Kokoelma:

Infusions and teas

  • La Barraca Natural Herbs Infusion 20Sbrs.
    -35%

    La Barraca Luonnonyrttiteet, 20 pussia.

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €5,23
    Säästät: -€1,83
    3,4 € / 1ud
  • Lime Yannoh Original Filter 500G Bio , 500 gr
    -25%

    Yannoh Original -viila, 500G Bio -suodatin, 500 g

    Normaalihinta €5,50 1,1 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €7,30
    Säästät: -€1,80
    1,1 € / 100gr
  • Mielar Royal Energing 20Amp.
    -12%

    Mielar Royal Energing 20 A.

    Normaalihinta €22,40 22,4 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€3,10
    22,4 € / 1ud
  • Mielar Prop-P Bio 20Amp.
    -31%

    Mielar Prop-P Bio 20 A.

    Normaalihinta €26,00 26,0 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €37,43
    Säästät: -€11,43
    26,0 € / 1ud
  • Mielar Prop Balm Syrup 250Ml.
    -5%

    Mielar Prop Balm -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €12,90 5,16 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€0,73
    5,16 € / 100ml
  • Naturando Tea Tree Oil Tea Tree Oil 30ml. Topical Use
    -48%

    Naturando Tea Tree Oil - teepuuöljy 30 ml. Ulkoiseen käyttöön

    Normaalihinta €18,20 60,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€16,80
    60,67 € / 100ml
  • Nale Actilax Infusions 20Sbrs.
    -22%

    Nale Actilax -yrttiteet, 20 pussia.

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,81
    Säästät: -€1,51
    5,3 € / 1ud
  • Naturcid Himalayan Pink Salt Fine 1Kg.
    -24%

    Naturcid Himalajan hienojakoinen ruususuola 1 kg.

    Normaalihinta €3,40 0,34 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,47
    Säästät: -€1,07
    0,34 € / 100gr
  • Naturcid Eritritritol Sweetener Powder 500Gr. Eco
    -36%

    Naturcid-errytritoli-makeutusaine, jauhe, 500 g, Eco

    Normaalihinta €6,79 1,36 € / 100gr
    Alennushinta €6,79 Normaalihinta €10,62
    Säästät: -€3,83
    1,36 € / 100gr
  • Naturcid Basil Leaves 50Gr. Eco
    -30%

    Naturcid-basilikan lehdet 50 g, luomu

    Normaalihinta €2,70 5,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €3,84
    Säästät: -€1,14
    5,4 € / 100gr
  • Naturcid Oregano Leaves 35Gr. Eco Bag
    -23%

    Naturcid Oregano-lehdet, pussi 35 g, luomu

    Normaalihinta €2,50 7,14 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,76
    7,14 € / 100gr
  • Naturcid Olive Tree Leaves 60Gr. Eco
    -26%

    Naturcid-oliivilehdet 60 g. Luomu

    Normaalihinta €2,00 3,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,72
    Säästät: -€0,72
    3,33 € / 100gr
  • Naturcid Bearberry Leaves 50Gr. Eco
    -9%

    Naturcid-karpalonlehdet 50 g, luomua

    Normaalihinta €2,30 4,6 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €2,53
    Säästät: -€0,23
    4,6 € / 100gr
  • Naturcid Echinacea Plant 45Gr. Eco
    -8%

    Naturcid Echinacea -kasvi 45 g, luomu

    Normaalihinta €3,70 8,22 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,30
    8,22 € / 100gr
  • Naturcid Stevia Cut Leaves 35Gr. Eco
    -30%

    Naturcid Stevia, silputut lehdet, 35 g, luomu

    Normaalihinta €3,70 10,57 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,25
    Säästät: -€1,55
    10,57 € / 100gr
  • Naturcid Marshmallow Root Bag 50Gr.
    -13%

    Naturcid-malvavisco-juuri, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €5,60 11,2 € / 100gr
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,42
    Säästät: -€0,82
    11,2 € / 100gr
  • Naturcid Dandelion Root 50Gr. Eco
    -23%

    Naturcid De Leon -juurijuuri 50 g, luomu

    Normaalihinta €4,20 8,4 € / 100gr
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,43
    Säästät: -€1,23
    8,4 € / 100gr
  • Naturcid Lime Blossom Whole Flower 10Gr. Eco
    -10%

    Naturcid Koko kukkainen leipäpuu 10 g, luomu

    Normaalihinta €3,70 37,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,11
    Säästät: -€0,41
    37,0 € / 100gr
  • Naturcid Moringa Leaf 20Gr. Eco
    -23%

    Naturcid Moringa-lehti 20 g, luomu

    Normaalihinta €3,00 15,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,88
    Säästät: -€0,88
    15,0 € / 100gr
  • Naturcid Arenaria Cut Plant 45Gr.
    -23%

    Naturcid Hiekkakivi, leikattu kasvi, 45 g.

    Normaalihinta €2,00 4,44 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,60
    Säästät: -€0,60
    4,44 € / 100gr
  • Naturcid Boldo Leaves 23Gr.
    -22%

    Naturcid Boldo-lehdet 23 g.

    Normaalihinta €1,90 8,26 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,43
    Säästät: -€0,53
    8,26 € / 100gr
  • Naturcid Eucalyptus Bag 60Gr.
    -19%

    Naturcid Eukalyptus, 60 g:n pussi.

    Normaalihinta €2,00 3,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,47
    Säästät: -€0,47
    3,33 € / 100gr
  • Naturcid Gentian Root 50Gr.
    -30%

    Naturcid-genkianjuuri 50 g.

    Normaalihinta €4,60 9,2 € / 100gr
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,58
    Säästät: -€1,98
    9,2 € / 100gr
  • Naturcid Mullein 30Gr.
    -14%

    Naturcid Gordolobo 30 g.

    Normaalihinta €1,90 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,20
    Säästät: -€0,30
    6,33 € / 100gr
  • Naturcid Mallow Flower Extra 12Gr.
    -14%

    Naturcid Malva Flor Extra 12 g.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Naturcid Linden Cut Flower 40Gr.
    -30%

    Naturcid-leikattu lindenkukka 40 g.

    Normaalihinta €3,40 8,5 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,86
    Säästät: -€1,46
    8,5 € / 100gr
  • Naturcid Tea Jasmine Green Tea & Flowers 50Gr.
    -21%

    Naturcid: Jasmiini-vihreä tee ja kukat, 50 g.

    Normaalihinta €3,10 6,2 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,93
    Säästät: -€0,83
    6,2 € / 100gr
  • Naturcid Yarrow Crushed Plant 50Gr.
    -5%

    Naturcid-tuote: Mäkikuisma, jauhettu kasvi, 50 g.

    Normaalihinta €2,80 5,6 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,15
    5,6 € / 100gr
  • Naturcid Blueberry Leaves 12Gr.
    -8%

    Naturcid-mustikkalehdet 12 g.

    Normaalihinta €1,80 15,0 € / 100gr
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €1,95
    Säästät: -€0,15
    15,0 € / 100gr
  • Naturcid Burdock Root 80Gr.
    -25%

    Naturcid-juurikastike 80 g.

    Normaalihinta €3,00 3,75 € / 100gr
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,02
    Säästät: -€1,02
    3,75 € / 100gr