Kokoelma:

Baby and mum

  •  
  • Puressentiel Smurfs Pack: Anti Pic Spray 75 Ml + Anti Pic Roll 5 Ml
    -26%

    Puressentiel Smurffipaketti: Anti Pic -suihke 75 ml + Anti Pic -rullapullo 5 ml

    Normaalihinta €17,80 17,8 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€6,40
    17,8 € / 1ud
  •  
  • Dermedic Sunbrella Baby Face Cream Sun Protection Spf50, 50 ml
    -12%

    Dermedic Sunbrella Baby kasvojen aurinkovoide SPF50, 50 ml

    Normaalihinta €14,00 28,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€1,95
    28,0 € / 100ml
  • Mitosyl Baby Micellar No Rinse Water , 500 ml
    -17%

    Mitosyl Vauvoille tarkoitettu huuhtelematon misellivesi, 500 ml

    Normaalihinta €8,10 1,62 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,75
    Säästät: -€1,65
    1,62 € / 100ml
  • Tocologica-raskaussiteet, selluloosaa, 6 x 25 kpl
    -48%

    Tocologica-raskaussiteet, selluloosaa, 6 x 25 kpl

    Normaalihinta €10,90 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €21,00
    Säästät: -€10,10
    0,07 € / 1ud
  •  
  • Tocologica-synnytyssiteet, selluloosaa, 8 x 25 kpl
    -49%

    Tocologica-synnytyssiteet, selluloosaa, 8 x 25 kpl

    Normaalihinta €14,30 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€13,70
    0,07 € / 1ud
  •  
  • Tocologica-synnytyssiteet, selluloosaa, 12 x 25 kpl
    -51%

    Tocologica-synnytyssiteet, selluloosaa, 12 x 25 kpl

    Normaalihinta €20,70 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €42,00
    Säästät: -€21,30
    0,07 € / 1ud
  •  
  • Almirón Advance 1, Pack 3 x 800g
    -5%

    Almirón Advance 1, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €71,60 29,83 € / 1kg
    Alennushinta €71,60 Normaalihinta €75,00
    Säästät: -€3,40
    29,83 € / 1kg
  • Almirón Advance 1, Pack 6 x 800g
    -10%

    Almirón Advance 1, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €135,40 28,21 € / 1kg
    Alennushinta €135,40 Normaalihinta €150,00
    Säästät: -€14,60
    28,21 € / 1kg
  • Almirón Advance 1, Pack 6 x 1200gr
    -8%

    Almirón Advance 1, 6 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €200,60 2,79 € / 100gr
    Alennushinta €200,60 Normaalihinta €217,80
    Säästät: -€17,20
    2,79 € / 100gr
  •  
  • Almirón Advance 2, Pack 3 x 800g
    -32%

    Almirón Advance 2, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €53,30 22,21 € / 1kg
    Alennushinta €53,30 Normaalihinta €78,54
    Säästät: -€25,24
    22,21 € / 1kg
  •  
  • Almirón Advance 2, Pack 6 x 800g
    -34%

    Almirón Advance 2, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €103,20 21,5 € / 1kg
    Alennushinta €103,20 Normaalihinta €157,08
    Säästät: -€53,88
    21,5 € / 1kg
  •  
  • Almirón Advance 2, Pack 6 x 1200g
    -28%

    Almirón Advance 2, 6 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €134,80 1,87 € / 100gr
    Alennushinta €134,80 Normaalihinta €188,40
    Säästät: -€53,60
    1,87 € / 100gr
  •  
  • Almirón Advance 3, Pack 3 x 800g
    -25%

    Almirón Advance 3, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €48,60 20,25 € / 1kg
    Alennushinta €48,60 Normaalihinta €64,68
    Säästät: -€16,08
    20,25 € / 1kg
  • Almirón Advance 3, Pack 6 x 800g
    -27%

    Almirón Advance 3, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €94,20 19,63 € / 1kg
    Alennushinta €94,20 Normaalihinta €129,36
    Säästät: -€35,16
    19,63 € / 1kg
  • Almirón Advance 3, Pack 3 x 1200g
    -25%

    Almirón Advance 3, pakkaus 3 x 1200 g

    Normaalihinta €62,60 1,74 € / 100gr
    Alennushinta €62,60 Normaalihinta €83,40
    Säästät: -€20,80
    1,74 € / 100gr
  • Almirón Advance 3, Pack 4 x 1200g
    -26%

    Almirón Advance 3, 4 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €82,60 1,72 € / 100gr
    Alennushinta €82,60 Normaalihinta €111,20
    Säästät: -€28,60
    1,72 € / 100gr
  • Almirón Advance 3, Pack 6 x 1200g
    -27%

    Almirón Advance 3, 6 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €121,30 1,68 € / 100gr
    Alennushinta €121,30 Normaalihinta €166,80
    Säästät: -€45,50
    1,68 € / 100gr
  • Almirón Advance 3, Pack 8 x 1200g
    -25%

    Almirón Advance 3, 8 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €166,20 1,73 € / 100gr
    Alennushinta €166,20 Normaalihinta €222,40
    Säästät: -€56,20
    1,73 € / 100gr
  •  
  • Almirón Advance 3, Pack 12 x 1200g
    -29%

    Almirón Advance 3, 12 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €238,40 1,66 € / 100gr
    Alennushinta €238,40 Normaalihinta €333,60
    Säästät: -€95,20
    1,66 € / 100gr
  •  
  • Almirón Advance 4, Pack 2 x 800g
    -6%

    Almirón Advance 4, 2 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €35,50 22,19 € / 1kg
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €37,80
    Säästät: -€2,30
    22,19 € / 1kg
  • Almirón Advance 4, Pack 3 x 800g
    -26%

    Almirón Advance 4, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €41,90 17,46 € / 1kg
    Alennushinta €41,90 Normaalihinta €56,70
    Säästät: -€14,80
    17,46 € / 1kg
  • Almirón Advance 4, Pack 6 x 800g
    -28%

    Almirón Advance 4, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €81,20 16,92 € / 1kg
    Alennushinta €81,20 Normaalihinta €113,40
    Säästät: -€32,20
    16,92 € / 1kg
  • Almirón Advance 4, Pack 8 x 800g
    -26%

    Almirón Advance 4, 8 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €111,30 17,39 € / 1kg
    Alennushinta €111,30 Normaalihinta €151,20
    Säästät: -€39,90
    17,39 € / 1kg
  • Almirón Advance 4, Pack 12 x 800g
    -30%

    Almirón Advance 4, 12 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €159,70 16,64 € / 1kg
    Alennushinta €159,70 Normaalihinta €226,80
    Säästät: -€67,10
    16,64 € / 1kg
  • Almirón Profutura 1, Pack 3 x 800 grams
    -4%

    Almirón Profutura 1, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €89,70 3,74 € / 100gr
    Alennushinta €89,70 Normaalihinta €93,78
    Säästät: -€4,08
    3,74 € / 100gr
  • Almirón Profutura 1, Pack 6 x 800 g
    -7%

    Almirón Profutura 1, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €175,30 3,65 € / 100gr
    Alennushinta €175,30 Normaalihinta €187,56
    Säästät: -€12,26
    3,65 € / 100gr
  • Almirón Profutura Duobiotik 2, Pack 3 x 800g
    -24%

    Almirón Profutura Duobiotik 2, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €69,50 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €69,50 Normaalihinta €91,74
    Säästät: -€22,24
    2,9 € / 100gr
  • Almirón Profutura Duobiotik 2, Pack 6 x 800 g
    -27%

    Almirón Profutura Duobiotik 2, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €134,80 2,81 € / 100gr
    Alennushinta €134,80 Normaalihinta €183,48
    Säästät: -€48,68
    2,81 € / 100gr
  • Almirón Profutura Duobiotik 2, Pack 8 x 800g
    -25%

    Almirón Profutura Duobiotik 2, 8 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €184,70 2,89 € / 100gr
    Alennushinta €184,70 Normaalihinta €244,64
    Säästät: -€59,94
    2,89 € / 100gr
  • Almirón Profutura Duobiotik 2, Pack 12 x 800 g
    -28%

    Almirón Profutura Duobiotik 2, 12 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €265,00 2,76 € / 100gr
    Alennushinta €265,00 Normaalihinta €366,96
    Säästät: -€101,96
    2,76 € / 100gr