• Forza Vita Kimiya Chrysoberillo, 10 Ml
-15%

Forza Vita Kimiya Crisoberillo, 10 ml

SKU-koodiFO8023966005034
Forza Vita Kimiya Crisoberillo 10 ml:n pullossa, Kimiya-sarjan värähtelyvalmiste.
Normaalihinta €33,20 332,0 € / 100ml
Alennushinta €33,20 Normaalihinta €38,96
Säästät: -€5,76
332,0 € / 100ml
Forza Vita Kimiya Chrysoberillo, 10 Ml
Forza Vita Kimiya Crisoberillo, 10 ml
Normaalihinta €33,20 332,0 € / 100ml
Alennushinta €33,20 Normaalihinta €38,96
Säästät: -€5,76
332,0 € / 100ml

 

 

Mikä on Forza Vita Kimiya Crisoberillo, 10 ml?

Forza Vita Kimiya Crisoberillo, 10 ml: Forza Vita Kimiya Crisoberillo 10 ml:n pullossa, Kimiya-sarjan värähtelyvalmiste.

Koostumus ja ominaisuudet

Crisoberillo-tuote kuuluu Kimiya-mineraaliesanssisarjaan. Se ei ole perinteinen ravintolisä.

Käyttöohje

Käytä tai ota ainoastaan valmistajan ohjeiden mukaisesti.

Varoitukset

Tuote ei korvaa lääketieteellistä hoitoa, eikä sitä saa levittää silmiin tai limakalvoille. Käytä tuotetta ainoastaan pakkauksessa ilmoitetulla tavalla ja ilmoitetussa määrin. Säilytä lasten ulottumattomissa.