Kokoelma:

Buying medicines without prescription

  • Pyralvex Solution 10 ml
    -10%

    Pyralvex-liuos 10 ml

    Normaalihinta €8,89 88,9 € / 100ml
    Alennushinta €8,89 Normaalihinta €9,88
    Säästät: -€0,99
    88,9 € / 100ml
  • Bucomax Lidokaiini, hunaja- ja sitruunamaku, 24 imeskelytablettia
    -10%

    Bucomax Lidokaiini, hunaja- ja sitruunamaku, 24 imeskelytablettia

    Normaalihinta €9,54 9,54 € / 1ud
    Alennushinta €9,54 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€1,06
    9,54 € / 1ud
  • Dolostop 1 g suun kautta otettava liuos, 10 annospussia
    -10%

    Dolostop 1 g suun kautta otettava liuos, 10 annospussia

    Normaalihinta €6,48 648,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,48 Normaalihinta €7,20
    Säästät: -€0,72
    648,0 € / 100gr
  • BOIRON Sedatif, 2 putkiloa rakeita
    -10%

    BOIRON Sedatif, 2 putkiloa rakeita

    Normaalihinta €11,66
    Alennushinta €11,66 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,29
  • BOIRON Mercurius Solubilis 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Mercurius Solubilis 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Strepsils Mansikka, 24 imeskelytablettia
    -10%

    Strepsils Mansikka, 24 imeskelytablettia

    Normaalihinta €11,12 11,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,12 Normaalihinta €12,35
    Säästät: -€1,23
    11,12 € / 1ud
  • Relec Relepost 20 Mg/G Stick, 5,7 g
    -10%

    Relec Relepost 20 mg/g patukka, 5,7 g

    Normaalihinta €8,99 157,72 € / 100gr
    Alennushinta €8,99 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€1,00
    157,72 € / 100gr
  • Kaloba-siirappi, 1 pullo, 100 ml
    -10%

    Kaloba-siirappi, 1 pullo, 100 ml

    Normaalihinta €9,26 9,26 € / 100ml
    Alennushinta €9,26 Normaalihinta €10,29
    Säästät: -€1,03
    9,26 € / 100ml
  • Endolex 25 mg Oral Solution 10 Sachets
    -10%

    Endolex 25 mg suun kautta otettava liuos, 10 pussia

    Normaalihinta €6,01 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €6,01 Normaalihinta €6,68
    Säästät: -€0,67
    0,6 € / 1ud
  • Alergoftal-silmätipat 5/0,25 mg/ml, 10 ml
    -10%

    Alergoftal-silmätipat 5/0,25 mg/ml, 10 ml

    Normaalihinta €10,00 100,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,11
    Säästät: -€1,11
    100,0 € / 100ml
  • Gaviscon Forte, 24 Chewable Tablets
    -10%

    Gaviscon Forte, 24 purutablettia

    Normaalihinta €12,51 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €12,51 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€1,39
    0,52 € / 1ud
  • Vaseline Sterilised Pure Vaseline Orravan 18 g
    -10%

    Orravan puhdas, steriloitu vaseliini 18 g

    Normaalihinta €3,88 21,56 € / 100gr
    Alennushinta €3,88 Normaalihinta €4,31
    Säästät: -€0,43
    21,56 € / 100gr
  • Alvita Pregnancy Test Pack 2 units
    -17%

    Alvita-raskauskoe, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €3,00 1,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,60
    Säästät: -€0,60
    1,5 € / 1ud
  • Propalcof Oral Drops Solution 20 ml
    -10%

    Propalcof suun kautta otettavat tipat, liuos, 20 ml

    Normaalihinta €5,36 26,8 € / 100ml
    Alennushinta €5,36 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€0,59
    26,8 € / 100ml
  • Dermovagisil 20mg/g Vaginal Cream, 20 g
    -10%

    Dermovagisil 20 mg/g emätinvoide, 20 g

    Normaalihinta €9,06 45,3 € / 100gr
    Alennushinta €9,06 Normaalihinta €10,07
    Säästät: -€1,01
    45,3 € / 100gr
  • Cinfadol Diclofenac 39,2mg/ml Skin Spray 30 ml
    -10%

    Cinfadol diklofenaakki 39,2 mg/ml iholle suihkutettava valmiste 30 ml

    Normaalihinta €8,96 29,87 € / 100ml
    Alennushinta €8,96 Normaalihinta €9,96
    Säästät: -€1,00
    29,87 € / 100ml
  • Strepsils Sitruuna, sokeriton, 24 imeskelytablettia
    -10%

    Strepsils Sitruuna, sokeriton, 24 imeskelytablettia

    Normaalihinta €11,12 11,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,12 Normaalihinta €12,35
    Säästät: -€1,23
    11,12 € / 1ud
  • Stada Asetyylikysteiini Efg 600 mg 20 poreilevaa tablettia
    -10%

    Stada Asetyylikysteiini Efg 600 mg 20 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €5,88 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €5,88 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€0,65
    0,29 € / 1ud
  • Stadapharm Bilastine 20 mg, 10 Tablets
    -10%

    Stadapharm Bilastina 20 mg, 10 tablettia

    Normaalihinta €9,04 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €9,04 Normaalihinta €10,04
    Säästät: -€1,00
    0,9 € / 1ud
  • Normogrip, 14 Duras-kapselia
    -10%

    Normogrip, 14 Duras-kapselia

    Normaalihinta €9,89 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €9,89 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€1,10
    0,71 € / 1ud
  • Propalcof-siirappi 15 mg/5 ml, 200 ml
    -10%

    Propalcof-siirappi 15 mg/5 ml, 200 ml

    Normaalihinta €7,89 157,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,89 Normaalihinta €8,77
    Säästät: -€0,88
    157,8 € / 100ml
  • Aspiriini Complex -poretabletit, 10 pussia
    -10%

    Aspiriini Complex -poretabletit, 10 pussia

    Normaalihinta €14,29 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €14,29 Normaalihinta €15,88
    Säästät: -€1,59
    1,43 € / 1ud
  • Salvacam Gel 60 gr
    -10%

    Salvacam-geeli 60 g

    Normaalihinta €8,64 14,4 € / 100gr
    Alennushinta €8,64 Normaalihinta €9,60
    Säästät: -€0,96
    14,4 € / 100gr
  • Normogastrol 14 Tablets
    -10%

    Normogastrol 14 tablettia

    Normaalihinta €5,36 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €5,36 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€0,59
    0,38 € / 1ud
  • Ambroxol Cinfa Syrup 200 ml
    -10%

    Ambroxol Cinfa -siirappi 200 ml

    Normaalihinta €7,47 3,74 € / 100ml
    Alennushinta €7,47 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€0,83
    3,74 € / 100ml
  • Nicorette® Supermint 2 mg, 40 tablets
    -10%

    Nicorette® Supermint 2 mg, 40 tablettia

    Normaalihinta €22,01 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €22,01 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€2,44
    0,55 € / 1ud
  • Paracetamol Normon Efg 650 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €0,86 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €0,86 Normaalihinta €0,86
    Säästät: -€0,00
    0,04 € / 1ud
  • Febrectal Adult 600 mg, 6 Suppositories
    -10%

    Febrectal aikuisille 600 mg, 6 peräpuikkoa

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,78
    Säästät: -€0,58
    5,2 € / 1ud
  • Cinfatos 15 mg, 20 Oral Dispersible Tablets
    -10%

    Cinfatos 15 mg, 20 suussa hajoavaa tablettia

    Normaalihinta €8,53 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €8,53 Normaalihinta €9,48
    Säästät: -€0,95
    0,43 € / 1ud
  • Aspirin 500 mg, 20 Effervescent Tablets
    -10%

    Aspiriini 500 mg, 20 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €11,59 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €11,59 Normaalihinta €12,88
    Säästät: -€1,29
    0,58 € / 1ud