%

    Moomin Baby -harjoitusvaipat, koko 5, 38 kpl

    Normaalihinta €26,70 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €30,81
    Säästät: -€4,11
    0,7 € / 1ud
  • Moomin Baby Training Nappies Size 4 , 40 pcs.
    -16%

    Moomin Baby -harjoitusvaipat, koko 4, 40 kpl

    Normaalihinta €26,00 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €30,81
    Säästät: -€4,81
    0,65 € / 1ud
  • Moomin Baby Nappies Size 6 , 34 units
    -16%

    Moomin Baby -vaipat, koko 6, 34 kpl

    Normaalihinta €22,00 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €26,08
    Säästät: -€4,08
    0,65 € / 1ud