Kokoelma:

Nappies and wipes

  • Multidermol Children's Protective Ointment 50 gr
    -39%

    Multidermol Lasten suojaava voide 50 g

    Normaalihinta €7,00 14,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €11,54
    Säästät: -€4,54
    14,0 € / 100gr
  • Neusc Bebe - Repairing Ointment, 65gr
    -8%

    Neusc Bebe – Korjaava voide, 65 g

    Normaalihinta €6,50 10,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€0,55
    10,0 € / 100gr
  • SEBAMED Baby Treatment Ointment 100 ml
    -15%

    SEBAMED Baby -hoitovoide 100 ml

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€2,07
    11,4 € / 100ml
  • SEBAMED Baby Balsamic Cream 300 ml
    -8%

    SEBAMED Baby Balsamico-voide 300 ml

    Normaalihinta €14,50 4,83 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€1,29
    4,83 € / 100ml
  • Bepanthol Protective Ointment Nappy Cream Baby Bottom Care, 50 gr
    -16%

    Bepanthol Suojavoide Vaippavoide Vauvan peppun hoito, 50 g

    Normaalihinta €8,50 17,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,16
    Säästät: -€1,66
    17,0 € / 100gr
  • Bepanthol Protective Ointment Baby Bottom Nappy Cream, 100 g
    -22%

    Bepanthol Suojaava voide Vauvan vaippapepu, 100 g

    Normaalihinta €11,90 11,9 € / 100gr
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,34
    Säästät: -€3,44
    11,9 € / 100gr
  • Weleda Baby Calendula Diaper Cream 75 ml
    -18%

    Weleda Baby - kehäkukka-vaippavoide 75 ml

    Normaalihinta €8,00 10,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,75
    Säästät: -€1,75
    10,67 € / 100ml
  • Lutsine Eryplast Water Based Paste 75 gr
    -22%

    Lutsine Eryplast Vesipohjainen tahna 75 g

    Normaalihinta €8,70 11,6 € / 100gr
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,15
    Säästät: -€2,45
    11,6 € / 100gr
  • Isdin Baby Naturals Nutracel Ointment, 50 ml
    -35%

    Isdin Baby Naturals Nutracel -voide, 50 ml

    Normaalihinta €6,50 13,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€3,45
    13,0 € / 100ml
  • Uriage Primer Change Water Based Paste 100 ml
    -25%

    Uriage Primer Change vesipohjainen voide 100 ml

    Normaalihinta €6,40 6,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€2,10
    6,4 € / 100ml
  • Isdin Baby Naturals Regenerating Diaper Ointment 50 ml
    -13%

    Isdin Baby Naturals Uudistava vaippavoide 50 ml

    Normaalihinta €8,35 16,7 € / 100ml
    Alennushinta €8,35 Normaalihinta €9,55
    Säästät: -€1,20
    16,7 € / 100ml
  • Isdin Baby Naturals Uudistava vaippavoide 100 ml
    -18%

    Isdin Baby Naturals Uudistava vaippavoide 100 ml

    Normaalihinta €11,99 11,99 € / 100ml
    Alennushinta €11,99 Normaalihinta €14,55
    Säästät: -€2,56
    11,99 € / 100ml
  • Isdin Baby Naturals Repairing Nappy Ointment 50 ml
    -20%

    Isdin Baby Naturals Repairing Nappy Ointment 50 ml

    Normaalihinta €11,99 23,98 € / 100ml
    Alennushinta €11,99 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€2,96
    23,98 € / 100ml
  • Ozoaqua Ozosensitive -öljypohjainen pasta, 75 ml
    -18%

    Ozoaqua Ozosensitive -öljypohjainen pasta, 75 ml

    Normaalihinta €13,00 17,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€2,89
    17,33 € / 100ml
  • Mustela Cicastela Repairing Cream, 40 ml
    -22%

    Mustela Cicastela korjaava voide, 40 ml

    Normaalihinta €7,90 19,75 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,17
    Säästät: -€2,27
    19,75 € / 100ml
  • Halibut Dermo H Duplo 2nd unit At 50%.
    -24%

    Halibut Dermo H Duplo, 2. kappale, 50 %:n alennuksella

    Normaalihinta €7,20 8,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€2,27
    8,0 € / 100gr
  • SEBAMED Baby Soothing Cream 200 ml
    -7%

    SEBAMED Baby hoitovoide 200 ml

    Normaalihinta €12,50 6,25 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€0,97
    6,25 € / 100ml
  • Mustela Infant Hygiene Liniment, 400 ml
    -24%

    Mustela Lasten hygieniaöljy, 400 ml

    Normaalihinta €10,30 2,58 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€3,28
    2,58 € / 100ml
  • Chicco Natural Sensation 4 In 1 Soothing Toothpaste 100Ml 0M+
    -10%

    Chicco 4-in-1-hoitovoide Natural Sensation 100 ml 0M+

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,59
    5,2 € / 100ml
  • Natusan Baby Diaper Cream Hypoallergenic Anti Irritation, 100 ml
    -28%

    Natusan hypoallergeeninen, ärsytystä ehkäisevä vauvan vaippavoide, 100 ml

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,72
    Säästät: -€2,72
    7,0 € / 100ml
  • Mitosyl Protective Ointment Duplo 2 x 65 gr
    -18%

    Mitosyl Duplo -suojavoide 2 x 65 g

    Normaalihinta €12,10 9,31 € / 100gr
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,80
    Säästät: -€2,70
    9,31 € / 100gr
  • Mustela Irritations 123 Balm Cream, 150 ml
    -27%

    Mustela 123-voide ärsytyksiin, 150 ml

    Normaalihinta €9,90 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,57
    Säästät: -€3,67
    6,6 € / 100ml
  • Mustela Duplo Balm Cream 123, 2x100ml
    -14%

    Mustela Duplo -voide-balsami 123, 2 x 100 ml

    Normaalihinta €15,80 7,9 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€2,52
    7,9 € / 100ml
  • Mustela Balm Cream 123, 100 ml
    -13%

    Mustela 123-voide, 100 ml

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,16
    Säästät: -€1,16
    8,0 € / 100ml
  • Mustela Balm Cream 123, 50 ml
    -13%

    Mustela 123-voide, 50 ml

    Normaalihinta €5,20 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€0,80
    10,4 € / 100ml
  • Halibut Children's Regenerating Ointment 45 g
    -10%

    Halibut lasten uudistava voide 45 g

    Normaalihinta €8,00
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€0,84
  • Halibut Dermoh Protective Nappy Ointment 45 gr
    -14%

    Halibut Dermoh vaippasuojavoide 45 g

    Normaalihinta €5,40
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,27
    Säästät: -€0,87
  • Eryplast Lutsine E45 Water-based Baby Diaper Cream, 200 gr
    -27%

    Eryplast Lutsine E45 Vesipohjainen voide, vauvan vaippavoide, 200 g

    Normaalihinta €18,30
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €25,06
    Säästät: -€6,76
  • Mitosyl Protective Ointment 145 gr
    -37%

    Mitosyl-suojavoide 145 g

    Normaalihinta €16,90 11,66 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €27,00
    Säästät: -€10,10
    11,66 € / 100gr
  • Mitosyl Protective Ointment 65 gr
    -39%

    Mitosyl-suojavoide 65 g

    Normaalihinta €7,90 12,15 € / 100gr
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€5,00
    12,15 € / 100gr