Kokoelma:

Baby and child hygiene

  • Bepanthol Protective Ointment Baby Bottom Nappy Cream, 100 g
    -22%

    Bepanthol Suojaava voide Vauvan vaippapepu, 100 g

    Normaalihinta €11,90 11,9 € / 100gr
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,34
    Säästät: -€3,44
    11,9 € / 100gr
  • Bepanthol Protective Ointment Nappy Cream Baby Bottom Care, 50 gr
    -16%

    Bepanthol Suojavoide Vaippavoide Vauvan peppun hoito, 50 g

    Normaalihinta €8,50 17,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,16
    Säästät: -€1,66
    17,0 € / 100gr
  • SEBAMED Baby Balsamic Cream 300 ml
    -8%

    SEBAMED Baby Balsamico-voide 300 ml

    Normaalihinta €14,50 4,83 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€1,29
    4,83 € / 100ml
  • SEBAMED Baby Treatment Ointment 100 ml
    -15%

    SEBAMED Baby -hoitovoide 100 ml

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€2,07
    11,4 € / 100ml
  • Neusc Bebe - Repairing Ointment, 65gr
    -8%

    Neusc Bebe – Korjaava voide, 65 g

    Normaalihinta €6,50 10,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€0,55
    10,0 € / 100gr
  • Multidermol Children's Protective Ointment 50 gr
    -39%

    Multidermol Lasten suojaava voide 50 g

    Normaalihinta €7,00 14,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €11,54
    Säästät: -€4,54
    14,0 € / 100gr
  • Auree Paediatric Protective Nappy Cream Tube 100Ml.
    -24%

    Auree lasten vaippojen suojavoide, 100 ml:n tuubi.

    Normaalihinta €8,20 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€2,60
    8,2 € / 100ml
  • BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml
    -25%

    BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€2,85
    8,6 € / 100ml
  • Cattier Baby Nappy Change Liniment 500Ml.
    -21%

    Cattier-linimentti vaippojen vaihtoon, vauvoille, 500 ml.

    Normaalihinta €20,30 4,06 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €25,68
    Säästät: -€5,38
    4,06 € / 100ml
  • Famiskin Baby Nappy Water Paste 100Ml. Bio
    -5%

    Famiskin veteen sekoitettava vauvanvaippavoide 100 ml. Luomu

    Normaalihinta €16,62 16,62 € / 100ml
    Alennushinta €16,62 Normaalihinta €17,49
    Säästät: -€0,87
    16,62 € / 100ml
  • Sebamed Baby Duplo Balsamic Cream, 200 ml
    -11%

    Sebamed Baby Duplo -hoitovoide, 200 ml

    Normaalihinta €21,30 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€2,65
    0,11 € / 1ud
  • E45 Eryplast Baby Body Lotion 500 ml
    -28%

    E45 Eryplast Baby -vartalovoide 500 ml

    Normaalihinta €12,40 2,48 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €17,27
    Säästät: -€4,87
    2,48 € / 100ml
  • Vital Ballance Multivit Vegan 60Cap.
    -49%

    Vital Balance Multivit, vegaaninen, 60 kapselia.

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €18,89
    Säästät: -€9,19
    0,16 € / 1ud
  • Dodot Basic -pyyhkeet, 2 x 54 (108 kpl)
    -14%

    Dodot Basic -pyyhkeet, 2 x 54 (108 kpl)

    Normaalihinta €2,00 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,32
    Säästät: -€0,32
    0,02 € / 1ud
  • Dodot Basic -pyyhkeet, 4 x 54 (216 kpl)
    -16%

    Dodot Basic -pyyhkeet, 4 x 54 (216 kpl)

    Normaalihinta €3,90 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,64
    Säästät: -€0,74
    0,02 € / 1ud
  • Dodot Basic -pyyhkeet, 6 x 54 (324 kpl)
    -18%

    Dodot Basic -pyyhkeet, 6 x 54 (324 kpl)

    Normaalihinta €5,70 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,96
    Säästät: -€1,26
    0,02 € / 1ud
  • Dodot Sensitive, koko 6 (Extra-Jumbo), 2 x 41 vaippaa sisältävä pakkaus
    -20%

    Dodot Sensitive, koko 6 (Extra-Jumbo), 2 x 41 vaippaa sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €52,80 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €52,80 Normaalihinta €66,14
    Säästät: -€13,34
    0,64 € / 1ud
  • Dodot Sensitive, koko 6 (Extra-Jumbo), 3 x 41 vaippaa
    -31%

    Dodot Sensitive, koko 6 (Extra-Jumbo), 3 x 41 vaippaa

    Normaalihinta €68,30 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €68,30 Normaalihinta €99,21
    Säästät: -€30,91
    0,56 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Pure Nb 0, 34 units
    -22%

    Eco Boom Pure -bambuvaippa, koko NB 0, 34 kpl

    Normaalihinta €11,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€3,30
    0,35 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Pure L 4, 30 units
    -19%

    Eco Boom Pure L -bambuvaippa, 4, 30 kpl

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,56
    Säästät: -€3,76
    0,53 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Joy Xs 1, 34 units
    -15%

    Eco Boom Joy XS -bambuvaippa, 1, 34 kpl

    Normaalihinta €11,20 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,19
    Säästät: -€1,99
    0,33 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Joy S 2, 36 pcs.
    -16%

    Eco Boom Joy S -bambuvaippa, 2, 36 kpl

    Normaalihinta €11,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €13,97
    Säästät: -€2,17
    0,33 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Joy M 3, 32 units
    -15%

    Eco Boom Joy M -bambuvaippa, 3, 32 kpl

    Normaalihinta €12,10 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€2,14
    0,38 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Joy L 4, 30 pcs.
    -15%

    Eco Boom Joy L -bambuvaippa, 4, 30 kpl

    Normaalihinta €12,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€2,14
    0,4 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Joy Xl 5, 28 pcs.
    -15%

    Eco Boom Joy XL 5 -bambuvaippa, 28 kpl

    Normaalihinta €12,10 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€2,14
    0,43 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Diaper Pure M, 26 units
    -15%

    Eco Boom Pure M -bambuvaippa, 26 kpl

    Normaalihinta €11,50 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €13,54
    Säästät: -€2,04
    0,44 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Diaper Pure L, 24 pcs.
    -15%

    Eco Boom Pure L -bambuvaippa, 24 kpl

    Normaalihinta €11,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,82
    Säästät: -€2,12
    0,49 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Diaper Pure Xl, 22 units
    -15%

    Eco Boom -bambuvaippa Pure XL, 22 kpl

    Normaalihinta €11,40 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,44
    Säästät: -€2,04
    0,52 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Diaper Pure Xll, 17 units
    -15%

    Eco Boom Pure XL II -bambuvaippa, 17 kpl

    Normaalihinta €10,50 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€1,90
    0,62 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Wet Wipes, 60 pcs.
    -18%

    Eco Boom -bambu-kosteuspyyhkeet, 60 kpl

    Normaalihinta €2,40 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €2,93
    Säästät: -€0,53
    0,04 € / 1ud