Kokoelma:

Melatonin

  • Natura Essenziale Valeriana Leo 60 tablets
    -46%

    Natura Essenziale Valeriana Leo 60 tablettia

    Normaalihinta €7,20 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€6,05
    0,12 € / 1ud
  • Natura Essenziale Valeriana Leo 30 tablets
    -16%

    Natura Essenziale Valeriana Leo 30 tablettia

    Normaalihinta €4,60 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,47
    Säästät: -€0,87
    0,15 € / 1ud
  • Nale Naledep-Plus , 20 ampoules
    -8%

    Nale Naledep-Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €26,40 1,32 € / 1ud
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €28,75
    Säästät: -€2,35
    1,32 € / 1ud
  • Montstar Neurotono , 45 capsules
    -5%

    Montstar Neurotono, 45 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €26,84
    Säästät: -€1,34
    0,57 € / 1ud
  • Montstar Nerval Plus, 45 Capsules
    -10%

    Montstar Nerval Plus, 45 kapselia

    Normaalihinta €21,90 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €24,40
    Säästät: -€2,50
    0,49 € / 1ud
  • Mahen Temple , 60 capsules
    -11%

    Mahen Temple, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,10 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€2,83
    0,39 € / 1ud
  • Lavigor Triptofamin , 60 capsules
    -26%

    Lavigor Triptofamin, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €32,74
    Säästät: -€8,44
    0,41 € / 1ud
  • Lamberts L-Tyrosine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts L-tyrosiini 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,45
    Säästät: -€5,85
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts St. John's Wort (Hypericum) , 120 tablets
    -11%

    Lambertsin mäkikuisma (Hypericum), 120 tablettia

    Normaalihinta €35,80 35,8 € / 1ud
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €40,40
    Säästät: -€4,60
    35,8 € / 1ud
  • Lamberts Peppermint Oil 100 Mg , 90 capsules
    -21%

    Lamberts Piparminttuöljy 100 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€4,40
    0,18 € / 1ud
  • Kneipp Valerian Forte, 30 dagrees
    -5%

    Kneipp Valeriana Forte, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
    11,4 € / 1ud
  • Kneipp Sleep Complet, 60 Tablets
    -5%

    Kneipp Sueño Complet, 60 tablettia

    Normaalihinta €16,00 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€0,84
    0,27 € / 1ud
  • Kneipp Pack Kneipp Sleep Complet, 60 tablets + Kneipp Stress Balance, 30 tablets
    -10%

    Kneipp-pakkaus: Kneipp Sueño Complet, 60 tablettia + Kneipp Stress Balance, 30 tablettia

    Normaalihinta €31,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €35,61
    Säästät: -€3,71
    0,35 € / 1ud
  • Izalo Izaner , 60 tablets
    -12%

    Izalo Izaner, 60 tablettia

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €17,31
    Säästät: -€2,01
    0,26 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix 1 Relax , 50 ml
    -11%

    Intersa Phytobiopole Mix 1 Relax, 50 ml

    Normaalihinta €14,00 28,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,70
    Säästät: -€1,70
    28,0 € / 100ml
  • Integralia Rhodiola Plus , 60 capsules
    -6%

    Integralia Rhodiola Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,77
    Säästät: -€0,87
    0,23 € / 1ud
  • Integralia Passionflower Plus , 60 capsules
    -5%

    Integralia Pasiflora Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€0,51
    0,16 € / 1ud
  • Herdibel Amapolavital, 120 Tablets
    -14%

    Herdibel Amapolavital, 120 tablettia

    Normaalihinta €13,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,75
    Säästät: -€2,15
    0,11 € / 1ud
  • Herbovita Neradap , 30 capsules
    -5%

    Herbovita Neradap, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €21,58
    Säästät: -€1,08
    0,68 € / 1ud
  • Herbora Valeriana Complex , 30 capsules
    -5%

    Herbora Valeriana Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    0,37 € / 1ud
  • Herbora Jalea Alegria, 20 Vials Of 10 Ml
    -5%

    Herbora Jalea Alegria, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €24,10 241,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€1,27
    241,0 € / 100ml
  • Herbora Ajesol (Garlic Hawthorn & Olive) , 90 capsules
    -10%

    Herbora Ajesol (valkoinen orapihlaja ja oliivi), 90 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,06
    Säästät: -€1,46
    0,14 € / 1ud
  • Herbes Del Lavender Flowers Bio, 45 Gr
    -26%

    Herbes Del Lavanda -luomukukat, 45 g

    Normaalihinta €2,30 5,11 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€0,80
    5,11 € / 100gr
  • Herbalgem Fig Tree Drops, 15 ml
    -32%

    Herbalgem Higuera -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €12,90 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€6,15
    0,86 € / 1ud
  • Heel Sleepeel 30 tablets
    -32%

    Heel Sleepeel 30 tablettia

    Normaalihinta €6,40 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €9,46
    Säästät: -€3,06
    0,21 € / 1ud
  • Granero S Moringa Bio 400 Mg , 90 capsules
    -11%

    Granero S Moringa Bio 400 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €18,24
    Säästät: -€2,04
    0,18 € / 1ud
  • Glauber Gl Demalin , 60 tablets
    -11%

    Glauber Gl Demalin, 60 tablettia

    Normaalihinta €45,00 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €50,51
    Säästät: -€5,51
    0,75 € / 1ud
  • Forza Vita Quietis ( Melissa Composta) , 100 tablets
    -11%

    Forza Vita Quietis (Melissa Composta), 100 tablettia

    Normaalihinta €27,36 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €27,36 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€3,44
    0,27 € / 1ud
  • Forza Vita Melised , 50 ml
    -5%

    Forza Vita Melised, 50 ml

    Normaalihinta €31,10 62,2 € / 100ml
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €32,74
    Säästät: -€1,64
    62,2 € / 100ml
  • Forza Vita Kimiya Chrysoberillo, 10 Ml
    -15%

    Forza Vita Kimiya Crisoberillo, 10 ml

    Normaalihinta €33,20 332,0 € / 100ml
    Alennushinta €33,20 Normaalihinta €38,96
    Säästät: -€5,76
    332,0 € / 100ml