Kokoelma:

Buying medicines without prescription

  • Fluimucil Oral Solution 200 ml
    -10%

    Fluimucil suun kautta otettava liuos 200 ml

    Normaalihinta €10,52 5,26 € / 100ml
    Alennushinta €10,52 Normaalihinta €11,69
    Säästät: -€1,17
    5,26 € / 100ml
  • Lacovin 2% Minoxidil Solution 60 ml
    -10%

    Lacovin 2 % minoksidiili-liuos 60 ml

    Normaalihinta €16,95 28,25 € / 100ml
    Alennushinta €16,95 Normaalihinta €18,83
    Säästät: -€1,88
    28,25 € / 100ml
  • Novidol-geeli 50 mg/g 60 g

    Normaalihinta €9,94 16,57 € / 100gr
    Alennushinta €9,94 Normaalihinta €9,94
    Säästät: -€0,00
    16,57 € / 100gr
  • Adulax 6,14 ml peräsuoliliuos, 4 peräruisketta à 7,5 ml
    -10%

    Adulax 6,14 ml peräsuoliliuos, 4 peräruisketta à 7,5 ml

    Normaalihinta €8,33 135,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,33 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€0,93
    135,67 € / 100ml
  • BOIRON Homeogene 9, 60 tablettia
    -10%

    BOIRON Homeogene 9, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,17 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,17 Normaalihinta €11,30
    Säästät: -€1,13
    0,17 € / 1ud
  • Cristalmina Film 10 mg/ ml Topical Gel 30 g
    -10%

    Cristalmina Film 10 mg/ml paikalliskäyttöön tarkoitettu geeli 30 g

    Normaalihinta €6,57 21,9 € / 100gr
    Alennushinta €6,57 Normaalihinta €7,30
    Säästät: -€0,73
    21,9 € / 100gr
  • Melatonin Noxarem 3 mg, 10 Tablets
    -10%

    Melatoniini Noxarem 3 mg, 10 tablettia

    Normaalihinta €9,79 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €9,79 Normaalihinta €10,88
    Säästät: -€1,09
    0,98 € / 1ud
  • Antidol 1 g suun kautta otettava liuos, 10 pussia
    -10%

    Antidol 1 g suun kautta otettava liuos, 10 pussia

    Normaalihinta €6,17 617,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,17 Normaalihinta €6,85
    Säästät: -€0,68
    617,0 € / 100gr
  • Valdispert 125 mg, 50 tablettia
    -10%

    Valdispert 125 mg, 50 tablettia

    Normaalihinta €13,92 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €13,92 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€1,55
    0,28 € / 1ud
  • Normostop Kofeiini 50 mg/50 mg, 12 päällystettyä tablettia
    -10%

    Normostop Kofeiini 50 mg/50 mg, 12 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €5,54 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €5,54 Normaalihinta €6,15
    Säästät: -€0,61
    0,46 € / 1ud
  • Bucospray Topical Spray 25 ml
    -10%

    Bucospray-aerosoli ulkoiseen käyttöön 25 ml

    Normaalihinta €7,19 28,76 € / 100ml
    Alennushinta €7,19 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€0,80
    28,76 € / 100ml
  • Betadine 10 Mg/Ml Mouthwash Solution, ml 200
    -10%

    Betadine 10 mg/ml suuvesiliuos, 200 ml

    Normaalihinta €9,26 9,26 € / 1ud
    Alennushinta €9,26 Normaalihinta €10,29
    Säästät: -€1,03
    9,26 € / 1ud
  • Combined Rapid Antigen Test COVID-19, Influenza A & B & RSV - 3 Units
    -13%

    COVID-19-, influenssa A ja B- sekä VRS-yhdistelmäpikatesti – 3 kappaletta

    Normaalihinta €6,80 2,27 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,80
    Säästät: -€1,00
    2,27 € / 1ud
  • Cinfa Ebacin Forte 20 Mg, 10 film-coated tablets
    -10%

    Cinfa Ebacina Forte 20 mg, 10 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €8,24 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €8,24 Normaalihinta €9,15
    Säästät: -€0,91
    0,82 € / 1ud
  • Surgicalmed Zerene Fertility -raskauskoe, Zerene Fertilityn pikatesti, 1 kpl
    -20%

    Surgicalmed Zerene Fertility -raskauskoe, Zerene Fertilityn pikatesti, 1 kpl

    Normaalihinta €3,99 3,99 € / 1ud
    Alennushinta €3,99 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,01
    3,99 € / 1ud
  • Betadine Scrub Topical Soapy Solution 500 ml
    -10%

    Betadine Scrub -paikalliskäyttöön tarkoitettu saippualiuos 500 ml

    Normaalihinta €13,10 2,62 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,55
    Säästät: -€1,45
    2,62 € / 100ml
  • BOIRON Rhus Toxicodendron 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Rhus Toxicodendron 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • BOIRON Ledum Palustre 5 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Ledum Palustre 5 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Boiron Oscillococcinum 6 annosta
    -10%

    Boiron Oscillococcinum 6 annosta

    Normaalihinta €10,80 10,8 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€1,20
    10,8 € / 1ud
  • Almagato Stadapharm Gel sachets 1.5 g, 24 sachets
    -10%

    Almagato Stadapharm geelipussit 1,5 g, 24 pussia

    Normaalihinta €12,22 814,67 € / 100gr
    Alennushinta €12,22 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€1,36
    814,67 € / 100gr
  • Aspiriini C 10 poreilevaa tablettia
    -10%

    Aspiriini C 10 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €7,13 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €7,13 Normaalihinta €7,92
    Säästät: -€0,79
    0,71 € / 1ud
  • Hidrasec 100 mg, 10 Hard Capsules
    -10%

    Hidrasec 100 mg, 10 kovaa kapselia

    Normaalihinta €10,32 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €10,32 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€1,15
    1,03 € / 1ud
  • Interfrin 0,5 mg/ml nenäsumuteliuos, 15 ml
    -10%

    Interfrin 0,5 mg/ml nenäsumuteliuos, 15 ml

    Normaalihinta €7,88 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €7,88 Normaalihinta €8,75
    Säästät: -€0,87
    0,53 € / 1ud
  • Salvacolina 2 mg, 12 tablettia
    -10%

    Salvacolina 2 mg, 12 tablettia

    Normaalihinta €6,81 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €6,81 Normaalihinta €7,57
    Säästät: -€0,76
    0,57 € / 1ud
  • Lehning Sinuspax, 60 capsules
    -10%

    Lehning Sinuspax, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,81 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,81 Normaalihinta €14,23
    Säästät: -€1,42
    0,21 € / 1ud
  • Feparil Gel 40 gr
    -10%

    Feparil-geeli 40 g

    Normaalihinta €6,26 15,65 € / 100gr
    Alennushinta €6,26 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,69
    15,65 € / 100gr
  • Morry Ointment Ointment 15 gr
    -10%

    Morry-voide 15 g

    Normaalihinta €5,23 34,87 € / 100gr
    Alennushinta €5,23 Normaalihinta €5,81
    Säästät: -€0,58
    34,87 € / 100gr
  • Lehning L52, 60 ml
    -10%

    Lehning L52, 60 ml

    Normaalihinta €18,89 31,48 € / 100ml
    Alennushinta €18,89 Normaalihinta €20,99
    Säästät: -€2,10
    31,48 € / 100ml
  • Rotercysti, 30 Film-coated Cystitis Tablets
    -10%

    Rotercysti, 30 kalvopäällysteistä tablettia virtsarakon tulehdukseen

    Normaalihinta €19,58 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €19,58 Normaalihinta €21,75
    Säästät: -€2,17
    0,65 € / 1ud
  • Rhinomycin Activated 10 tablets
    -10%

    Rinomicine Activada 10 tablettia

    Normaalihinta €10,54 1,05 € / 1ud
    Alennushinta €10,54 Normaalihinta €11,71
    Säästät: -€1,17
    1,05 € / 1ud