Kokoelma:

Infusions and teas

  • Pyrenean Flower Grass Holm Oak Bark 70Gr.
    -26%

    Pyrenean Flower Grass Holm Oak Bark 70Gr.

    Normaalihinta €2,80 4,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,78
    Säästät: -€0,98
    4,0 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Grass Pau D'Arco Bark 50Gr.
    -29%

    Flor Pirineo - yrtti, Pau d’Arco -kuori, 50 g.

    Normaalihinta €3,60 7,2 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,10
    Säästät: -€1,50
    7,2 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Gatuña Grass Root 70Gr.
    -31%

    Flor Pirineo, kissanruoho, juuri, 70 g.

    Normaalihinta €3,10 4,43 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,49
    Säästät: -€1,39
    4,43 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Gentian Herb Root 70Gr.
    -18%

    Pirineon kukka, gentianan yrtti, juuri, 70 g.

    Normaalihinta €5,40 7,71 € / 100gr
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€1,22
    7,71 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Lichen Grass Iceland 30Gr.
    -25%

    Flor Pirineo -yrtti ja jäkälä, Islanti, 30 g.

    Normaalihinta €2,60 8,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,45
    Säästät: -€0,85
    8,67 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Grass Sweet Clover 50Gr.
    -28%

    Flor Pirineo -melilotto-yrtti 50 g.

    Normaalihinta €2,50 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,47
    Säästät: -€0,97
    5,0 € / 100gr
  • Flower Pyrenean Herb Pyrenean Grass Bite 80Gr.
    -28%

    Flor Pirineo - misteli 80 g.

    Normaalihinta €2,70 3,38 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €3,76
    Säästät: -€1,06
    3,38 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Herb Pansy 40Gr.
    -33%

    Flor Pirineo - yrtti, orvokki, 40 g.

    Normaalihinta €2,50 6,25 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,71
    Säästät: -€1,21
    6,25 € / 100gr
  • Flower Pyrenean Grass Pie De Leon 40Gr.
    -29%

    Flor Pirineo, leijonanjalka-yrtti, 40 g.

    Normaalihinta €2,90 7,25 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,07
    Säästät: -€1,17
    7,25 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Herb Quina Bark 70Gr.
    -26%

    Flor Pirineo -kinakynsi, kuori, 70 g.

    Normaalihinta €3,30 4,71 € / 100gr
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,47
    Säästät: -€1,17
    4,71 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Grass Oak Bark 70Gr.
    -31%

    Kukka, Pyreneet, yrtti, tammi, kuori, 70 g.

    Normaalihinta €2,60 3,71 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,76
    Säästät: -€1,16
    3,71 € / 100gr
  • Flower Pyrenean Grass Roses Petals 25Gr.
    -25%

    Flor Pirineo - yrtti, ruusut, terälehdet, 25 g.

    Normaalihinta €2,80 11,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,74
    Säästät: -€0,94
    11,2 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Rhubarb Herb 100Gr.
    -5%

    Flor Pirineo - raparperiyrtti 100 g.

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €3,89
    Säästät: -€0,19
    3,7 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Grass Linden Bark 70Gr.
    -14%

    Kukka, Pyreneet, yrtti, lehtipuu, kuori, 70 g.

    Normaalihinta €3,50 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,07
    Säästät: -€0,57
    5,0 € / 100gr
  • Flower Pyrenean Grass Tusilago 40Gr.
    -28%

    Flor Pirineo - Yrtti Tusilago 40 g.

    Normaalihinta €2,70 6,75 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €3,76
    Säästät: -€1,06
    6,75 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Herb Veronica 40Gr.
    -31%

    Flor Pirineo - veronika-yrtti, 40 g.

    Normaalihinta €2,60 6,5 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,76
    Säästät: -€1,16
    6,5 € / 100gr
  • Pyrenean Flower Herb Red Vine 50Gr.
    -28%

    Flor Pirineo -punaviiniköynnöksen yrtti, 50 g.

    Normaalihinta €3,20 6,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,47
    Säästät: -€1,27
    6,4 € / 100gr
  • Flower Pyrenean Blackberry Herb 50Gr.
    -30%

    Flor Pirineo -karhunvatukka-yrtti 50 g.

    Normaalihinta €2,40 4,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,43
    Säästät: -€1,03
    4,8 € / 100gr
  • Forza Vitale Melised-T (Chamomile Compost) Relax. 60Comp
    -23%

    Forza Vitale Melised-T (kamomillatee) Rentouttava. 60 kapselia

    Normaalihinta €27,10 27,1 € / 1ud
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €35,29
    Säästät: -€8,19
    27,1 € / 1ud
  • Forza Vita Javobes , 50 ml
    -22%

    Forza Vita Javobes, 50 ml

    Normaalihinta €31,10 62,2 € / 100ml
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €39,84
    Säästät: -€8,74
    62,2 € / 100ml
  • Ghf Green Tea 100 Tablets
    -21%

    Ghf Vihreä tee 100 tablettia

    Normaalihinta €5,00 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,35
    Säästät: -€1,35
    0,05 € / 1ud
  • Ghf Green Tea+Red Tea+Pineapple 60 Capsules
    -48%

    Ghf Vihreä tee + Punainen tee + Ananas 60 kapselia

    Normaalihinta €6,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €12,39
    Säästät: -€5,99
    0,11 € / 1ud
  • Herboplanet Qsa Anice Stellato Drops 10Ml.
    -24%

    Herboplanet Qsa Anice Stellato -tipat, 10 ml.

    Normaalihinta €24,70 247,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €32,40
    Säästät: -€7,70
    247,0 € / 100ml
  • Herboplanet Tsa Melissa Officinalis Leaves 50Ml.
    -22%

    Herboplanet Tsa Melissa Officinalis -lehdet 50 ml.

    Normaalihinta €18,95 37,9 € / 100ml
    Alennushinta €18,95 Normaalihinta €24,18
    Säästät: -€5,23
    37,9 € / 100ml
  • Herbes Del Gentiana Root Eco , 70 gr
    -21%

    Herbes Del Genciana Raiz Eco, 70 g

    Normaalihinta €4,65 6,64 € / 100gr
    Alennushinta €4,65 Normaalihinta €5,92
    Säästät: -€1,27
    6,64 € / 100gr
  • Herbes Del Oregano Leaves Eco , 30 gr
    -17%

    Herbes Del Oregano -luomulehdet, 30 g

    Normaalihinta €2,20 7,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,64
    Säästät: -€0,44
    7,33 € / 100gr
  • Herbes Del Romero Leaves Eco , 70 gr
    -13%

    Herbes Del Romero -lehdet (luomua), 70 g

    Normaalihinta €2,00 2,86 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,31
    Säästät: -€0,31
    2,86 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Centella Asiatica 50Gr.
    -38%

    Herbaldi Centella Asiatica -yrtti 50 g.

    Normaalihinta €2,90 5,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,67
    Säästät: -€1,77
    5,8 € / 100gr
  • Herbaldi Passionflower Herb 50Gr.
    -35%

    Herbaldi-passiflora-yrtti 50 g.

    Normaalihinta €2,70 5,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€1,45
    5,4 € / 100gr
  • Herbaldi Birdseed 1Kg.
    -13%

    Herbaldi-kanan siemenet 1 kg.

    Normaalihinta €15,40 1,54 € / 100gr
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,73
    Säästät: -€2,33
    1,54 € / 100gr