Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • VITIS Gingival Mouthwash 1 Litre
    -15%

    VITIS Ikenien suuvesi 1 litra

    Normaalihinta €14,50 1,45 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,04
    Säästät: -€2,54
    1,45 € / 100ml
  •  
  • Chelidon Pack 60 Tablets x3
    -34%

    Chelidon-pakkaus, 60 tablettia x3

    Normaalihinta €73,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €73,30 Normaalihinta €110,40
    Säästät: -€37,10
    0,41 € / 1ud
  • Fluocaril Bi-Fluore 2x125 ml
    -24%

    Fluocaril Bi-Fluore 2 x 125 ml

    Normaalihinta €7,90 6,32 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,40
    Säästät: -€2,50
    6,32 € / 100ml
  • Gingilacer Mouthwash, 1000 ml
    -20%

    Gingilacer-suuvesi, 1000 ml

    Normaalihinta €14,40
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,50
  •  
  • Chelidon, 60 Tablets
    -30%

    Chelidon 60 tablettia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€11,20
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Isdin Lambdapil 5 Alfa Plus Capsules 60 Units
    -25%

    Isdin Lambdapil 5 Alfa Plus -kapselit, 60 kpl

    Normaalihinta €35,75 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €35,75 Normaalihinta €47,95
    Säästät: -€12,20
    0,6 € / 1ud
  •  
  • Melagyn Vaginal Moisturising Gel 60 gr + Applicator
    -24%

    Melagyn emättimen kosteuttava geeli 60 g + annostelija

    Normaalihinta €11,40 19,0 € / 100gr
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €14,98
    Säästät: -€3,58
    19,0 € / 100gr
  • Katso Lipo3 50 ml
    -23%

    Katso Lipo3 50 ml

    Normaalihinta €19,90 39,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€6,05
    39,8 € / 100ml
  • Papilocare Vaginal Gel 2 Tubes X 40 Ml
    -5%

    Papilocare-emätingeeli, 2 putkiloa à 40 ml

    Normaalihinta €49,90 124,75 € / 100ml
    Alennushinta €49,90 Normaalihinta €52,53
    Säästät: -€2,63
    124,75 € / 100ml
  •  
  • Pilexil Anti-Hair Loss Shampoo 900 ml
    -18%

    Pilexil hiustenlähtöä ehkäisevä shampoo 900 ml

    Normaalihinta €23,10 2,57 € / 100ml
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €28,32
    Säästät: -€5,22
    2,57 € / 100ml
  •  
  • Gyno-V Film, 6 Eggs
    -19%

    Gyno-V-kalvo, 6 emätintablettia

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,69
    Säästät: -€3,39
    14,3 € / 1ud
  •  
  • Liper-Oil 200 ml
    -28%

    Liper-Oil 200 ml

    Normaalihinta €16,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,10
    Säästät: -€6,10
    8,0 € / 100ml
  •  
  • VITIS Duplo Gingival Mouthwash 2x1000ml
    -28%

    VITIS Duplo-suuvesi ikenille 2 x 1000 ml

    Normaalihinta €24,50 1,23 € / 100ml
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €34,08
    Säästät: -€9,58
    1,23 € / 100ml
  • Ainara Vaginal Moisturising Gel, 30 g
    -20%

    Ainara emättimen kosteuttava geeli, 30 g

    Normaalihinta €12,20 40,67 € / 100gr
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,30
    Säästät: -€3,10
    40,67 € / 100gr
  • Melagyn Intimate Hygiene Gel 200 ml
    -27%

    Melagyn intiimihygieniageeli 200 ml

    Normaalihinta €8,40 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,52
    Säästät: -€3,12
    4,2 € / 100ml
  • VITIS Duplo Toothpaste Gums 2 x 150 ml
    -15%

    VITIS Duplo hammasgeeli ikenille 2 x 150 ml

    Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,31
    Säästät: -€2,41
    9,27 € / 100ml
  • Isdin Bexident Duplo Gingival Mouthwash 2 x 500 Ml
    -19%

    Isdin Bexident Duplo -suunhuuhteluaine ikenille, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €16,30
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,24
    Säästät: -€3,94
  • Palomacare Vaginal Gel 6 Single Dose Cannulas 5 ml
    -5%

    Palomacare-emätingeeli, 6 kertakäyttöistä 5 ml:n annosputkea

    Normaalihinta €22,20 444,0 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€1,17
    444,0 € / 100ml
  •  
  • Isdin Germisdin Original 1000 ml
    -15%

    Isdin Germisdin Original 1000 ml

    Normaalihinta €10,95 1,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,95 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€2,00
    1,1 € / 100ml
  •  
  • Waterpik Traveler WP-300 Travel Electric Oral Irrigator Blue
    -17%

    Waterpik Traveler WP-300 Sähköinen suuhuuhtelulaite matkalle, sininen

    Normaalihinta €97,40 97,4 € / 1ud
    Alennushinta €97,40 Normaalihinta €116,66
    Säästät: -€19,26
    97,4 € / 1ud
  • Lacer Oros Mouthwash, 500 ml
    -6%

    Lacer Oros suuvesi, 500 ml

    Normaalihinta €9,80 1,96 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€0,62
    1,96 € / 100ml
  • BIODERMA Atoderm Shower Oil 1 Litre
    -29%

    BIODERMA Atoderm suihkuöljy 1 litra

    Normaalihinta €12,80 1,28 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€5,15
    1,28 € / 100ml
  • Isdin Psorisdin -shampoo 400 ml
    -9%

    Isdin Psorisdin -shampoo 400 ml

    Normaalihinta €23,49 5,87 € / 100ml
    Alennushinta €23,49 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€2,46
    5,87 € / 100ml
  • Lacer Oral Care Mouthwash 1000 ml
    -24%

    Lacer Suunhoito Suuvesi 1000 ml

    Normaalihinta €11,80
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€3,67
  • GingiKIN B5 Rinse 1L
    -8%

    GingiKIN B5 suuvesi 1 l

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,88
    Säästät: -€1,28
    1,56 € / 100ml
  • Muvagyn Centella Asiatica Vaginal Gel 8 Applicators
    -9%

    Muvagyn Centella Asiatica -emätingeeli, 8 annostelijaa

    Normaalihinta €17,70 17,7 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€1,83
    17,7 € / 1ud
  • Parogencyl Duplo Control 2 x 125 ml
    -18%

    Parogencyl Duplo Control 2 x 125 ml

    Normaalihinta €7,90
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,62
    Säästät: -€1,72
  • See Olio Base Oil 20 ml
    -21%

    Katso Olio-perusöljy 20 ml

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,49
    Säästät: -€3,49
  • Olistic For Women, 28 annosta à 25 ml
    -23%

    Olistic For Women, 28 annosta à 25 ml

    Normaalihinta €38,50 154,0 € / 100ml
    Alennushinta €38,50 Normaalihinta €49,90
    Säästät: -€11,40
    154,0 € / 100ml
  • Epixelle-liuos, 200 ml
    -20%

    Epixelle-liuos, 200 ml

    Normaalihinta €18,20
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €22,69
    Säästät: -€4,49