Kokoelma:

Mosquitoes

  • Relec Extra Strong Spray, 2x75 ml
    -24%

    Relec Extra Fuerte -suihke, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €16,70 11,13 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€5,20
    11,13 € / 100ml
  • AfterBite Original Solution, 14 ml
    -16%

    AfterBite Original -liuos, 14 ml

    Normaalihinta €6,20 44,29 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€1,17
    44,29 € / 100ml
  • Cinfa Goibi Insect Repellent 100 ml
    -10%

    Cinfa Goibi hyönteiskarkotin 100 ml

    Normaalihinta €11,50 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,76
    Säästät: -€1,26
    11,5 € / 100ml
  • Chicco Portable Ultrasound Repeller
    -24%

    Chicco: Kannettava ultraäänikarkotin

    Normaalihinta €12,00 12,0 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€3,79
    12,0 € / 1ud
  • Relec Fuerte Sensitive Family Mosquito Repellent Spray, 75 ml
    -18%

    Relec Fuerte Sensitive -perheille tarkoitettu hyttyskarkotussuihke, 75 ml

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,45
    Säästät: -€1,85
    8,6 € / 100ml
  • Ioox Kita-Bite Spray , 75 ml
    -21%

    Ioox Kita-Bite -suihke, 75 ml

    Normaalihinta €10,30 13,73 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€2,75
    13,73 € / 100ml
  • Halley Picbalsam Roll On 12 ml
    -10%

    Halley Picbalsam Roll On 12 ml

    Normaalihinta €6,60 55,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,30
    Säästät: -€0,70
    55,0 € / 100ml
  • Chicco Ultrasonic Repellent Home 0M+
    -21%

    Chicco Ultrasonic Insect Repellent for Home Use 0M+

    Normaalihinta €12,20 12,2 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,38
    Säästät: -€3,18
    12,2 € / 1ud
  • Relec Extra Strong Spray, 3x75 ml
    -24%

    Relec Extra Fuerte -suihke, 3 x 75 ml

    Normaalihinta €24,90 11,07 € / 100ml
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €32,85
    Säästät: -€7,95
    11,07 € / 100ml
  • Repel Bite Kids Spray, 100 ml
    -12%

    Repel Bite -lasten hyönteiskarkotussuihke, 100 ml

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€1,15
    8,8 € / 100ml
  • Goibipic Relief 14 ml Roll On
    -12%

    Goibipic Alivio 14 ml roll-on

    Normaalihinta €7,20 51,43 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€1,01
    51,43 € / 100ml
  • Halley Picbalsam Chlorine Remover 40 ml
    -10%

    Halley Picbalsam Kutinaa lievittävä voide 40 ml

    Normaalihinta €6,60 16,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,30
    Säästät: -€0,70
    16,5 € / 100ml
  • Relec Triplo Anti Mosquito Bracelet Adult Black
    -23%

    Relec Triplo Aikuisten hyttyskarkotinranneke, musta

    Normaalihinta €27,60 9,2 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €35,85
    Säästät: -€8,25
    9,2 € / 1ud
  • Pranarom Aromapic Soothing Gel Cream, 40ml
    -39%

    Pranarom Aromapic Soothing Gel Cream, 40ml

    Normaalihinta €8,20
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €13,40
    Säästät: -€5,20
  • Acofar Insect Repellent, 100 ml
    -18%

    Acofar hyönteiskarkotin, 100 ml

    Normaalihinta €4,10 4,1 € / 100ml
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,03
    Säästät: -€0,93
    4,1 € / 100ml
  • Ozoaqua Ozopick Ozonised Oil Post-Pica Ozopick, 15 ml
    -12%

    Ozoaqua Ozopick-ozonoitu öljy pistokohdan hoitoon, 15 ml

    Normaalihinta €8,80 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€1,15
    0,59 € / 1ud
  • Goibi Citrone Star Bracelet
    -16%

    Goibi Citrone Estrella -rannekoru

    Normaalihinta €12,20 12,2 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €14,57
    Säästät: -€2,37
    12,2 € / 1ud
  • Chicco Naturalz Refreshing & Protective Spray 2M+ 100Ml
    -15%

    Chicco Naturalz virkistävä ja suojaava suihke 2 kuukautta ja yli 100 ml

    Normaalihinta €10,00 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€1,70
    10,0 € / 100ml
  • Goibi Max, 200ml
    -41%

    Goibi Max, 200 ml

    Normaalihinta €14,50 7,25 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€10,00
    7,25 € / 100ml
  • URGO Post Sting Filmogel 3,25 ml
    -21%

    URGO Filmogel -hoito pistojen jälkeen, 3,25 ml

    Normaalihinta €9,70 298,46 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,22
    Säästät: -€2,52
    298,46 € / 100ml
  • Bite Away RII-AEE No.: 9039, 1 pc.
    -12%

    Bite Away, tuotenumero RII-AEE: 9039, 1 kpl

    Normaalihinta €23,70 23,7 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €27,00
    Säästät: -€3,30
    23,7 € / 1ud
  • Relec Duplo Adult Mosquito Control Bracelet Black
    -23%

    Relec Duplo Aikuisten hyttyskarkotinranneke, musta

    Normaalihinta €18,50 9,25 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€5,40
    9,25 € / 1ud
  • IAP Pharma Body Splash Citronella, 200ml
    -24%

    IAP Pharma Body Splash Citronella, 200 ml

    Normaalihinta €2,60 1,3 € / 100ml
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,40
    Säästät: -€0,80
    1,3 € / 100ml
  • Pranarom PranaBB Diffusion Citronella, 10ml
    -33%

    Pranarom PranaBB Diffusion Citronella, 10ml

    Normaalihinta €8,10
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€3,90
  • Labnatur Bio Post Insect Bites-Plants Roll-On 14Ml.
    -11%

    Labnatur Bio hyönteisten puremien jälkeinen hoito – kasveille, roll-on, 14 ml.

    Normaalihinta €4,91 35,07 € / 100ml
    Alennushinta €4,91 Normaalihinta €5,50
    Säästät: -€0,59
    35,07 € / 100ml
  • OTC Family Mosquito Repellent Spray 100 ml
    -54%

    OTC-perheen hyttyskarkotussuihke 100 ml

    Normaalihinta €9,40 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €20,25
    Säästät: -€10,85
    9,4 € / 100ml
  • Insectdhu Gel Dhu 25 G.
    -5%

    Insectdhu Gel Dhu 25 g.

    Normaalihinta €11,70 46,8 € / 100gr
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€0,62
    46,8 € / 100gr
  • Flora Electric Mosquito Diffuser Refill 45Nights
    -11%

    Flora-sähköinen hyönteiskarkotin, 45 yötä

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,16
    Säästät: -€1,66
    13,5 € / 1ud
  • Heel Calendeel Plus Gel 30 ml
    -30%

    Heel Calendeel Plus -geeli 30 ml

    Normaalihinta €6,20 20,67 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,92
    Säästät: -€2,72
    20,67 € / 100ml
  • Otc Antimosquito Herbal Insect Repellent Spray 100 ml
    -56%

    Otc Antimosquitos -yrttisuihke, hyönteiskarkotin, 100 ml

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€13,95
    10,8 € / 100ml