Kokoelma:

Baby and mum

  •  
  • Sophie La Girafe -helistimen ja purulelun yhdistelmä, värityskirja, 1 kpl
    -15%

    Sophie La Girafe -helistimen ja purulelun yhdistelmä, värityskirja, 1 kpl

    Normaalihinta €14,90 14,9 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,50
    Säästät: -€2,60
    14,9 € / 1ud
  •  
  • Blemil Plus 1 Forte, Pack 8 x 1200 grams
    -18%

    Blemil Plus 1 Forte, 8 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €220,30 2,29 € / 100gr
    Alennushinta €220,30 Normaalihinta €269,36
    Säästät: -€49,06
    2,29 € / 100gr
  • Blemil Plus 1 Forte, Pack 12 x 1200 grams
    -21%

    Blemil Plus 1 Forte, 12 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €320,00 2,22 € / 100gr
    Alennushinta €320,00 Normaalihinta €404,04
    Säästät: -€84,04
    2,22 € / 100gr
  • Blemil Plus 1 Forte, Pack 8 x 800 grams
    -11%

    Blemil Plus 1 Forte, 8 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €168,40 26,31 € / 1kg
    Alennushinta €168,40 Normaalihinta €188,64
    Säästät: -€20,24
    26,31 € / 1kg
  •  
  • Blemil Plus 1 Forte, Pack 12 x 800 g
    -14%

    Blemil Plus 1 Forte, 12 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €244,60 25,48 € / 1kg
    Alennushinta €244,60 Normaalihinta €282,96
    Säästät: -€38,36
    25,48 € / 1kg
  •  
  • Miniland African Doll 21 Cm My Friends & Me
    -37%

    Miniland Afrikkalainen nukke 21 cm My Friends & Me

    Normaalihinta €13,84 13,84 € / 1ud
    Alennushinta €13,84 Normaalihinta €22,06
    Säästät: -€8,22
    13,84 € / 1ud
  •  
  • Miniland African Doll 21 Cm My Friends & Me
    -27%

    Miniland African Doll 21 Cm My Friends & Me

    Normaalihinta €14,49 14,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,49 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€5,41
    14,49 € / 1ud
  • Miniland Asian Doll 21 Cm My Friends & Me
    -37%

    Miniland Aasialainen nukke 21 cm My Friends & Me

    Normaalihinta €13,84 13,84 € / 1ud
    Alennushinta €13,84 Normaalihinta €22,06
    Säästät: -€8,22
    13,84 € / 1ud
  • Miniland Blondie Doll 38 Cm My Friends & Me
    -35%

    Miniland Vaalea nukke 38 cm My Friends & Me

    Normaalihinta €25,89 25,89 € / 1ud
    Alennushinta €25,89 Normaalihinta €39,90
    Säästät: -€14,01
    25,89 € / 1ud
  •  
  • Miniland Doll Dark Blonde With Vitiligo 38 Cm My Friends & Me
    -35%

    Miniland-nukke, tummanvaalea, vitiligo, 38 cm, My Friends & Me

    Normaalihinta €25,89 25,89 € / 1ud
    Alennushinta €25,89 Normaalihinta €39,90
    Säästät: -€14,01
    25,89 € / 1ud
  •  
  • Exelvit Lactation Essential, 60 capsules
    -7%

    Exelvit Esencial Lactancia, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€1,35
    0,29 € / 1ud
  •  
  • Babybio Apple Strawberry 130G , 130 grams
    -5%

    Babybio Omena-mansikka 130 g, 130 g

    Normaalihinta €1,50 1,15 € / 100gr
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €1,58
    Säästät: -€0,08
    1,15 € / 100gr
  •  
  • Vitabio Cool Fruits Apple Apple Peach Apricot, 4 X 90 Gr
    -5%

    Vitabio Cool Fruits Omena, Persikka, Aprikoosi, 4 x 90 g

    Normaalihinta €3,60 4,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,19
    4,0 € / 100gr
  • Cantu Kids Care Nourishing Conditioner 237 Ml
    -45%

    Cantu Kids Care Nourishing -hoitoaine 237 ml

    Normaalihinta €6,70 2,83 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €12,26
    Säästät: -€5,56
    2,83 € / 100ml
  • Asalvo Stroller Tumbuctu Beige , 1 unit
    -10%

    Asalvo Tumbuctu -lastenratas, beige, 1 kpl

    Normaalihinta €88,90 88,9 € / 1ud
    Alennushinta €88,90 Normaalihinta €99,00
    Säästät: -€10,10
    88,9 € / 1ud
  • Asalvo Stroller Hito Black , 1 unit
    -11%

    Asalvo Hito -lastenratas, musta, 1 kpl

    Normaalihinta €88,50 88,5 € / 1ud
    Alennushinta €88,50 Normaalihinta €99,00
    Säästät: -€10,50
    88,5 € / 1ud
  • Asalvo Stroller Plis Plas Beige , 1 unit
    -11%

    Asalvo Plis Plas -lastenratas, beige, 1 kpl

    Normaalihinta €106,70 106,7 € / 1ud
    Alennushinta €106,70 Normaalihinta €120,00
    Säästät: -€13,30
    106,7 € / 1ud
  • Asalvo Stroller Kibu Beige , 1 unit
    -12%

    Asalvo Kibu -lastenratas, beige, 1 kpl

    Normaalihinta €157,50 157,5 € / 1ud
    Alennushinta €157,50 Normaalihinta €179,00
    Säästät: -€21,50
    157,5 € / 1ud
  •  
  • Asalvo Duo Rodas Black , 1 unit
    -12%

    Asalvo Duo Rodas musta, 1 kpl

    Normaalihinta €262,80 262,8 € / 1ud
    Alennushinta €262,80 Normaalihinta €299,00
    Säästät: -€36,20
    262,8 € / 1ud
  •  
  • Asalvo Duo Rodas Beige , 1 unit
    -12%

    Asalvo Duo Rodas Beige, 1 kpl

    Normaalihinta €262,80 262,8 € / 1ud
    Alennushinta €262,80 Normaalihinta €299,00
    Säästät: -€36,20
    262,8 € / 1ud
  • Asalvo Trio Rodas Black , 1 unit
    -12%

    Asalvo Trio Rodas, musta, 1 kpl

    Normaalihinta €351,10 351,1 € / 1ud
    Alennushinta €351,10 Normaalihinta €399,00
    Säästät: -€47,90
    351,1 € / 1ud
  • Asalvo Trio Rodas Beige , 1 unit
    -7%

    Asalvo Trio Rodas Beige, 1 kpl

    Normaalihinta €352,90 352,9 € / 1ud
    Alennushinta €352,90 Normaalihinta €381,26
    Säästät: -€28,36
    352,9 € / 1ud
  • Asalvo Numantix Isofix Base , 1 unit
    -11%

    Asalvo Base Isofix Numantix, 1 kpl

    Normaalihinta €88,50 88,5 € / 1ud
    Alennushinta €88,50 Normaalihinta €99,00
    Säästät: -€10,50
    88,5 € / 1ud
  • Asalvo Isofix Base Fortix , 1 unit
    -11%

    Asalvo Base Isofix Fortix, 1 kpl

    Normaalihinta €88,50 88,5 € / 1ud
    Alennushinta €88,50 Normaalihinta €99,00
    Säästät: -€10,50
    88,5 € / 1ud
  • Asalvo Stroller Scooter Stroller With Go Seat , 1 unit
    -15%

    Asalvo-potkulauta, Go Seat -istuin, 1 kpl

    Normaalihinta €81,00 81,0 € / 1ud
    Alennushinta €81,00 Normaalihinta €95,00
    Säästät: -€14,00
    81,0 € / 1ud
  • Asalvo Sunset Pink Stroller Sunshade, 1 unit
    -7%

    Asalvo Sunset -aurinkovarjo, vaaleanpunainen, lastenrattaisiin, 1 kpl

    Normaalihinta €14,90 14,9 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€1,10
    14,9 € / 1ud
  • Asalvo Baby Carrier Grey , 1 unit
    -5%

    Asalvo-vauvan kantoreppu, harmaa, 1 kpl

    Normaalihinta €23,00 23,0 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€1,21
    23,0 € / 1ud
  • Asalvo Car Seat I-Size 40-150 Tolkien Black C/Isofix , 1 unit
    -26%

    Asalvo I-Size-turvaistuin 40–150 Tolkien, musta, Isofix-kiinnityksellä, 1 kpl

    Normaalihinta €147,40 147,4 € / 1ud
    Alennushinta €147,40 Normaalihinta €199,00
    Säästät: -€51,60
    147,4 € / 1ud
  • Asalvo Car Seat 76-150Cm Ranger , 1 unit
    -5%

    Asalvo Ranger -turvaistuin 76–150 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €95,00 95,0 € / 1ud
    Alennushinta €95,00 Normaalihinta €100,00
    Säästät: -€5,00
    95,0 € / 1ud
  • Asalvo Car Seat 100-150Cm Xtreme , 1 unit
    -12%

    Asalvo Xtreme-turvaistuin 100–150 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €60,80 60,8 € / 1ud
    Alennushinta €60,80 Normaalihinta €69,00
    Säästät: -€8,20
    60,8 € / 1ud