Kokoelma:

Joints and bones

  • Arkopharma Arkoflex Collagen Lemon Flavour, 360 g
    -5%

    Arkopharma Arkoflex Kollageeni, sitruunanmakuinen, 360 g

    Normaalihinta €23,70 6,58 € / 100gr
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€1,25
    6,58 € / 100gr
  • Arkopharma Arkoflex Collagen Vanilla Flavour, 360 g
    -15%

    Arkopharma Arkoflex Kollageeni, vaniljamaustettu, 360 g

    Normaalihinta €19,00 5,28 € / 100gr
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €22,30
    Säästät: -€3,30
    5,28 € / 100gr
  • Arkopharma Arkoflex Collagen Total Orange Flavour, 390 g
    -12%

    Arkopharma Arkoflex Total Collagen, appelsiininmakuinen, 390 g

    Normaalihinta €24,70 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€3,30
    6,33 € / 100gr
  • Arkopharma Arkomag Magnesium, 30 capsules
    -19%

    Arkopharma Arkomag Magnesium, 30 kapselia

    Normaalihinta €5,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,04
    Säästät: -€1,34
    0,19 € / 1ud
  • Colnatur Complex Neutro canned in Economy Format, 495g
    -19%

    Colnatur Complex Neutro -säästöpakkaus, 495 g

    Normaalihinta €24,10 4,87 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €29,67
    Säästät: -€5,57
    4,87 € / 100gr
  • Health Aid Atrotone 60 tablets
    -8%

    Health Aid Atrotone 60 tablettia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €29,65
    Säästät: -€2,45
    0,45 € / 1ud
  • A Vogel Atrosan Forte 60 Tablets
    -20%

    A Vogel Atrosan Forte 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,87
    Säästät: -€4,67
  • Aboca Biopomada Arnica 50 ml
    -17%

    Aboca Biopomada Arnica 50 ml

    Normaalihinta €12,30 24,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,60
    24,6 € / 100ml
  • OPKO Artilane Classic 900 ml
    -23%

    OPKO Artilane Classic 900 ml

    Normaalihinta €27,00 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€8,16
    3,0 € / 100ml
  • OPKO Artilane classic powder 300 g
    -22%

    OPKO Artilane classic -jauhe 300 g

    Normaalihinta €22,50 7,5 € / 100gr
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €28,89
    Säästät: -€6,39
    7,5 € / 100gr
  • Opko Artilane Forte Collagen Powder 220 g
    -12%

    Opko Artilane Forte -kollageenijauhe 220 g

    Normaalihinta €29,80 13,55 € / 100gr
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €33,89
    Säästät: -€4,09
    13,55 € / 100gr
  • Ainok 15 capsules
    -5%

    Ainok 15 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Vitanatur Collagen Antiox Plus 360 g
    -18%

    Vitanatur Collagen Antiox Plus 360 g

    Normaalihinta €22,00 6,11 € / 100gr
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €26,80
    Säästät: -€4,80
    6,11 € / 100gr
  • Vitanatur Collagen Intensive 360 g
    -14%

    Vitanatur Collagen Intensive 360 g

    Normaalihinta €28,20 7,83 € / 100gr
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€4,75
    7,83 € / 100gr
  • Colnatur Complex Curcuma, 250 g
    -16%

    Colnatur Complex Curcuma, 250 g

    Normaalihinta €19,50 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€3,85
    7,8 € / 100gr
  • Colnatur Forte, 30,3 g
    -8%

    Colnatur Forte, 30,3 g

    Normaalihinta €21,50 70,96 € / 100gr
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,42
    Säästät: -€1,92
    70,96 € / 100gr
  • Colnatur Osteodense Vanilla, 288 g
    -5%

    Colnatur Osteodense Vanilja, 288 g

    Normaalihinta €23,30 8,09 € / 100gr
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,23
    8,09 € / 100gr
  • Colnatur Osteodense Chocolate, 288g
    -9%

    Colnatur Osteodense Chocolate, 288 g

    Normaalihinta €21,40 7,43 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,64
    Säästät: -€2,24
    7,43 € / 100gr
  • Colnatur Complex Vanilla Flavour, 335 g
    -18%

    Colnatur Complex, vaniljamaustettu, 335 g

    Normaalihinta €19,60 5,85 € / 100gr
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€4,20
    5,85 € / 100gr
  • Colnatur Sport Neutral Flavour, 330 g
    -7%

    Colnatur Sport, mauton, 330 g

    Normaalihinta €18,00 5,45 € / 100gr
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€1,36
    5,45 € / 100gr
  • Ergykum, 30 capsules
    -31%

    Ergykum, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €34,75
    Säästät: -€10,75
    0,8 € / 1ud
  • Colnatur Ready sachets, 30X3g
    -5%

    Colnatur Ready -pussit, 30 x 3 g

    Normaalihinta €23,10 770,0 € / 100gr
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,32
    Säästät: -€1,22
    770,0 € / 100gr
  • Azione 20 capsules
    -17%

    Azione 20 kapselia

    Normaalihinta €7,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,44
    Säästät: -€1,44
    0,35 € / 1ud
  • Aquilea Duplo Articulations Collagen + Magnesium 2nd unit 40% discount.
    -12%

    Aquilea Duplo Nivelet Kollageeni + Magnesium, 2. pakkaus, 40 % alennus.

    Normaalihinta €29,40 29,4 € / 1ud
    Alennushinta €29,40 Normaalihinta €33,45
    Säästät: -€4,05
    29,4 € / 1ud
  • Fisiocannabis 30 Pearls
    -5%

    Fisiocannabis 30 kapselia

    Normaalihinta €17,40 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€0,92
    0,58 € / 1ud
  • Epaplus Arthicare Collagen + Hyaluronic Acid 30 Days , 305 grams
    -5%

    Epaplus Arthicare Kollageeni + hyaluronihappo 30 päivää, 305 g

    Normaalihinta €18,04 5,91 € / 100gr
    Alennushinta €18,04 Normaalihinta €18,99
    Säästät: -€0,95
    5,91 € / 100gr
  • Epaplus Arthicare Collagen Antiox Magnesium + Hyaluronic Acid , 448 tablets
    -28%

    Epaplus Arthicare Kollageeni, antioksidantit, magnesium + hyaluronihappo, 448 tablettia

    Normaalihinta €16,10 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €22,25
    Säästät: -€6,15
    0,04 € / 1ud
  • Epaplus Arthicare Collagen Antiox Lemon Powder 30 Days , 334,25 g
    -5%

    Epaplus Arthicare Antiox-kollageeni, sitruuna, jauhe, 30 päivän annos, 334,25 g

    Normaalihinta €15,90 4,76 € / 100gr
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€0,84
    4,76 € / 100gr
  • Epaplus Arthicare Collagen Antiox Vanilla Powder 30 Days , 328 g
    -11%

    Epaplus Arthicare Antiox-kollageeni, vanilja, jauhe, 30 päivää, 328 g

    Normaalihinta €16,80 5,12 € / 100gr
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€2,10
    5,12 € / 100gr
  • Epaplus Arthicare Intensive Massage Cream, 75 ml
    -15%

    Epaplus Arthicare Intensive -hierontavoide, 75 ml

    Normaalihinta €7,40 9,87 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €8,71
    Säästät: -€1,31
    9,87 € / 100ml