Kokoelma:

Slight

  • Masmi Anatomical Panty Liners Masmi Natural Cotton, 24 pcs.
    -24%

    Masmi Anatomiset alusliinat Masmi Natural Cotton, 24 kpl

    Normaalihinta €3,40 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,46
    Säästät: -€1,06
    0,14 € / 1ud
  • Natracare Compress Ultra Extra Long Wings (Folded), 8 Units
    -31%
  • Tena Men Level 1, 24 kappaletta
    -20%

    Tena Men Level 1, 24 kappaletta

    Normaalihinta €7,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,00
    0,33 € / 1ud
  • Tena Men Active Fit Level 2, 20 kpl
    -5%

    Tena Men Active Fit Level 2, 20 kpl

    Normaalihinta €8,40 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€0,44
    0,42 € / 1ud
  • Tena Men Level 3, 16 kpl
    -10%

    Tena Men Level 3, 16 kpl

    Normaalihinta €9,00 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€1,00
    0,56 € / 1ud
  • Lindor Men Pad Extra 4 Drops
    -40%

    Lindor Men Pad Extra 4 Drops

    Normaalihinta €5,60 5,6 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,69
    5,6 € / 1ud
  • Tena Men Extra Light -suojakalvo, 14 kpl
    -10%

    Tena Men Extra Light -suojakalvo, 14 kpl

    Normaalihinta €4,84 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €4,84 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€0,56
    0,35 € / 1ud
  • Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, 40 ml, koko M, musta
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, 40 ml, koko M, musta

    Normaalihinta €19,60 49,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,30
    49,0 € / 100ml
  • Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko L, musta
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko L, musta

    Normaalihinta €19,70 49,25 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,20
    49,25 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's High Waist 40 Ml Absorption, Size XL, Black
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko XL, musta

    Normaalihinta €19,70 49,25 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,20
    49,25 € / 100ml
  • Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko 2XL, musta
    -21%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, korkea vyötärö, imukyky 40 ml, koko 2XL, musta

    Normaalihinta €19,70 49,25 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,20
    49,25 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's Classic Cut 40 Ml Absorption, Size L, Black
    -12%

    Enna Naisten inkontinenssituotteet, klassinen malli, imukyky 40 ml, koko L, musta

    Normaalihinta €21,80 54,5 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€3,10
    54,5 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's Classic Cut 40 Ml Absorption, Size Xl, Black
    -24%

    Enna Naisten inkontinenssisuojat, klassinen malli, imukyky 40 ml, koko XL, musta

    Normaalihinta €18,99 47,48 € / 100ml
    Alennushinta €18,99 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,91
    47,48 € / 100ml
  • Enna Incontinence Women's Classic Cut 40 Ml Absorption, Size 2XL, Black
    -24%

    Enna Naisten inkontinenssituotteet, klassinen malli, imukyky 40 ml, koko 2XL, musta

    Normaalihinta €18,99 47,48 € / 100ml
    Alennushinta €18,99 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,91
    47,48 € / 100ml
  • Lindor Lady Pad Maxi 5 Drops
    -30%

    Lindor Lady Pad Maxi 5 Drops

    Normaalihinta €6,60 6,6 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€2,87
    6,6 € / 1ud
  • Molicare Premium Lady Pad 0.5 Drops
    -44%

    Molicare Premium Lady Pad 0,5 Drops

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €6,02
    Säästät: -€2,62
    3,4 € / 1ud
  • Lindor Lady Pad Maxi Night 6 Drops
    -31%

    Lindor Lady Pad Maxi Night 6 Drops

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€3,21
    7,0 € / 1ud
  • Lindor Men Pad Normal 2 Drops
    -24%

    Lindor Men Pad Normal 2 Drops

    Normaalihinta €5,10 5,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€1,64
    5,1 € / 1ud
  • Lindor Lady Pad Normal 3 Drops
    -20%

    Lindor Lady Pad Normal 3 Drops

    Normaalihinta €3,80 3,8 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€0,94
    3,8 € / 1ud
  • Lindor Lady Pad Extra 4 Drops
    -45%

    Lindor Lady Pad Extra 4 Drops

    Normaalihinta €4,70 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€3,83
    4,7 € / 1ud
  • Tena Lady Normal, 12 kpl
    -19%

    Tena Lady Normal, 12 kpl

    Normaalihinta €4,64 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €4,64 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,06
    0,39 € / 1ud
  • Tena Ladyultra Mini, 28 kpl
    -24%

    Tena Ladyultra Mini, 28 kpl

    Normaalihinta €3,79 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €3,79 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,21
    0,14 € / 1ud
  • Tena Discreet Extra, 20 kpl
    -5%

    Tena Discreet Extra, 20 kpl

    Normaalihinta €7,80 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,22
    Säästät: -€0,42
    0,39 € / 1ud
  • Tena Lady Super, 30 pieces
    -19%

    Tena Lady Super, 30 pieces

    Normaalihinta €16,00
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €19,66
    Säästät: -€3,66
  • Tena Lady Mini Magic, 34 kappaletta
    -23%

    Tena Lady Mini Magic, 34 kappaletta

    Normaalihinta €3,61 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €3,61 Normaalihinta €4,70
    Säästät: -€1,09
    0,11 € / 1ud
  • Tena Lady Maxi-siteet, 12 kpl
    -20%

    Tena Lady Maxi-siteet, 12 kpl

    Normaalihinta €7,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,75
    Säästät: -€1,75
    0,58 € / 1ud
  • Tena Lights Sensitive Long Liner, 20 kpl
    -35%

    Tena Lights Sensitive Long Liner, 20 kpl

    Normaalihinta €3,18 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €3,18 Normaalihinta €4,90
    Säästät: -€1,72
    0,16 € / 1ud
  • Tena Lady Mini, 20 kpl
    -19%

    Tena Lady Mini, 20 kpl

    Normaalihinta €4,46 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €4,46 Normaalihinta €5,50
    Säästät: -€1,04
    0,22 € / 1ud
  • Tena Discreet Maxi Night -siteet, 12 kpl
    -10%

    Tena Discreet Maxi Night -siteet, 12 kpl

    Normaalihinta €7,20
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€0,80
  • Tena Lady Normal, 24 kpl
    -18%

    Tena Lady Normal, 24 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,92
    Säästät: -€1,62
    0,3 € / 1ud

Light Urinary Incontinence brings together products of proven quality for those looking for visible results, practical formats and a convenient, professional online pharmacy shopping experience.

What are light bladder weakness products for?

The items in this category are designed to address specific everyday needs. Whether for hygiene, health, prevention or comfort, their function is aimed at improving your quality of life.

Types of products included

Here you will find from traditional to innovative solutions, adapted to different profiles: light bladder weakness for adults, children, practical formats for the home and versions suitable for sensitive skin or frequent use.

Key benefits

Choosing light bladder weakness in our online pharmacy means opting for highly effective products, made by recognised brands and professionally endorsed. Plus, we guarantee traceability, safety and expert advice.

Where to buy light urinary incontinence?

At Farmaciasdirect you can buy light urinary incontinence with all the guarantees of an authorised pharmacy. Access competitive prices, fast delivery and exclusive promotions without sacrificing quality.

Your health, one click closer

Explore this category now and order securely online. Caring for you and your loved ones with light bladder weakness has never been easier.