Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • Zelesse Protect 7 Applicators, 5 ml
    -21%

    Zelesse Protect 7 annostelijaa, 5 ml

    Normaalihinta €13,30 266,0 € / 100gr
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €16,86
    Säästät: -€3,56
    266,0 € / 100gr
  •  
  • Lotigen hiustenlähtöä ehkäisevä shampoo 300 ml
    -12%

    Lotigen hiustenlähtöä ehkäisevä shampoo 300 ml

    Normaalihinta €9,80 3,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,09
    Säästät: -€1,29
    3,27 € / 100ml
  • Pilfood Complex Density 180 capsules
    -25%

    Pilfood Complex Density 180 kapselia

    Normaalihinta €40,40 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €40,40 Normaalihinta €53,60
    Säästät: -€13,20
    0,22 € / 1ud
  • Katso Íntimo Tt -intimihygieniavoide 75 ml
    -19%

    Katso Íntimo Tt -intimihygieniavoide 75 ml

    Normaalihinta €11,10 14,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€2,61
    14,8 € / 100ml
  •  
  • Olaplex Nº5 Bond Maintenance Conditioner, 250 ml
    -36%

    Olaplex nro 5 Bond Maintenance -hoitoaine, 250 ml

    Normaalihinta €19,60 7,84 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €30,62
    Säästät: -€11,02
    7,84 € / 100ml
  •  
  • VITIS Whitening Toothpaste 150 ml
    -10%

    VITIS valkaiseva hammastahna 150 ml

    Normaalihinta €9,90 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,10
    6,6 € / 100ml
  •  
  • Kukident Pro Complete Classic Flavour Tooth Adhesive Cream 70 gr
    -21%

    Kukident Pro Complete -hammasproteesien kiinnityskreemi, klassinen maku, 70 g

    Normaalihinta €11,20
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,25
    Säästät: -€3,05
  • Ducray Sabal Oily Hair Shampoo 200 ml
    -22%

    Ducray Sabal -shampoo rasvaisille hiuksille 200 ml

    Normaalihinta €13,20 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€3,70
    6,6 € / 100ml
  • Desensin Repair Mouthwash 500 ml
    -5%

    Desensin Repair suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €11,00 2,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€0,58
    2,2 € / 100ml
  •  
  • Gingilacer Triplo Toothpaste, 3 x 200 Ml
    -23%

    Gingilacer Triplo -hammastahna, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €25,80 4,3 € / 100ml
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €33,60
    Säästät: -€7,80
    4,3 € / 100ml
  •  
  • VITIS Whitening Toothpaste 100 ml
    -13%

    VITIS valkaiseva hammastahna 100 ml

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,81
    Säästät: -€1,11
    7,7 € / 100ml
  •  
  • BABÉ Öljysaippua, 500 ml
    -20%

    BABÉ Öljysaippua, 500 ml

    Normaalihinta €19,00 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €23,85
    Säästät: -€4,85
    3,8 € / 100ml
  •  
  • VITIS Duplo Access Medium Toothbrush + Whitening Toothpaste 15 ml
    -13%

    VITIS Duplo -harja, keskikova, Access + valkaisuvoide 15 ml

    Normaalihinta €7,30 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,41
    Säästät: -€1,11
    0,49 € / 1ud
  • Aloclair Plus Spray, 15 ml
    -19%

    Aloclair Plus -suihke, 15 ml

    Normaalihinta €10,40 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,79
    Säästät: -€2,39
    0,69 € / 1ud
  • Air-Lift, 40 Capsules
    -9%

    Air-Lift, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €10,59
    Säästät: -€0,99
    0,24 € / 1ud
  • Dermax Biosmos Revitalising Shampoo 200 ml
    -23%

    Dermax Biosmos elvyttävä shampoo 200 ml

    Normaalihinta €18,80 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€5,65
    9,4 € / 100ml
  • VITIS Cpc Protect Alcohol Free Mouthwash 500 ml
    -12%

    VITIS Cpc Protect suuvesi 500 ml, alkoholittomat

    Normaalihinta €10,00 2,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,35
    Säästät: -€1,35
    2,0 € / 100ml
  • Martiderm Driosec Dermoprotector Roll On Deodorant, 50 ml
    -25%

    Martiderm Driosec ihonsuojaava roll-on-deodorantti, 50 ml

    Normaalihinta €7,29 14,58 € / 100ml
    Alennushinta €7,29 Normaalihinta €9,70
    Säästät: -€2,41
    14,58 € / 100ml
  •  
  • Waterpik Cordless Express Cordless Cordless Oral Irrigator
    -11%

    Waterpik Cordless Express – langaton, paristokäyttöinen suuhuuhtelulaite

    Normaalihinta €67,30 67,3 € / 1ud
    Alennushinta €67,30 Normaalihinta €75,58
    Säästät: -€8,28
    67,3 € / 1ud
  •  
  • Desensin Repair Toothpaste 75 ml
    -13%

    Desensin Repair -hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,70 8,93 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,00
    8,93 € / 100ml
  • VITIS Whitening Mouthwash 500 ml
    -8%

    VITIS Valkaiseva suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €10,30 2,06 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,16
    Säästät: -€0,86
    2,06 € / 100ml
  • Kaidax Hair Loss Lotion Spray 100 ml
    -24%

    Kaidax Spray - hiustenlähtöä estävä voide 100 ml

    Normaalihinta €33,10 33,1 € / 100ml
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €43,50
    Säästät: -€10,40
    33,1 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Lotion, 1000 ml
    -9%

    Eucerin Ph5-voide, 1000 ml

    Normaalihinta €27,90 2,79 € / 100ml
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€2,90
    2,79 € / 100ml
  • APIVITA My Color Elixir N5.0
    -31%

    APIVITA My Color Elixir N5.0

    Normaalihinta €11,10
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€4,90
  • Kaedum Anti-Hair Loss Shampoo 250 ml
    -5%

    Kaedum hiustenlähtöä ehkäisevä shampoo 250 ml

    Normaalihinta €28,50 11,4 € / 100ml
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€1,50
    11,4 € / 100ml
  • Acofar Vivera Aloe Vera Vitamin E Dermatological Gel, 1 Litre
    -36%

    Acofar Vivera -geeli, aloe vera ja E-vitamiini, ihotautilääketieteellinen, 1 litra

    Normaalihinta €1,80 0,18 € / 100ml
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,82
    Säästät: -€1,02
    0,18 € / 100ml
  • Suavinex Gum Mouthwash, 500 ml
    -11%

    Suavinex-suuvesi ikenille, 500 ml

    Normaalihinta €7,20 1,44 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,10
    Säästät: -€0,90
    1,44 € / 100ml
  • Melagyn Vulvar Moisturiser 30 g
    -25%

    Melagyn emättimen kosteusvoide 30 g

    Normaalihinta €8,10 27,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€2,64
    27,0 € / 100gr
  • Oral-B Vitality Kids Box Rechargeable Toothbrush Spiderman
    -18%

    Oral-B Vitality Kids -ladattava hammasharja, Spiderman-pakkaus

    Normaalihinta €22,00 22,0 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€4,90
    22,0 € / 1ud
  • Seidigyn Vaginal Moisturiser 30 g
    -22%

    Seidigyn emättimen kosteusvoide 30 g

    Normaalihinta €13,70 45,67 € / 100gr
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,65
    Säästät: -€3,95
    45,67 € / 100gr