Kokoelma:

Dyes

  • Biokap Biokap Rapid Chestnut Ash 5.15 Tube 140Gr.
    -37%

    Biokap Biokap Rapid Tuhkankastanja 5.15, 140 g:n tuubi.

    Normaalihinta €11,90 8,5 € / 100gr
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €18,93
    Säästät: -€7,03
    8,5 € / 100gr
  • Biokap Mahogany Brown Dye 140Ml. Mahogany Brown -4.5
    -39%

    Biokap Tinte Mahogany Brown -hiusväri 140 ml. Mahonki-ruskea ·4,5

    Normaalihinta €11,30 8,07 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €18,49
    Säästät: -€7,19
    8,07 € / 100ml
  • Biokap Copper Curry Dye 140Ml. Copper Curry -6.40
    -17%

    Biokap Copper Curry -hiusväri 140 ml. Kuparinen curry ·6,40

    Normaalihinta €11,30 8,07 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,67
    Säästät: -€2,37
    8,07 € / 100ml
  • Biokap Red Ruby Dye 140Ml. Ruby Red -6.66
    -39%

    Biokap Red Ruby -väri 140 ml. Rubiini-punainen · 6,66

    Normaalihinta €11,30 8,07 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €18,49
    Säästät: -€7,19
    8,07 € / 100ml
  • Biokap Extra Light Blonde Dye 140Ml. 10.0
    -37%

    Biokap vaaleanvaalea vaalennusväri 140 ml. 10,0

    Normaalihinta €11,60 8,29 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €18,49
    Säästät: -€6,89
    8,29 € / 100ml
  • Biokap Biokap Rapid Black Natural 1.0 Tube 140Ml.
    -39%

    Biokap Biokap Rapid Musta Natural 1.0, putki 140 ml.

    Normaalihinta €11,60 8,29 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €18,93
    Säästät: -€7,33
    8,29 € / 100ml
  • Biokap Biokap Rapid Golden Blonde 6.03 Tube 140Ml.
    -42%

    Biokap Biokap Rapid Kultainen vaalea 6.03, 140 ml:n tuubi.

    Normaalihinta €11,00 7,86 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €18,93
    Säästät: -€7,93
    7,86 € / 100ml
  • Ecotint Light Copper Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint vaalea, kuparinen hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Copper Brown Hair Dye
    -15%

    Ecotint kuparinen ruskea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Dark Golden Blonde Hair Dye
    -26%

    Ecotint Tummanvaalea kultainen hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€3,51
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Dark Brown Hair Dye
    -15%

    Ecotint Tummanruskea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Light Auburn Copper Hair Colour
    -11%

    Ecotint Vaaleanruskea kuparinen hiusväri

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,34
    10,6 € / 1ud
  • Ecotint Light Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint Vaalea vaalea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Mahogany Blonde Hair Dye
    -17%

    Ecotint Vaalea Mahonki -hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,12
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Blonde Hair Colour
    -15%

    Ecotint Rubio -hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Light Golden Brown Hair Dye
    -15%

    Ecotint vaalea kultainen kastanja -hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Light Golden Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint Vaalea kultainen hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Honey Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint Hunajavaalea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Brown Hair Dye
    -17%

    Ecotint Moreno hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,12
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Blonde Copper Blonde Hair Dye
    -10%

    Ecotint vaalean kuparinen hiusväri

    Normaalihinta €10,70 10,7 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,24
    10,7 € / 1ud
  • Ecotint Ash Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint vaalean tuhkanvärinen hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Platinum Blonde Hair Dye
    -15%

    Ecotint Platinum Blonde -hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Swedish Blond Hair Dye
    -13%

    Ecotint Ruotsalainen vaalea hiusväri

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,67
    Säästät: -€1,47
    10,2 € / 1ud
  • Novavis Novavis 9N Honey Blonde 120Ml.
    -29%

    Novavis-hiusväri Novavis 9N Hunajavaalea 120 ml.

    Normaalihinta €13,00 10,83 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€5,43
    10,83 € / 100ml
  • Novavis Novavis 8D Light Golden Blonde 135Ml.
    -29%

    Novavis-hiusväri Novavis 8D vaalea kultainen 135 ml.

    Normaalihinta €13,00 9,63 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€5,43
    9,63 € / 100ml
  • Novavis Novavis 7D Golden Blonde 135Ml.
    -29%

    Novavis-hiusväri Novavis 7D kultainen vaalea 135 ml.

    Normaalihinta €13,00 9,63 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€5,43
    9,63 € / 100ml
  • Novavis Novavis 7R Copper Blonde 135Ml.
    -30%

    Novavis-hiusväri Novavis 7R kuparinkeltainen 135 ml.

    Normaalihinta €12,90 9,56 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€5,53
    9,56 € / 100ml
  • Novavis Novavis 3N Dark Brown 135Ml.
    -29%

    Novavis-hiusväri Novavis 3N tumma kastanja 135 ml.

    Normaalihinta €13,00 9,63 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€5,43
    9,63 € / 100ml
  • Novavis Novavis Dye 4N Brown 135Ml.
    -32%

    Novavis-hiusväri Novavis 4N Ruskea 135 ml.

    Normaalihinta €12,50 9,26 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€5,93
    9,26 € / 100ml
  • Novavis Novavis 8C Light Ash Blonde 135Ml.
    -32%

    Novavis-hiusväri Novavis 8C Vaalea tuhka-vaalea 135 ml.

    Normaalihinta €12,50 9,26 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€5,93
    9,26 € / 100ml