Kokoelma:

Intimate hygiene

  • Intimina Menstrual Cup Lily Cup One, 1 pc.
    -22%

    Intimina Lily Cup One -kuukautiskuppi, 1 kpl

    Normaalihinta €25,30 25,3 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,35
    Säästät: -€7,05
    25,3 € / 1ud
  • Glizigen Glizigen Intimate Gel Single Dose 20X5Ml.
    -13%

    Glizigen Glizigen -intimigeeli, yksittäispakkaus, 20 x 5 ml.

    Normaalihinta €76,80 1536,0 € / 100ml
    Alennushinta €76,80 Normaalihinta €88,05
    Säästät: -€11,25
    1536,0 € / 100ml
  • Enna Cycle, koko S + laatikko, 2 kupillista
    -22%

    Enna Cycle, koko S + laatikko, 2 kupillista

    Normaalihinta €31,90 31,9 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €40,64
    Säästät: -€8,74
    31,9 € / 1ud
  • Carefree Flexiform Fragrance-Free 56pcs
    -5%

    Carefree Flexiform, hajusteeton, 56 kpl

    Normaalihinta €3,80 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,20
    0,07 € / 1ud
  • Natracare Protegeslip Anatomic, 30 kpl
    -28%

    Natracare Protegeslip Anatomic, 30 kpl

    Normaalihinta €2,90 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€1,10
    0,1 € / 1ud
  • F. DE POMPEIA OLEUM INTIMO DI POMPEIA 15ml.
    -32%

    F. DE POMPEIA OLEUM INTIMO DI POMPEIA 15 ml.

    Normaalihinta €25,00 166,67 € / 100ml
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €36,79
    Säästät: -€11,79
    166,67 € / 100ml
  • Be + Med Femconf Vulvar Moisturiser 30Ml
    -8%

    Be + Med Femconf Vulvan kosteusvoide 30 ml

    Normaalihinta €11,10 37,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,90
    37,0 € / 100ml
  • Intimina Menstrual Cup Ziggy Cup B, 1 pc.
    -39%

    Intimina Ziggy Cup B -kuukautiskuppi, 1 kpl

    Normaalihinta €38,40 38,4 € / 1ud
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €63,00
    Säästät: -€24,60
    38,4 € / 1ud
  • BABÉ Intimihygienigeeli, 250 ml
    -16%

    BABÉ Intimihygienigeeli, 250 ml

    Normaalihinta €10,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,95
    4,0 € / 100ml
  • Hemofarm Plus , 40 units
    -14%

    Hemofarm Plus, 40 kappaletta

    Normaalihinta €5,50 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,42
    Säästät: -€0,92
    0,14 € / 1ud
  • Esenta Skin Protector 30 Wipes
    -9%

    Esenta ihonsuojauspyyhkeet, 30 kpl

    Normaalihinta €16,90 16,9 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €18,53
    Säästät: -€1,63
    16,9 € / 1ud
  • Dr. Tree Natural Intimate Gel Sensitive Skin 200Ml
    -19%

    Dr. Tree Luonnollinen intiimigeeli herkälle iholle 200 ml

    Normaalihinta €7,30 3,65 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€1,70
    3,65 € / 100ml
  • Glizigen Glizigen Oral Solution 15Uds.
    -15%

    Glizigen Glizigen suun kautta otettava liuos, 15 kpl.

    Normaalihinta €45,80 3,05 € / 1ud
    Alennushinta €45,80 Normaalihinta €54,08
    Säästät: -€8,28
    3,05 € / 1ud
  • Cumlaude Lab Vaginal Wash CLX, 140 ml
    -20%

    Cumlaude Lab Emättimen pesuaine CLX, 140 ml

    Normaalihinta €6,50 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,09
    Säästät: -€1,59
    4,64 € / 100ml
  • Enna Braga Menstrual Modern Hipster Yö - Runsas vuoto, koko L, musta
    -25%

    Enna Braga Menstrual Modern Hipster Yö - Runsas vuoto, koko L, musta

    Normaalihinta €17,20 17,2 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €22,90
    Säästät: -€5,70
    17,2 € / 1ud
  • Mayla Pharma Sisteurin Intimate Gel , 500 ml
    -32%

    Mayla Pharma Sisteurin -intimigeeli, 500 ml

    Normaalihinta €13,80 2,76 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €20,33
    Säästät: -€6,53
    2,76 € / 100ml
  • F. DE POMPEIA OLEUM DI POMPEIA skin and mucous membranes 30ml.
    -28%

    F. DE POMPEIA OLEUM DI POMPEIA iho ja limakalvot 30 ml.

    Normaalihinta €27,10 90,33 € / 100ml
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €37,86
    Säästät: -€10,76
    90,33 € / 100ml
  • F. DE POMPEIA FIORE intimate hygiene solution foam 140ml.
    -25%

    F. DE POMPEIA FIORE intiimihygienia-vaahde 140 ml.

    Normaalihinta €20,20 14,43 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €26,93
    Säästät: -€6,73
    14,43 € / 100ml
  • Evax Salvaslip Maxi Plus Panty Liner , 30 units
    -5%

    Evax Salvaslip Maxi Plus -suojaliinat, 30 kpl

    Normaalihinta €3,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€0,18
    0,11 € / 1ud
  • Evax Normal Salvaslip , 108 units
    -38%

    Evax Normal -pikkuhousunsuojat, 108 kpl

    Normaalihinta €4,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €7,85
    Säästät: -€2,95
    0,05 € / 1ud
  • Isdin Germisdin Germisdin Intimate Hygiene, 100 Ml
    -5%

    Isdin Germisdin Intimihygienia, 100 ml

    Normaalihinta €4,46 4,46 € / 100ml
    Alennushinta €4,46 Normaalihinta €4,69
    Säästät: -€0,23
    4,46 € / 100ml
  • Farmaconfort Compresas Ultrafinas Noche, 10 units
    -38%

    Farmaconfort: Erittäin ohut yöside, 10 kpl

    Normaalihinta €4,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €6,80
    Säästät: -€2,60
    0,42 € / 1ud
  • Irisana Iriscup Menstrual Cup Size L Pink Ir40L.Pink
    -5%

    Irisana Iriscup kuukautiskuppi, koko L, vaaleanpunainen Ir40L.Rosa

    Normaalihinta €17,10 0,04 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€0,90
    0,04 € / 100ml
  • Beauterra Bio Soothing Intimate Shower Gel, 500 ml
    -23%

    Beauterra Bio rauhoittava intiimisuihkugeeli, 500 ml

    Normaalihinta €8,40 1,68 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€2,55
    1,68 € / 100ml
  • Hyaluron Mucus 30 Gr
    -18%

    Hyaluron Mucus 30 g

    Normaalihinta €10,30 34,33 € / 100gr
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€2,27
    34,33 € / 100gr
  • Interapothek Intimate Gel, 250 ml
    -19%

    Interapothek-intimigeeli, 250 ml

    Normaalihinta €3,80 1,52 € / 100ml
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,69
    Säästät: -€0,89
    1,52 € / 100ml
  • APOSAN Menstrual Cup, Size S
    -22%

    APOSAN kuukautiskuppi, koko S

    Normaalihinta €14,40 14,4 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,46
    Säästät: -€4,06
    14,4 € / 1ud
  • Ob Procomfort  Normal 32 kpl
    -9%

    Ob Procomfort Normal 32 kpl

    Normaalihinta €5,20 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,69
    Säästät: -€0,49
    0,16 € / 1ud
  • Farmaconfort Protegeslips  Adaptables Flex, 24 kpl
    -34%

    Farmaconfort Protegeslips Adaptables Flex, 24 kpl

    Normaalihinta €3,60 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,46
    Säästät: -€1,86
    0,15 € / 1ud
  • Lacer Tripo Ansollitas 3x50 Units
    -21%

    Lacer Tripo Ansollitas 3x50 kappaletta

    Normaalihinta €18,50 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €23,40
    Säästät: -€4,90
    0,12 € / 1ud